امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات و ارورهای بازی Mad Max
سلام،دوستان نسخه fit girl مد مکسو نصب کردم،اما وقتی میخوام اجرا کنم میره توی استیم،از سایتیم که گرفتم نوشته بود نسخه fit girl نیازی به کرک نداره
پاسخ
(02-15-2016, 07:47 PM)parham342 نوشته است: سلام،دوستان نسخه fit girl مد مکسو نصب کردم،اما وقتی میخوام اجرا کنم میره توی استیم،از سایتیم که گرفتم نوشته بود نسخه fit girl نیازی به کرک نداره
سلام
تا جایی که یادمه نسخه ی فیت گرل از کرک اولیه بازی استفاده می کرد که خیلی مشکل داشت و برای همین باید از کرک V3 استفاده کنید. به این راهنما عمل کنید تا بازی بدون مشکل براتون اجرا بشه. من خودم با همین روش بازی رو با نسخه فشرده فیت گرل اجرا کردم و بدون هیچ مشکلی بازی کردم.

1- بازی رو با نرم افزار iobit uninstaller به صورت کامل پاک کن.
2- بعد بازی رو نصب کن و از آپدیت و کرک زیر استفاده کن.
Mad Max Update 0 Incl DLC and Crack v3-3DM
یادت باشه قبل اینکه تمام اینکار ها رو انجام بدی آنتی ویروست رو خاموش یا غیر فعال کن که فعالیتی نداشته باشه.
3- کارت گرافیکت رو حتما حتما به آخرین نسخه بروز کن. خیلی مهمه
4- برای تاکید بیشتر به تاپیک زیر برو و اگه از نرم افزار های پیش نیاز چیزی رو نصب نکردی از اینجا دانلود و نصب کن. توی این تاپیک می تونی آخرین درایور کارت گرافیکت رو هم دانلود و نصب کنی.
تاپیک جامع نرم افزار های پیش نیاز بازی ها
5- از لینک های زیر می تونی DLC های بازی رو دانلود کنی.( اختیاری اگه نخواستی دانلود نکن).
ROCKSTAR DLC

RETAIL HOODORNAMENT2 DLC
فقط توجه کن حتما آنتی ویروس غیر فعال باشه و اینکه نرم افزار های مورد نیاز هم حتما نصب شده باشه به خصوص .net نسخه ی 6
ساعت کامپیوترتون رو هم روی beijing, hong kong قرار بدید (برای اینکه راحت پیدا کنید دنبال 08:00+ بگردید)
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام.
نسخه مال من هم Fit girl هست.از اینترنت دانلود کردم.
من هم همین مشکل رو داشتم.این رو دانلود کردم:
Update00CrackV4-MadMAX[www.downloadbazi.com]
کرک چهارم 3DM برای بازی هست.بعد بازی دوباره مشکل داشت تا این که ساعت بازی را تغییر دادم و روی Beijing تنظیم کردم و همین حالا دارم بازی میکنم .
windows سیستم من 7 هست و برای سیستم خواهرم که windows 8 هست همین کار رو کردم جواب داد.
این هم سایت برای دریافت کرک:
http://dl.downloadbazi.com/other/Update0...com%5D.rar
رمز هم فکر میکنم www.downloadbazi.com بود

سلام.
نسخه مال من هم Fit girl هست.از اینترنت دانلود کردم.
من هم همین مشکل رو داشتم.این رو دانلود کردم:
Update00CrackV4-MadMAX[www.downloadbazi.com]
کرک چهارم 3DM برای بازی هست.بعد بازی دوباره مشکل داشت تا این که ساعت بازی را تغییر دادم و روی Beijing تنظیم کردم و همین حالا دارم بازی میکنم .
windows سیستم من 7 هست و برای سیستم خواهرم که windows 8 هست همین کار رو کردم جواب داد.
این هم سایت برای دریافت کرک:
http://dl.downloadbazi.com/other/Update0...com%5D.rar
رمز هم فکر میکنم www.downloadbazi.com بود
پاسخ
(02-17-2016, 02:11 AM)مجید‌نصر نوشته است:
(02-15-2016, 07:47 PM)parham342 نوشته است: سلام،دوستان نسخه fit girl مد مکسو نصب کردم،اما وقتی میخوام اجرا کنم میره توی استیم،از سایتیم که گرفتم نوشته بود نسخه fit girl نیازی به کرک نداره
سلام
تا جایی که یادمه نسخه ی فیت گرل از کرک اولیه بازی استفاده می کرد که خیلی مشکل داشت و برای همین باید از کرک V3 استفاده کنید. به این راهنما عمل کنید تا بازی بدون مشکل براتون اجرا بشه. من خودم با همین روش بازی رو با نسخه فشرده فیت گرل اجرا کردم و بدون هیچ مشکلی بازی کردم.

1- بازی رو با نرم افزار iobit uninstaller به صورت کامل پاک کن.
2- بعد بازی رو نصب کن و از آپدیت و کرک زیر استفاده کن.
Mad Max Update 0 Incl DLC and Crack v3-3DM
یادت باشه قبل اینکه تمام اینکار ها رو انجام بدی آنتی ویروست رو خاموش یا غیر فعال کن که فعالیتی نداشته باشه.
3- کارت گرافیکت رو حتما حتما به آخرین نسخه بروز کن. خیلی مهمه
4- برای تاکید بیشتر به تاپیک زیر برو و اگه از نرم افزار های پیش نیاز چیزی رو نصب نکردی از اینجا دانلود و نصب کن. توی این تاپیک می تونی آخرین درایور کارت گرافیکت رو هم دانلود و نصب کنی.
تاپیک جامع نرم افزار های پیش نیاز بازی ها
5- از لینک های زیر می تونی DLC های بازی رو دانلود کنی.( اختیاری اگه نخواستی دانلود نکن).
ROCKSTAR DLC

RETAIL HOODORNAMENT2 DLC
فقط توجه کن حتما آنتی ویروس غیر فعال باشه و اینکه نرم افزار های مورد نیاز هم حتما نصب شده باشه به خصوص .net نسخه ی 6
ساعت کامپیوترتون رو هم روی beijing, hong kong قرار بدید (برای اینکه راحت پیدا کنید دنبال 08:00+ بگردید)

باید بگم فیتگرل اصلا کرک نداشت S0 (2)
NvB4Ever
پاسخ
ببخشید دوبار شد اولین بار هست پست می نویسم.راستی حواست به windows defender باشد خصوصا در windows 8 که فایل های کرک رو حذف میکند و باید از مسیر
control panel/windows defender و بعد داخل برنامه از مسیر
setting/administrator غیر فعال بشه.البته در windows 8
حواست به آنتی ویروس هم باشد.
پاسخ
یک راه برای حل بیشتر مشکلات کرش و گیر کردن توی لودینگ و اینا:
فایل زیر رو دانلود و در محل نصب بازی کپی کنید و بازی رو از طریق اون اجرا کنید. سعی کنید تا بازی اجرا می شه که معمولاً 20 ثانیه وقت نیاز داره صبور باشید و صفحه باز شده رو نبندید و هیچ دکمه ای رو فشار ندید. از کرک ورژن 3 هم استفاده کنید به همراه آپدیت ها.
http://s6.picofile.com/file/8244251184/M...x.rar.html
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
من هیچ مشکلی ندارم تو بازی اما وقتی که میخام مپ بازی رو بیارم استوپ ورکینگ میده
پاسخ
(04-26-2016, 04:45 PM)mehran zeky نوشته است: من هیچ مشکلی ندارم تو بازی اما وقتی که میخام مپ بازی رو بیارم استوپ ورکینگ میده

درود بر کاربر گرامی
اول بازی رو حدف کنید حالا آخرین نسخه نت فریم ورک و کارت گرافیک تون رو نصب کنید دقت کنید که آنتی ویروس باید حذف بشه بعد بازی رو نصب کنید و آپدیت رو نصب کنید و و کرک کنید حالا بازی رو نصب کنید.این بازی رو ویندوز ۸.۱ و ۱۰ نسبت به ۷ بیشتر جواب میده و بهتره.
موفق باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
سلام.خسته نباشید.
بعد از نصب و کرک کردن قبل و از اجرا این ارور رو میده : 

The version of this file is compatible with the version of windows you're running.check your computer's system information to see whether you need an x86 (32bit) or x64 (64bit) version of the program, and then contact the software publisher
پاسخ
(04-30-2016, 06:45 PM)SaeedDBazi نوشته است: سلام.خسته نباشید.
بعد از نصب و کرک کردن قبل و از اجرا این ارور رو میده : 

The version of this file is compatible with the version of windows you're running.check your computer's system information to see whether you need an x86 (32bit) or x64 (64bit) version of the program, and then contact the software publisher

درود
این عنوان ویندوز64 بیتی لازم داره. این ارور هشدار داده که ورژن ویندوز مناسب اجرای بازی نیست و یه ویندوز 64 بیتی می خواد.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,898,091 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,471 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,099 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,409 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 75,025 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان