امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در بازی Medal of honor
دوستان تموم کردم داستانش عالی بود.فکر نکنم زیاد مشکلی داشته باشه که راهنمایی بخواین

ولی اگه جایی گیر کردین در خدمت هستیمConfused83:
تو نصب که ممکن ایراد داشته باشهConfused67:

یک اسپم دیگه بدید با لقد میام تو صورتتون پس لطفا فقط درباره ی راهنمایی باشه Confused43:

کسانی که دوست دارن در مورد moh بحث کنن
سلام من بازی را نصب کردم ولی تو حرف زدن یکم گیر میزنه چشه ؟
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
یعنی چی واضح بگو توی حرف زدن بازی تیک میزنه یا حرفا هم خش خشی شنیده میشن؟!
احتمالا از سخت افزارتون هست
(10-24-2012, 08:56 PM)RANDY نوشته است: یعنی چی واضح بگو توی حرف زدن بازی تیک میزنه یا حرفا هم خش خشی شنیده میشن؟!
احتمالا از سخت افزارتون هست

فقط صداش اینجوری گیر میزنه تصویر وحرکت گیر نمیزنه
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
بله درسته وقتی منم سیستمم یکم پایین بود زیاد نه ولی یکم پایین بود این اتفاق می افتاد و بیشتر اوقاتی که این اتفاق می افتاد من گرافیک بازی رو روی اخرین رزولوشن می زاشتمConfused29:
(10-24-2012, 10:41 PM)RANDY نوشته است: بله درسته وقتی منم سیستمم یکم پایین بود زیاد نه ولی یکم پایین بود این اتفاق می افتاد و بیشتر اوقاتی که این اتفاق می افتاد من گرافیک بازی رو روی اخرین رزولوشن می زاشتمConfused29:

فکر کنم بخاطر رم باشه چون 2 ویندوز 7 هم که 1 را میگیره باید ببرمش بالا

تو همون مراحل اول او قسمت که با قایق میایم اون اسنایپره را باید چجوری زد ؟ اعصابم را خورد کرده حال و حوصله امتحان کردن ندارم یکی بگه باید چیکار کرد؟Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:

اینگمار برگمان
کدوم مرحله؟!اهان باید یکم ادمای دورو ورش رو بزنیم بعد بهت می گه شماره 7 رو بزن بعدشماره ی 7 رو میزنی بعد کلیک رو نگه می داری بعد ساختمونه منفجر می شه
(10-25-2012, 12:00 AM)RANDY نوشته است: کدوم مرحله؟!اهان باید یکم ادمای دورو ورش رو بزنیم بعد بهت می گه شماره 7 رو بزن بعدشماره ی 7 رو میزنی بعد کلیک رو نگه می داری بعد ساختمونه منفجر می شه

اسنایپره تو یه ساختمون دوره اصلا کسی دورش نیست بعد از کشتن ادمای روبرو یکی میره تو ساختمون دوتا هم بیرونن ماباید اسنایپره را بزنیم مطمئنی؟

اینگمار برگمان
اخه من مطمئن نیستم کجا رو می گید
فک کنم همون ساختمون خرابه رو می گید دیگه
اصلا مرحله ی چندم؟
یک عکس بزاری خیلی کمک می کنه

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,668 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,471 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,269 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  مشکل در اجرای بازی medal of honor3:airborne bluefire2019 4 1,933 08-03-2019, 10:45 AM
آخرین ارسال: bluefire2019
  medal of honer amir._ez 0 1,017 07-11-2019, 11:37 PM
آخرین ارسال: amir._ez

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان