امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدگاه خلاق شما
من gta در کیش میسازم اون هم اول شخص که علاوه بر قابلیت های سری جی تی ای قابلیت های سیمز هم داخلش باشه.فوق العاده میشه.چون انواع تفریحات داخلش هست و اندازه مپش هم مناسبه.
پاسخ
call of با گرافیک عالی از جنگ ایران و عراق
پاسخ
با سپاس بسیار از دوستان
منتظر بقیه هم هستیم
دیدگاه و خلاقیت خودتون رو به ما هم بگید
پاسخ
من هر قسمت بازی رو به یه گروه میدادم
مثلا تخریب پذیری بازی به Dice
طراحی لباس رو به یوبی سافت
طراحی چهره شخصیت ها به نایتی داگ
طراحی محیط به کرایتیک
برای داستان هم از دیوید کیج کمک میگرفتم
:angel: :angel: :angel:
پاسخ
من یه بازی سوم شخص از جنگ تحمیلی میسازم با تخریب پذیری فوق العاده و گرافیک بالا تر از The order 1886 که توش آزاد عمل هم وجود داشته باشه و گیمر بتونه مراحل رو با روش خودش تموم کنه
[تصویر:  xqk6iin8l5ngopxbwa0v.gif]
پاسخ
خودم اگر بودم یه بازی می ساختم که یه سری دزدی گستردرو بشه با فکر خودت انجام بدی
یه بازی سوم شخص که خودت بتونی دزدی ها رو نقشه کشی کنی و مراحل انجامش رو به طور کامل طراحی کنی و از هر چیزی که خواستی بتونی دزدی کنی و یه بخش فرار از پلیس بسیار عالی واسش طراحی میکردم که از انواع ماشین های اسپرت هم بشه استفاده کرد و با گرافیک عالی و بتونی پلیس ها رو با انواع سلاح نابود کنی یه بخش شخصی سازی عالی و کامل هم براش میساختم
در کل یه دزدی به تمام معنا و معرکه
با تشکر از دوستان
پاسخ
تایپیک خیلی خوبیه
فکر کنم همه گیمر ها یا حداقل اکثرشون حداقل یه بار تو ذهنشون ساخت یه بازی رو تصور کردن و یا حداقل  طرح برای یه بازی داشتن.
 ولی وقتی واقعا می خوای تمام بازی رو با تمام بخش ها و المان هاش تصور کنی کمی سخت تر هستش. داشتن یک طرح خوب سادست ولی گسترش اون می تونه سخت باشه . مثلا بخش داستانش مثل داستان نویسی میمونه ، طرحش سادست ولی قرار دادن اوج و فرود و کشش داستانی به همین راحتی نیست .همون وارد گود شدن هست دیگه از بیرون گود راحت دیده می شه .
البته وقتی تیمی بشه خب هر بخش می دونه چی کار کنه ولی این مچ کردن و نتیحه نهایی در کل کار عالی طلب میکنه.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
من دلم میخواد یه بازی بسازم
با نمای سوم شخص جنگی
تمام جژئیات به خوبی کار شده باشه
صدا گزاری فوق العاده واقعی و طبیعی
مخصوصا صدای تیراندازی
اینقدر بازی خوب ساخته شده باشه وقتی آدم بازی میکنه فکر کنه واقعا تو جنگه

(یه چیزی تو مایعه های Ghost recan FS یا The line)

:D :D :D :D :D :) :) :) :)
پاسخ
سلام
من اگر می تونستم بسازم یه بازی زامبی محور که داستانش تلفیقی از سریال TWD  و فیلم WWZ باشه.
گیم پلی اول شخص و سبک بقا.
یه چند ماه پیش هم خودم تو یکی از انجمن یه داستانی از اینی که تو ذهنم هست رو تا جایی نوشتم اما دیگه نشد ادامه بدم.
پاسخ
خلاقیت ته کشیده مث اینکه!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان