امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریجن1 یا 2
با عرض سلام وخسته نباسید

همه شما می دونید که ps4 در دو ریجن 1و2 عرضه شد
حالا تفاوت بین این 2 ریجن  در چیست؟
کدام بهتر است ؟

اگر تاپیک تکراری بود عذر می خوام
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
سلام من دوستم ریجن 2 داره کاملا راضیه هیچ مشکلی نداره
به نظرم 2 بگیر یکی دگ از دوستامم 2 داره باز اونم راضیه 
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
ریجن 1 و 2 هیچ فرقی ندارند ولی بعضی شرکت ها بازیشون رو یک ریجن است
چرا؟
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
بازم فرقی ندارن

اولاً تمام بازی ها ریجن آنلاک هستن یعنی مثلاً بازی ریجن یک به کنسول ریجن دو میخوره
دوما خیلی کم پیش میاد بین بازی ریجن یک و دو تفاوتی باشه

البته بهتر بود به تاپیک های قبلی هم یه نگاهی مینداختی

اطلاعات کاملی ندارم ولی اگه اشتباه نکنم ریجن 1 برا آمریکا هست و ریجن 2 برای اروپا(فکر کنم ی ریجن 3 هم هستش که برای آسیا هست![img]images/smi/s0 (60).gif[/img])

تمام بازی ها هم آنلاک هستن
نقل‌قول: ولی بعضی شرکت ها بازیشون رو یک ریجن است
چرا؟
مثلا کدوم بازی؟
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
کلا از نظر کارکرد ریجن های ps4 هیچ تفاوتی ندارند.
[align=right][align=right]هیچ تفاوتی بین ریجن 1 و 2 و 3 وجود نداره. نه از نظر سخت افزاری و نه از نظر نرم افزاری. 
[align=right]تمامی کارکردهای اونها یکی هست و تمامی متعلقات و نوع خدمات دهی اونها یکی هست.
[align=right][align=right]تنها تفاوتی که بین ریجن 3 و ریجن 1 و 2 هست اینه که توی ریجن 3 دکمه اکشن یا همون اعمال دستورات دایره هست ولی در ریجن 2 و 1 اون دکمه ضربدر هست.
[align=right][align=right]در مورد بازی ها هم این که ریجن لاکی روی کنسول نیست و هر بازی با هر ریجنی بیاد روی هر کنسول با هر ریجنی اجرا میشه.
[align=right][align=right]در مورد آنلاین و psn بازی کردن هم بهتره ریجن دستگاهت با ریجن بازی ای که میخری یکی باشه . البته اگر نباشه هم مشکلی نخواهی داشت و باید چند تا ای دی با ریجنهای مختلف داشته باشی برای ملحقات که البته این هم مهم نیست. چون توی ایران ریجن 2 و 1 بیشتر بازی هاش وارد میشه این مورد مشهوده که میگم اصلا مهم نیست.
[align=right][align=right]به طور کلی هیچ تفاوتی بین ریجنها نیست.
[align=right]این تفوات رووارد کننده ها به وجود اووردن برای چاپیدن هرچه بیشتر مردم.
[align=right][align=right]البته نا گفته نمونه که ریجن یکهای سری اول که تولید یه کارخونه غیر از foxconn بودن و تاریخ تولیدشون ماه اکتبر سال 2013 و قبل از اون بودن دچار یه سری مشکلات سخت افزاری بودن .
[align=right]این مشکلات توی اینترنت انقدر بولد شد که تو ایران کلا همه از ریجن یک میترسیدن و وارد کننده ها هم که معمولا اطلاعاتشون توی این مسائل 100 برابر بیشتر از ما یوزرهای عادی هست این قضیه رو میدونستن و ریجن 2 که تولیدش از نوامبر 2013 هست و کلا همه رو foxconn تولید کرده بود رو 100 تا 200 و بعضا 300 تومن هم گرونتر میفروختن و پاچه خلق هم گشاد .
[align=right]هر چی هم به ملت توضیح بدی تو کتشون نمیره.
[align=right][align=right]در حال حاضر هر سه ریجن توی بازار هست
[align=right]ریجن 1 و 2 و 3
[align=right]هر سه ریجن تولیدشون مال ماه نوامبر به بعد هست و ایرادات تولیدلات اکتبر و قبل از اون رو ندارن.
[align=right]ولی هنوز بعضی از فروشنده ها تولید اکتبر و قبل از اون رو دارن و با قیمتهای پایین تری میفروشن. مثلا 100 تومن پایینتر از قیمت معمول بقیه مغازه ها.
[align=right][align=right]کلا به غیر از تفاوت در دکمه دایره و ضربدر هیچ تفاوتی در ریجنها نیست.
(11-23-2014, 06:07 PM)'Rocksteady' نوشته است: اطلاعات کاملی ندارم ولی اگه اشتباه نکنم ریجن 1 برا آمریکا هست و ریجن 2 برای اروپا(فکر کنم ی ریجن 3 هم هستش که برای آسیا هست![img]images/smi/s0 (60).gif[/img])

تمام بازی ها هم آنلاک هستن
نقل‌قول: ولی بعضی شرکت ها بازیشون رو یک ریجن است
چرا؟
مثلا کدوم بازی؟

همین بازی the last of us .توی ریجن 1ش دست و پا فطع میشه(توی مولتی پلیر)ولی توی ریجن 2ش دست و پا قطع نمیشه
My ID Account in (PSN)z:DeymanDanger

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان