امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره سندرم 16 مارس
[تصویر:  Windows_8_server_start_screen.png]

متاسفانه سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، به اشتباه، بامداد 16 مارس(25 اسفند) را به عنوان آغاز ساعت تابستانی منطقه زمانی ایران، در نظر می گیرد و در آغاز آن روز ساعت را یک ساعت به جلو می کشد. در حالی که آغاز ساعت تابستانی در ایران بامداد 2 فروردین است. در فاصله این 6 روز(25 اسفند  الی 1 فروردین) ساعت سیستم عامل ویندوز به اشتباه یک ساعت جلو تر نمایش داده می شود.چنانچه ساعت رایانه شما یک ساعت جلوتر نمایش داده می شود، توصیه ما آنست که به جای دستکاری در ساعت ویندوز، که باعث به هم ریختگی ساعت UTC رایانه می گردد، گزینه Automatically adjust clock for Daylight Saving Time را در تنظیمات ساعت ویندوز از حالت انتخاب خارج کنید و در بامداد 2 فروردین دوباره این گزینه را به حالت انتخاب برگردانید.امیدواریم روزی فرا رسد که این خطا در سیستم عامل ویندوز که در ایران بسیار محبوب هم هست، برطرف گردد.با آرزوی سلامتی و شادکامی برای همه هموطنان.

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
من هم یه ساعت سیستمم یک ساعت رفته جلو پس برا این بود.ممنون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(03-16-2014, 12:52 PM)'van helsing' نوشته است: من هم یه ساعت سیستمم یک ساعت رفته جلو پس برا این بود.ممنون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من هم خودم در جریان نبودم٬ رفتم تو سایت ساعت و تقویم رسمی ایران و اونجا٬ این اطلاعیه رو دیدم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
آقا قبل از تاپیک زدن یکم فکر کنید بعد یه حرفی بزنید

ویندوز مایکروسافت به هیچ وجه اشتباهی نداره و ساعت رو کاملا درست جلو میکشه و این ما ایرانی هستیم که از کل دنیا عقبیم و در واقع اشتباه از ما و و ساعت ما هست نه مایکروسافت
پاسخ
این اتفاق برا منم افتاد ولی مشکل از ماست نه اونا! معلوم نیست ساعتمون چیه. یه بار جلو می کشیم یه بار عقب! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(03-19-2014, 03:55 PM)'ALAN' نوشته است: آقا قبل از تاپیک زدن یکم فکر کنید بعد یه حرفی بزنید

ویندوز مایکروسافت به هیچ وجه اشتباهی نداره و ساعت رو کاملا درست جلو میکشه و این ما ایرانی هستیم که از کل دنیا عقبیم و در واقع اشتباه از ما و و ساعت ما هست نه مایکروسافت

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الان من حرفی زدم؟! فکر کنم شما فکر کردید من از طرف خودم گفتم :/
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الان اگه مشکلی دارید با این مطلب از اینجا اقدام کنید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] با تشکر

پاسخ
(03-19-2014, 11:51 PM)Farhan نوشته است:
(03-19-2014, 03:55 PM)'ALAN' نوشته است: آقا قبل از تاپیک زدن یکم فکر کنید بعد یه حرفی بزنید

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الان من حرفی زدم؟! فکر کنم شما فکر کردید من از طرف خودم گفتم :/
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الان اگه مشکلی دارید با این مطلب از اینجا اقدام کنید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] با تشکر

عزیز چرا عصبانی میشی؟
بله صحیحه من میرم اونجا شکایت می کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(03-19-2014, 11:54 PM)'ALAN' نوشته است:
(03-19-2014, 11:51 PM)'Farhan' نوشته است:

عزیز چرا عصبانی میشی؟
بله صحیحه من میرم اونجا شکایت می کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در ضمن فکر کنم اشتباه از شماست چون این سایت٬ یک وب سایت رسمیه حرف الکی نمیزنه٬ با تشکر بازم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(03-19-2014, 04:05 PM)'Expellite' نوشته است: این اتفاق برا منم افتاد ولی مشکل از ماست نه اونا! معلوم نیست ساعتمون چیه. یه بار جلو می کشیم یه بار عقب! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

خب میلاد جان عزیز دل برادر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگه اینکارو نکنیم خراب میشه: مثلا توی تابستون 6 هوا تاریک میشه بعد از اون طرف زمستون ساعت 7 هست ولی نوز هوا تاریک نشده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظر کاربران خارجی درباره ی بازی فوق العاده ی ارتش های فرازمینی ALAN PAYNE 11 3,458 04-09-2013, 06:39 PM
آخرین ارسال: Tidus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان