امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست دارید ادامه ی کدوم بازی ها ساخته بشه؟
هات پورسوییت یه چیزه دیگه بود حیف شد ولی کربن یه چیز دیگه بود.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(05-15-2015, 07:25 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: هات پورسوییت یه چیزه دیگه بود حیف شد ولی کربن یه چیز دیگه بود.

برادر این دو بازی اصلا با هم قابل مقایسه نیستن ..  من بعد از گذشت 5 سال هنوز پورسوید رو رو سیستمم نصب دارم
هنوز که نوزه 1 ساعت میشینم بازی میکنم وقتی حالم گرفته ست ؛ دیگه مرحله هاشو تو ذهنم بازی میکنم 
بحث تعصب روی بازی نیستشا ؛ کلا این بازی بهترین بازی این شرکت بود .. کلا بخوام رده بندی کنم 
اول Most Wantet هستش که جزو کلاسیک دیگه به حساب میاد بعدش هم دیگه معلومه
Hot دوست داشتنی . ..
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
سبک مسابقه ای / ماشین سواری فقط ( برنات / Burnout )  Gamer4
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
Smile 
(05-15-2015, 07:41 PM)POIROT نوشته است: سبک مسابقه ای / ماشین سواری فقط ( برنات / Burnout )  Gamer4

Burnout سال 2001 فاجعه بود ؛ ساله بعدشم که اومدن Point of Impact (نقطه برخورد) رو دادن بیرون که دقیقا مثل اسمش نقطه برخورد به بدترین بازی سال بود
سال بعدشم گفتن چیگار کنیم چیکار نکینم با نام  Takedown (حذف) اومدن به بازار که واقعا هم باز مثل اسمش حذف شد تو بازی ها ..  آخرشم باز کم نیاوردن 
سال 2005 هم که با دو بازی وارد میدون شدن (یعنی اعتماد به نقسشون تو حلقم) که با توجه به اون همه تبلیغ نتونست انتظارات رو براورده کنه نسخه های 
2007 - 2008 بدک نوبد اما ... !!! ... ؛ اما از حق نگذریم سال 2011 بعد این همه داستان خلاصه یک نسخه خوب بیرون دادن 
اما چه فایده که سال قبلش NFS بازی HOT رو عرضه کرد و دیگه کسی دنبال بازی مارک شما نرفت [تصویر:  smile.png]
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
(05-15-2015, 07:58 PM)offboy نوشته است:
(05-15-2015, 07:41 PM)POIROT نوشته است: سبک مسابقه ای / ماشین سواری فقط ( برنات / Burnout )  Gamer4

Burnout سال 2001 فاجعه بود ؛ ساله بعدشم که اومدن Point of Impact (نقطه برخورد) رو دادن بیرون که دقیقا مثل اسمش نقطه برخورد به بدترین بازی سال بود
سال بعدشم گفتن چیگار کنیم چیکار نکینم با نام  Takedown (حذف) اومدن به بازار که واقعا هم باز مثل اسمش حذف شد تو بازی ها ..  آخرشم باز کم نیاوردن 
سال 2005 هم که با دو بازی وارد میدون شدن (یعنی اعتماد به نقسشون تو حلقم) که با توجه به اون همه تبلیغ نتونست انتظارات رو براورده کنه نسخه های 
2007 - 2008 بدک نوبد اما ... !!! ... ؛ اما از حق نگذریم سال 2011 بعد این همه داستان خلاصه یک نسخه خوب بیرون دادن 
اما چه فایده که سال قبلش NFS برای HOT رو عرضه کرد و دیگه کسی دنبال بازی مارک شما نرفت [تصویر:  smile.png]
Burnout بهترین تخریب پذیری را داراست :idea: ، Burnout Paradise که عالی بود درضمن سازنده ها ی Burnout و Need For Speed با هم همکاری داشتن و جالب تر از آن همین کارمندان Burnout هستن که توی ساخت Need For Speed "ها" دست داشتن  :angel:

----------------------------------------------------------------------------
در کل بازی های ورزشی زیاد خوب ساخته نمیشن  :cool:
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
Command And Conquer Generals یه چیزی مثل Zero Hour

Prototype 3
CoD MW 4
Battlefield 5
Left 4 dead 3
از همه مهم تر Outlast 2 و slender جدید  S0 (1) S0 (1) S0 (1)
[تصویر:  uyyebcxgnhvfi7sdi2s5.jpg]
پاسخ
ادامه کالاف یازده ساخته بشه
که حتما تو سری بعدیش بجای اون دست مصنوعی دست واقعی براش میسازن
پاسخ
Crysis 4 از همه مهمتر 
Tlou 2
Gta iv
Half life 3
پاسخ
یک بازی که شاید کمتر به چشمتون اومده باشه .
من خیلی دوست دارم که بازی Spartan : Total Warrior که اون زمان رو PS2 بازی کردم ادامه پیدا کنه . حداقل 10 بار تمومش کردم .
پاسخ
(05-15-2015, 12:57 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: همه بازیهارو گفتید جز Max Payne 4 من میخوام سری جدید مکس پین ساخته بشه اما داستانش رمانتیک باشه مثل نسخه ی دومش.
Watch Dogs 2 تو رانندگی هیچ مشکلی نبود قلق داشت که باید قلقش رو یاد می گرفتی.
Dead Space 4 الانم تو کف پایان داستان نسخه ی سومش موندم که قراره داستان نسخه ی بعدیش چی بشه، اول که نقدای بازی رو خوندم خوشم نیومد، ولی بعدا که بازی رو تهیه کردم و نشستم از نسخه ی اولش بازی کردم دیدم نسخه ی سومش شاهکاره، بنده به متا هیچ توجهی نمی کنم.
NFS: Carbon 2 بهتربن عنوان ریسینگ 2006
Farcry 5 من با تمام نسخه های فارکرای حال کردم و دوست دارم عنوان بعدیش با این نام ساخته بشه Farcry: Blood Knife
Splinter Cell حرفی برای گفتن باقی نمیذاره مخصوصا Blacklist
 یوبیسافت e3 امسال نسخه ی جدیدش رو معرفی کنه چی میشه.
Prance OF Persia جدید با داستانی رمانتیک
L.A Noire 2
Shadow OF Mordor 2
Witcher 4 امیدوارم آخرین نسخه ی ویچر نباشه
Sniper Elite 4  با تم مخفی کاری واقعی و مبارزات سخت 
Dying Light 2  قطع کردن اعضای زامبیا فوق العاده بود به خصوص پارکور هیجان انگیزش
Metro جدید با ایده های جدید
فعلا از میان بازی های مورد علاقم اینا یادمه.

تو مترو که آرتیوم مرد 
تو L.A noire هم که کول مرد نمیشه ادامشو بسازن مگر اینکه با شخصیت های جدید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,078 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,256 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چقدر به راهنمایی نیاز دارید؟ leftovers 0 1,088 06-06-2019, 02:49 PM
آخرین ارسال: leftovers
  آيين دوست يابي یا راه نفوذ در دیگران daryayeomid 2 1,392 07-09-2017, 11:10 AM
آخرین ارسال: daryayeomid
  در سال تحصیلی چه برنامه ای برای بازی کردن دارید؟ mahdiar2010 13 4,406 10-01-2016, 12:40 AM
آخرین ارسال: Hidden Shadow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان