امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلاتFarcry4
سلام

هرکی که موقع ی اجرای فارکرای 4 صفحه سیاه میشد سریع اپدیت رو دانلود نکنه همه فکر میکنن مشکل سیاه
شدن با اپدیت حل میشه سیستمتون خیلی خیلی مهمه ولی ناراحت نشوید که سیستمتون بازی رو نکمیکشه
ولی من اجراش کردم با رم 2 سی پی یو ی 2dou انتل و کارت گرافیک amd 5450.رم و cpu رو میشه کاری کرد ولی
اگه کارت گرافیک شما از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی نکنه دیگه نمی شه کاری کرد

شما اگه این مشکلو دارید فقط سیستم خود و نسخه بازی ی که نصب کردید بگید

من بازی farcry 4 تموم کردم هرکی تو مراحل گیر کرده میتونه اینجا کلیک کنه

[تصویر:  1331.jpg] 

پاسخ
سلام
چطور میتونم رزولوشن بازی رو تغییر بدم الان رو 1280*؟؟؟ میخوام بذارم روی 1024*768 تا نوار سیاه بالا و پایین صفحه از بین بره.
هرکاری کردم توی بازی نشد تغییر بدم.
راستی یه آموزش بود که گفته بود توی پوشه My games توی فولدر Farcry4 توی فولدر RLD! فایل اولی رو با نتپد باز کنید و مقدار رزولشن رو تغییر بدید و سیو کنید اما توی فایلی که باز کردم بیشتر از 10تا رزولوشن بود و من اولی رو به 1024*768 تغییر دادم که درست نشد و الان حتی اجازه تغییر گرافیک بازی رو نمیده و بازی فقط روی Ultra اجرا میشه.
اگر ممکنه فایل RLD! صحیح رو برام بذارید چون از من فکر کنم بهم ریخته.
مچکرم.
پاسخ
(12-27-2014, 12:06 AM)'BlackMarket' نوشته است: سلام
چطور میتونم رزولوشن بازی رو تغییر بدم الان رو 1280*؟؟؟ میخوام بذارم روی 1024*768 تا نوار سیاه بالا و پایین صفحه از بین بره.

سلام دوست عزیز
ورودتون رو به انجمن گیمفا خوش آمد میگم.
یعنی وقتی شما داخل تنظیمات بازی میرید و رزولوشن رو نمی تونید تغییر بدید؟
آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
آخرین نسخه ی آپدیت کارت گرافیک خودتون رو نصب کردید؟
مشخصات سیستم خدتون رو بنویسید.

شما از همون پوشه ی My games رو پاک کن البته با این کار سیو بازی پاک میشه و باید بازی رئ از اول برید ولی این قضیه ی تنظیمات درست میشه چون وقتی دوباره بازی رو اجرا کنید خوده بازی این فایل رو درست میکنه به صورت روز اول
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-27-2014, 12:06 AM)'BlackMarket' نوشته است: سلام

درود بر شما دوست عزیز
به انجمن گیمفا خوش آمدید

اول باید نسبت تصویر صفحه رو تغییر بدید . باید بالای رزولوشن باشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
باتشکر از دو دوست عزیز.
با نکاتی که راهنمایی کردید یعنی پاک کردن فایل ها و تغییر نسبت صفحه ; مشکل تا حدودی حل شد. و درهمین حد هم کافیه.
کمال تشکر رو از هردوتون دارم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان