امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روحی در آتش | نقد و بررسی God Of War Ascension
نقل‌قول: شاید راه رسیدن به رستگاری و عروج بهترین داستان سرایی در سری بازی خدای جنگ نباشد، اما به عنوان یک فلش بک و بازگشتی به زندگی کریتوس برای یافتن جواب راز هایی که شاید با نبود این نسخه دست نخورده باقی می ماندند، بسیار خوب جلوه کرده است.

ببین من خیلی راحت میتونم از این قضیه بگذرم، اما برای حرفه ای شدن متن خودتون میگم
توی فروم شاید تا 300-400 تا بازدید داشته باشه مقاله هاتون اما توی سایت حداقل 3000-4000 نفر هستن

من به عنوان یک خواننده که خیلی هم در متنت دقت کردم، اصلا متوجه بخش اول جمله نشدم، چرا؟ بخاطر اینکه تو اشکال بازی رو در یک جمله به طور مختصر میگی و و تازه از شاید
هم استفاده میکنی و در جمله بعد میای و میگی به عنوان یک فلش بک بسیار خوب جلوه کرده است. یعنی یجورایی داری ایراد بازی رو با یک بهونه میپوشونی
حالا آقای x به عنوان یکی از مخاطبان وب سایت گیمفا، ممکنه این قضیه رو به تعصب و فن بازی خودت نسبت بده که اصلا ممکنه اینطوری نباشه

یا انتقاد نکنید، یا اگرم میکنید سرش مصمم باشید و با عذر اون رو کنار نزنید + در بخش نقاط قوت و ضعف حتما به این موضوع اشاره کنید

فکر میکنم برای این مورد دیگه بهونه ای نباشه و بدیهی هست چیزی که بهش اشاره کردم، پس بحث ادامه پیدا نکنه. موفق باشید
پاسخ
(03-31-2015, 04:46 PM)Erfan-Wh نوشته است:
نقل‌قول: شاید راه رسیدن به رستگاری و عروج بهترین داستان سرایی در سری بازی خدای جنگ نباشد، اما به عنوان یک فلش بک و بازگشتی به زندگی کریتوس برای یافتن جواب راز هایی که شاید با نبود این نسخه دست نخورده باقی می ماندند، بسیار خوب جلوه کرده است.

ببین من خیلی راحت میتونم از این قضیه بگذرم، اما برای حرفه ای شدن متن خودتون میگم
توی فروم شاید تا 300-400 تا بازدید داشته باشه مقاله هاتون اما توی سایت حداقل 3000-4000 نفر هستن

من به عنوان یک خواننده که خیلی هم در متنت دقت کردم، اصلا متوجه بخش اول جمله نشدم، چرا؟ بخاطر اینکه تو اشکال بازی رو در یک جمله به طور مختصر میگی و و تازه از شاید
هم استفاده میکنی و در جمله بعد میای و میگی به عنوان یک فلش بک بسیار خوب جلوه کرده است. یعنی یجورایی داری ایراد بازی رو با یک بهونه میپوشونی
حالا آقای x به عنوان یکی از مخاطبان وب سایت گیمفا، ممکنه این قضیه رو به تعصب و فن بازی خودت نسبت بده که اصلا ممکنه اینطوری نباشه

یا انتقاد نکنید، یا اگرم میکنید سرش مصمم باشید و با عذر اون رو کنار نزنید + در بخش نقاط قوت و ضعف حتما به این موضوع اشاره کنید

فکر میکنم برای این مورد دیگه بهونه ای نباشه و بدیهی هست چیزی که بهش اشاره کردم، پس بحث ادامه پیدا نکنه. موفق باشید
اره درست میگید!! اتفاقا توی فکرش بودم که نمره ی بالاتر بدم ولی دیگه زیاد می شد!!! بهونه ای هم نمیارم چون درست میگی!
احساس می کنم کمی بد نوشتم اون بخشو و مفهوم روسخت رسوندم!!  خیلی ممنون از توجه شما
موفق باشید
با تشکر
پاسخ
خیلی ممنون بابت زحمت زیادی که برای نوشتن این مقاله کشیدید .  :heart:
عالی هستش . با نمره هم کاملا موافقم . 
تاحالا بازی ای جذاب تر از سری بازی های God of War ندیدم .  :heart:
پاسخ
ممنون نقد خیلی خوبی بود به نظرم منتقدین در درحق این بازی ظلم کردند این بازی لایق نمرات بیشتری بود
[تصویر:  xqk6iin8l5ngopxbwa0v.gif]
پاسخ
ممنون محمد امين جان
جناب استادي تمام مشكلات رو گفتن و من حرفي ندارم و نمي خوام حرفي بزنم كه تكراري باشه
به نكات جناب استادي گوش بده تا كارت حرفه اي تر بشه و به سطح هاي بالاتر برسي
بازم ممنون
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(03-31-2015, 05:41 PM)HardCore Gamer نوشته است: خیلی ممنون بابت زحمت زیادی که برای نوشتن این مقاله کشیدید .  :heart:
عالی هستش . با نمره هم کاملا موافقم . 
تاحالا بازی ای جذاب تر از سری بازی های God of War ندیدم .  :heart:

با تشکر از شما
90 نمره ای بود که شاید لیاقت واقعی این بازی رو نشون میداد شاید زیادی سخت گیرانه به این نسخه نمره دادن و نقدش کردن منتقدا
موفق باشی

(03-31-2015, 05:42 PM)Solid Killer نوشته است: ممنون نقد خیلی خوبی بود به نظرم منتقدین در درحق این بازی ظلم کردند این بازی لایق نمرات بیشتری بود

خیلی ممنون از شما
بله قبول دارم حق این بازی بیشتر از چیزی بود که گرفت!!
موفق باشید
پاسخ
به شخصه فقط موفق به تجربه ی قسمت های یک و دو ی این عنوان زیبا شدم ولی حتما این هم خوبه که این همه روش مانور دادی.نقد هم مشکل خاصی نداشت و کامل بود
آفرین
پاسخ
بهترین بازی آر پی جی همین است و بس ولی از دارک سولز سخت تره
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(04-01-2015, 09:16 AM)FARCRYFORGTA نوشته است: بهترین بازی آر پی جی همین است و بس ولی از دارک سولز سخت تره

RPG??? دادا سبک بازی هک اند اسلشه  اار پی جی کجا بود؟
پاسخ
(04-01-2015, 09:16 AM)FARCRYFORGTA نوشته است: بهترین بازی آر پی جی همین است و بس ولی از دارک سولز سخت تره

نه داداش این بازی rpg نیست! سبکش رو اول نقد نوشتم!
دارک سولز رو بازی نکردم متاسفانه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,784 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 954 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 977 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,894 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,122 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان