امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رازهای مخفی بازی ها (Easter eggs) - قوانین مطالعه شود
سلام دوستان
این پست, پست اختصاصی راز های مخفی یا به اصطلاح Easter eggـه.
البته آقای Bad boy X هم یه پست داره اما اون پست, پست اختصاصی ایشونه اما این پست عمومیه و هر کسی بخواد میتونه راز مخفی خودشو بزاره.

قوانین پست:
- تا جایی که میتونید از دکمه تشکر استفاده کنید.
- حتما اسم بازی رو به انگلیسی بنویسید.
- تا جایی که میتونید راز تکراری ننویسید.
- اگه میشه راز ها عکس هم داشته باشن.
مدیران هم اگه میشه این پست رو مهم کنن.
باتشکر.

برای دیدن این راز باید این مرحله رو بازی کرده باشید و از ساختمان شناخت کافی داشته باشید.

در بازی [font='Trebuchet MS', Helvetica, sans-serif]Hitman: Blood Money در مرحله [font=Verdana]Curtains Down به طبقه زیر زمین برید بعد در جایی که داره ساخت و ساز میشه یه راهرو بلند هست و چند تا اطاق داره. توی یکی از اطاقها که این شکلیه:[/font][/font]

[font='Trebuchet MS', Helvetica, sans-serif][font=Verdana][تصویر:  hqdefault.jpg]
[/font][/font]

[font='Trebuchet MS', Helvetica, sans-serif][font=Verdana]یه سری موش هست موشهارو با اسلحه خفه کن دار بکشید. بعد روی یکی از میز ها یه کارت هست, اونو بردارید و به طبقه ای برید که اطاق ستاره اپرا توشه توی اون طبقه یه راه پله هست که میره طبقه بالا توی اون طبقه یه در کارتی هست با استفاده از اون کارته برید تو...[/font][/font]
تبریک به باشگاه موشها خوش آمدید!
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ
دوست عزیز. 
دلیلی وجود نداره که شما تاپیک مشابه راز های مخفی ایجاد کنید. در تاپیک اقای BadboyX, دیگر کاربران قادر به قرار دادن راز بودن. شما که خودتون چند تا گذاشتید. مگه پاک شدن راز های شما؟ 
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
ادامه بده داداش
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
البته خیلی هم بد نیست که چندین تاپیک با یک موضوع در انجمن باشه ولی خوب با یدونه دیگه بیننده ها گیج نمیشن و میتونن همه ی رازها رو تو یه تاپیک داشته باشن
دوست گلم شما هم میتونی با من تو اون تاپیک همکاری کنی و همه ی تجربیاتمون رو به اشتراک بذاریم و کار رو خیلی جمع و جور تر تحویل بدیم.حالا هر جور صلاح می دونی :heart:
پاسخ
دوستان می توانند از تاپیک نویسنده badboyx استفاده کنند ولی این پست هم نیز ادامه خواهد داشت. اگر بعدا یک کدام از 2 پست فراموش شدند و دیگر بروز رسانی نشدند، آن پست بسته خواهد شد.
با تشکر از گزارش کاربران.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
دوستان ببخشید... :(
من یه اشتباه کوچولو کردم و وقتی اسم تاپیک آقای badboyX رو خوندم "تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (راز شماره 38 اضافه شد)" با خوندن جمله "(راز شماره 38 اضافه شد)" به اشتباه افتادم و فک کردم آقای badboyX دوس نداره کسی تو تاپیکش راز بزاره...
من نه با کسی دشمنی دارم نه میخام نظم انجمن رو به هم بزنم.
آقای ادمین station هر جور صلاح میدونید اقدام کنید.

(04-22-2015, 03:21 PM)badboyX نوشته است: البته خیلی هم بد نیست که چندین تاپیک با یک موضوع در انجمن باشه ولی خوب با یدونه دیگه بیننده ها گیج نمیشن و میتونن همه ی رازها رو تو یه تاپیک داشته باشن
دوست گلم شما هم میتونی با من تو اون تاپیک همکاری کنی و همه ی تجربیاتمون رو به اشتراک بذاریم و کار رو خیلی جمع و جور تر تحویل بدیم.حالا هر جور صلاح می دونی  :heart:

من باهات موافقم از این به بعد باهات مینویسم. ;)
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,838 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,789 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق ویژه هواداران سری بازی GTA + کاریکاتور بازی hitman- 47 16 5,461 07-29-2013, 09:42 PM
آخرین ارسال: smm1377
  بهترین بازی این نسل از نظر شما - مرحله ی دوم ، بازی های ورزشی 123753 1 1,426 02-26-2013, 12:05 AM
آخرین ارسال: Amir Khomayezi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان