نظرسنجی: آیا هم اکنون از Windows 8 استفاده می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بلی
30.77%
4 30.77%
خیر
69.23%
9 69.23%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در ویندوز 8
(11-15-2012, 10:54 PM)RANDY نوشته است: من به سرعت ویندوزم رو از 8 به 7 تغییر دادم
دریک کلام میشه گفت که 8 خیلی ضعیف هست و خیلی هم بدرد نخور
بالاخره باید خودمون رو با پیشرفت تکنولوژی وفق بدیم. Windows 7 عملا 3 سال از 8 عقب تره. همین Windows 8 که شما میگی بدرد نخور هست برای اولین بار به معماری Bulldozer روی خوش نشون داده و کارایی متوسط FX 8150 رو چند درصد بالاتر برده. دقیقا مثل اون موقعی هست که ویندوز 7 اومد. اون موقع میگفتن سخته و بدرد مخور ولی الان ویندوز 7 همه جا پیدا میشه. Windows 8 هم زمان میبره تا جا بیفته ولی هر کسی میخواد از سخت افزارش درست استفاده کنه نباید این رو از دست بده.

پست اول به روز شد!
پاسخ
يكي از مشكلاتي كه ويندوز 8 داره اينه كه با بعضي بازي ها سازگاري نداره ( البته اين به خاطر كركش هم هست ) مثلا همين COD BO2 كه اصلا روي ويندوز 8 اجرا نميشه ! و اگر هم بشه با مشكلات بسيار زياد و اجرا نشدن بافت هاي گرفيكي بازي همراه خواهد بود . خود SKIDROW هم يه اطلاعيه جديد داده و گفته اين بازي رو روي ويندوز 8 اجرا نكنيد . البته من اين قول رو به شما ميدم كه با اومدن يه كرك جديد و كامل براي ويندوز 8 اين مشكلات از بين بره ولي در حال حاضر بهترين ويندوز براي گيم همون ويندوز 7 هست .
پاسخ
(11-16-2012, 02:26 PM)Gamerstation نوشته است: يكي از مشكلاتي كه ويندوز 8 داره اينه كه با بعضي بازي ها سازگاري نداره ( البته اين به خاطر كركش هم هست ) مثلا همين COD BO2 كه اصلا روي ويندوز 8 اجرا نميشه ! و اگر هم بشه با مشكلات بسيار زياد و اجرا نشدن بافت هاي گرفيكي بازي همراه خواهد بود . خود SKIDROW هم يه اطلاعيه جديد داده و گفته اين بازي رو روي ويندوز 8 اجرا نكنيد . البته من اين قول رو به شما ميدم كه با اومدن يه كرك جديد و كامل براي ويندوز 8 اين مشكلات از بين بره ولي در حال حاضر بهترين ويندوز براي گيم همون ويندوز 7 هست .
خوب بله این مشکلات وجود دارند. مثلا Sleeping Dogs هم روی Windows 8 بافت هاش لود نمی شد ولی خوب به هر حال به مرور زمان همه بازی ها Windows 8 رو ساپورت خواهند کرد.
پاسخ
(11-16-2012, 02:29 PM)FATAL1TY نوشته است:
(11-16-2012, 02:26 PM)Gamerstation نوشته است: يكي از مشكلاتي كه ويندوز 8 داره اينه كه با بعضي بازي ها سازگاري نداره ( البته اين به خاطر كركش هم هست ) مثلا همين COD BO2 كه اصلا روي ويندوز 8 اجرا نميشه ! و اگر هم بشه با مشكلات بسيار زياد و اجرا نشدن بافت هاي گرفيكي بازي همراه خواهد بود . خود SKIDROW هم يه اطلاعيه جديد داده و گفته اين بازي رو روي ويندوز 8 اجرا نكنيد . البته من اين قول رو به شما ميدم كه با اومدن يه كرك جديد و كامل براي ويندوز 8 اين مشكلات از بين بره ولي در حال حاضر بهترين ويندوز براي گيم همون ويندوز 7 هست .
خوب بله این مشکلات وجود دارند. مثلا Sleeping Dogs هم روی Windows 8 بافت هاش لود نمی شد ولی خوب به هر حال به مرور زمان همه بازی ها Windows 8 رو ساپورت خواهند کرد.
بله همين الان هم همه ي بازي ها ويندوز 8 رو ساپورت ميكنن ولي چون كركش كامل نيست اين مشكلات توش به وجود مياد مثلا شما اگه نسخه ي اورجينال ويندوز 8 رو بخريد اصلا همچين مشكلاتي نداره و همه ي بازي ها رو راحت بالا مياره ولي چون اين نسخه هايي كه ما داريم كركي هست اين مشكلات براش پيش مياد .
پاسخ
من الان ویندوز 8 نصب کردم
راحت کرک شد البته نمی دونستم شما توی تاپیک کرک کذاشتین از یک کرک دیگه استفاده کردم.
net fram work 3.5 هم به روش آفلاین درست شد و مشکلی نداره.
الان از این ویندوز راضیم وامیدوارم این رضایت ادامه داشته باشه.
بعد اینکه میگین بابازی ها مشکل داره من هنوز cod رو نصب نکردم خیلی بد اجرا میشه یا قابل تحمله؟
پاسخ
(11-16-2012, 03:00 PM)mohammad13 نوشته است: من الان ویندوز 8 نصب کردم
راحت کرک شد البته نمی دونستم شما توی تاپیک کرک کذاشتین از یک کرک دیگه استفاده کردم.
net fram work 3.5 هم به روش آفلاین درست شد و مشکلی نداره.
الان از این ویندوز راضیم وامیدوارم این رضایت ادامه داشته باشه.
بعد اینکه میگین بابازی ها مشکل داره من هنوز cod رو نصب نکردم خیلی بد اجرا میشه یا قابل تحمله؟
برای حل این مشکل منتظر کرک و پچ باشین. البته من خودم CoD BO2 رو روی 8 اجرا نکردم.
پاسخ
یک سوال دیگه من الان nfs mw رو دارم نصب می کنم(blackbox)
شما گفتین windows defender بازی رو غیر فعال میکنه.
چه جوری میشه اونو غیر فعال کرد؟
پاسخ
(11-16-2012, 03:03 PM)mohammad13 نوشته است: یک سوال دیگه من الان nfs mw رو دارم نصب می کنم(blackbox)
شما گفتین windows defender بازی رو غیر فعال میکنه.
چه جوری میشه اونو غیر فعال کرد؟

وارد Search بشید و عبارت Windows Defender رو وارد کنید. سپس Windows Defender رو اجرا و از قسمت Settings اونو غیر فعال بکنید. تیک Realtime Protection رو بردارین و بعد بازی رو نصب کنید.
پاسخ
سلام.هنوز آنتی ویروس سازگار با 8 نیومده چون روش nod 4 نصب کردم کامپیوتر ریستارت کرد؟
حالا اگه آنتی ویروس نصب نکنیم مشکل زیادی پیش میاد چون شنیدم امنیتش بالایه.
ممنون.Confused74:
پاسخ
(11-17-2012, 08:20 PM)mohammad13 نوشته است: سلام.هنوز آنتی ویروس سازگار با 8 نیومده چون روش nod 4 نصب کردم کامپیوتر ریستارت کرد؟
حالا اگه آنتی ویروس نصب نکنیم مشکل زیادی پیش میاد چون شنیدم امنیتش بالایه.
ممنون.Confused74:
شما فعلا با همون Windows Defender کار کن. اپدیت هاش روزانه و کم حجمند. خوب هم عمل میکنه. آنتی ویروس صد درصد سازگار با Windows 8 آخرین نسخه Norton Antivirus هستش که کاملا با 8 سازگاره. البته من آنتی ویروس تجاری و کرک شده توصیه نمیکنم. همون رایگان بهتره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی درخواست نرم‌افزارهای ویندوز White Beard 0 1,568 03-12-2019, 01:06 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک جامع:درخواست انواع پچ ,کرک و اپدیت نرم‌افزار برای ویندوز و ا علیرضا! 7 3,075 11-19-2016, 11:08 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  افزایش سرعت ویندوز با یک ترفند ساده + راهکار بوت سریع تر ویندوز ۱۰ seoface3 2 1,961 02-29-2016, 07:09 PM
آخرین ارسال: Rasoul_76
  معرفی نرم‌افزارGet Folder Size تعیین سایز و تعداد فولدرهای ویندوز علیرضا! 0 1,386 07-29-2015, 11:46 AM
آخرین ارسال: علیرضا!
  ترفند های شما کاربران در نرم‌افزار,ویندوز و بازیهای مختلف علیرضا! 0 1,269 07-28-2015, 11:17 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان