امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
این سکه هایی که توی بازی جمع می کنیم به چه دردی می خورن ؟ (پول اصلی بازی رو نمی گم. منظورم اون سکه هایی یه که توی بخش junck قرار دارن)
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(08-22-2015, 02:21 PM)بازی_خور نوشته است: این سکه هایی که توی بازی جمع می کنیم به چه دردی می خورن ؟ (پول اصلی بازی رو نمی گم. منظورم اون سکه هایی یه که توی بخش junck قرار دارن)

پول یه منطقه ی دیگن(مثل دلار و تومن) و هرکدوم تو همون مکان به درد میخورن.

البته مثل اینکه تو نویگارد یه بانک هست که حکم صرافی رو داره البته جاش رو نمیدونم.
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
(08-22-2015, 02:21 PM)بازی_خور نوشته است: این سکه هایی که توی بازی جمع می کنیم به چه دردی می خورن ؟ (پول اصلی بازی رو نمی گم. منظورم اون سکه هایی یه که توی بخش junck قرار دارن)
عزیز این پول ها رو نمیتونید استفاده کنید و باید تبدیلشون کنید به پول اصلی.برای این کار دو راه دارید :
۱.به بانکی که در میدان اصلی شهر نوویگراد قرار داره مراجعه کنید و این پول  رو کانورت کنین.
۲.به همون تاجری که مکانش رو براتون گذاشتم مراجعه کنید و این پول ها رو بهش بفروشید.
در هر دو صورت پول یک سانی به شما داده میشه.
پاسخ
من قبلا چند بار رفته بودم پیشش و 10 هزار تایی پول گرفته بودم ازش. ولی نمی دونستم قضیه چیه و این پول از کجا اومد
tnx
این طرف یک نزول خوره !
100 تا پول قرض میده جاش 130 تا پس می گیره.

این فروشنده ای که معرفی کردین
همون که گفتین همه چی رو با قیمت اصلیش می خره
ایم طرف قهر کرده.
یک بار اومدم ازش خرید کردم. بعد رفتم داخل خونش یک اتیش بازی کردم.
دیگه با من حرف نمی زنه.
راه حلی داره ؟
Evil Always Find a Way 
.
پاسخ
http://*****/images/2v55a1rljo5sx06uwwlh.jpg
ماهیگیری که توی نقشه علامت زدم همچی رو با قیمت اصلیش می خره.
تقریبا 500 تا پول داره.
.
پاسخ
(08-24-2015, 03:34 PM)بازی_خور نوشته است: http://*****/images/2v55a1rljo5sx06uwwlh.jpg
ماهیگیری که توی نقشه علامت زدم همچی رو با قیمت اصلیش می خره.
تقریبا 500 تا پول داره.
ویچر هر روز داره منو شگفت زده تر میکنه و ازش چیزای جدیدی کشف میکنم.دیروز یک اتفاقی برام توی یکی از مراحل افتاد تا دو ساعت توی کما بسر میبردم  S0 (43)
فکر کنم هنوز مونده تا راز های ویچر کشف بشه.
در این مورد کارت عالی بود ولی از اون روز داشتی میگشتی دنبال تاجرا  Eee
در مورد گونت این مسابقه ای که شما رفتین اخرین و سخت ترین مسابقه گونت هستش(به درجه سختی بازی بستگی داره ) به تام high stakes و اگر کارت های خوبی نداشته باشید کاری ازتون بر نمیاد و راحت میبازید.پس در ابتدای بازی برای راحت پول دراوردن کاربرد نداره .اما وقتی در لول های نزدیک به لول ۳۰ هستید و همه کارت های گونت رو جمع کردید خیلی میتونه کمکتون کنه.
در مورد راهنمای گونت ، قصد داشتیم که این راهنما رو قرار بدیم .متاسفانه سرمون شلوغ شد و فکر نکنم برسم که بزارم.
حتما این کار رو انجام بدید و ایده خوبی هستش و سعی کنید بطور کامل و همینطور پایه ای توضیح بدید تا دوستانی که خیلی خوب بلد نیستن هم یاد بگیرن.

پس از اتمام پول تاجر قرار داده شده توسط بازی_خور ، باید پس از پنج روز مدیدیت کنید تا ۱۲۵ کرون بدست اورد و بتوانید دوباره وسایل خود را به او بفروشید.
پاسخ
دوستانی که مراحلشو طی کردند یه مرحله هس یه گوسفند نشسته زمین باید اونجا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
پاسخ
کدوم مرحله ؟
اسم مرحله
توضیح
عکس
تو چه منطقه ای؟
هیچی!
فقط از روی گوسفند باید تا اخرش رو بفهمیم؟
Evil Always Find a Way 
.
پاسخ
(08-31-2015, 02:50 PM)alone moon نوشته است: دوستانی که مراحلشو طی کردند یه مرحله هس یه گوسفند نشسته زمین باید اونجا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

باید با اسکرول موس صدای زنگ و در بیاری و بعد گوسفند همرای خودت بیاری بدی به اون پیره مرده

رفقا من یه سوالی دارم ! این بانک ها و فروشنده ها و مدارس ویچر کجا هستن ؟ من الان اون مرحله ای هستم که باید سیری و رو از اون روستا فراری میدادم ولی تاحالا نه خیلی پول دارم نه تاحالا فروشنده ای چیزی دیدم که بتونم چیزیایی که توی قسمت جانک هست و بفروشم ! چهجوریه جریان؟
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(08-31-2015, 02:50 PM)alone moon نوشته است: دوستانی که مراحلشو طی کردند یه مرحله هس یه گوسفند نشسته زمین باید اونجا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز با یکی از قدرت هایی که اسمش فکر کنم AXII هست باید گوسفند رو به سمت خودت بکشونی

موفق باشید ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,473 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,736 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,237 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,859 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 93,387 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان