امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلاتFarcry4
آقا من تو یه مرحله ام که میری میپری تو یه جاییی بعدش میبینی ماهیا دورت حلقه زدن.کسی اونجا رد کرده؟رو خشکی رفتم الان چی کار کنم؟(چمن و آب اونجا قرمزه.)
:-/
پاسخ
(11-26-2014, 11:07 PM)'black.ghost' نوشته است: آقا من تو یه مرحله ام که میری میپری تو یه جاییی بعدش میبینی ماهیا دورت حلقه زدن.کسی اونجا رد کرده؟رو خشکی رفتم الان چی کار کنم؟(چمن و آب اونجا قرمزه.)

عزیزم اینجا مشکلات بازی رو میگیم نه راهمایی مراحل

پاسخ
دوستان مشکل من رو هم جواب بدبد
هنگام آغاز هر مرحله عنوان(نام) مرحله بر روی صفحه باقی میمونه اگه میشه کمکم کنید
با تشکر  

War Never Ends Quietly  
پاسخ
(11-26-2014, 11:33 PM)'handsomewolf666' نوشته است: دوستان مشکل من رو هم جواب بدبد
هنگام آغاز هر مرحله عنوان(نام) مرحله بر روی صفحه باقی میمونه اگه میشه کمکم کنید
با تشکر  

کرک ریلودد واپدیت 1.04 رو بریزید.ببخشد اصلا پست شمارو ندیدم[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
سلام من تونستم این بازی رو اجرا کنم 

یکی از دلایل سیاه شدن صفحه به سی پی یو شما ربط داره اگر از سی پی یو های
2DUO استفاده میکنند این مشکل وجود دارد ولی خوشبختانه یه نرم افزاری وجود دارد که این مشکل راحل میکند برای دانلود اینجا را کلیک کنید.به جایه این که اپدیت 1 گیگابایتی را دانلود کنید که معلوم نیست عمل کند یانه {مال من که عمل نکرد}این نرم افزار کم حجم را دانلود کنید.

با تشکر از وب سایت بازی تک که این مشکل را حل کرد
.

[تصویر:  1331.jpg] 

پاسخ
(11-27-2014, 05:18 PM)'کیوان 21' نوشته است: سلام من تونستم این بازی رو اجرا کنم 

2DUO استفاده میکنند این مشکل وجود دارد ولی خوشبختانه یه نرم افزاری وجود دارد که این مشکل راحل میکند برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

.

اونجارو کلیل می کنم خبری نمی شه چیزی بالا نمیاد جریان چیه؟؟؟؟

پاسخ
(11-27-2014, 05:23 PM)'GUN-AGE' نوشته است:
(11-27-2014, 05:18 PM)'کیوان 21' نوشته است: سلام من تونستم این بازی رو اجرا کنم 

2DUO استفاده میکنند این مشکل وجود دارد ولی خوشبختانه یه نرم افزاری وجود دارد که این مشکل راحل میکند برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

.

اونجارو کلیل می کنم خبری نمی شه چیزی بالا نمیاد جریان چیه؟؟؟؟

راستی یه راه حل جامع برا سیاهی صحفه می خوام تو توضیحات خیلی خر تو خره!!!!

مشکل حل شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  1331.jpg] 

پاسخ
دوستان دو هسته ای عزیز شما باید اون برنامه و تمام فایلاش برزین تو پوشه نسب بعد فایل اجرایی رو اجرا کنیذ و بزنیذ رو گزینه [color=#666666]injeket به امید این که مشکل دوستان عزیز رفع شه

بعد دوستان دوهسته ای عزیز و گرامی او آپدیت 1.4 برای سیاهی صحفه جواب نمی ده پس حجم دانلود زبون بسته رو الکی حروم نکنید از همین برنامه ای که دوست عزیز آقای کیوان 21 قرار داده استفاده کنید به امید خدا بی مشکل خواهید بود
پاسخ
سلام من يه مشکل عجيب دارم اينه که وقتي دسته وصل مي کنم (ايکس باکس 360) نه منو بالا مياد شايد حتي تو لدينگ اول بازي هم گير کنه ولي از بازي بيرون نمياد يا تو بازي وقتي دسته وصله اصلا بهت نمي گه که کجا برو چيکار کن مثله اين مي مونه که بازي متوقف شده ولي با محضه اين که دسته رو خاموش مي کنم نرمال مي شه. مشکل اينه من مي خوام با دسته بازي کنم؟؟؟ حالا بايد چيکار کنم؟ همه ی کرکارو هم امتحان کردم؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  man-of-steel-trailer.jpg]
پاسخ
(11-28-2014, 12:52 PM)bobi نوشته است: سلام من يه مشکل عجيب دارم اينه که وقتي دسته وصل مي کنم (ايکس باکس 360) نه منو بالا مياد شايد حتي تو لدينگ اول بازي هم گير کنه ولي از بازي بيرون نمياد يا تو بازي وقتي دسته وصله اصلا بهت نمي گه که کجا برو چيکار کن مثله اين مي مونه که بازي متوقف شده ولي با محضه اين که دسته رو خاموش مي کنم نرمال مي شه. مشکل اينه من مي خوام با دسته بازي کنم؟؟؟ حالا بايد چيکار کنم؟ همه ی کرکارو هم امتحان کردم؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

با دسته بازی نکن خوب :))))
شاید بازی از دسته پشتیبانی نمی کنه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان