امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی یک گیمر | زندگی من و تو ...
[تصویر:  56202620231943751804.gif]

مقدمه : بسیاری از افراد مثل من با گیم بزرگ شده اند  . یادمه که من با ماریو و کراش شروع کردم ...
ما با گیم زندگی میکنیم ٫ ما٬ در گیم میمیرم و دوباره بلند میشیم تا پیروز بشیم .
حاضرم یا بهتره بگم حاضریم از شکممان بزنیم ‍‍٫ ولی بازی کنیم . بازی چیزیست که همه جور احساسات در آن خلاصه شده اند ! خنده ٫ شادی ٬ دوستی ٬ معرفت ٬ غم ٬ عشق ٬ مرگ و حتی دیوانگی همه و همه در بازی های ویدیویی . این مقاله نیز در مورد ما گیمر هاست ( من و تو )

[تصویر:  57142210611229957006.jpg]

[تصویر:  85856922079646396392.jpg]

حسی که یک گیم میتواند به ما منتقل کند یک حس زود گذر نیست بلکه چیز هایی رو به انتقال میدهد که همیشه با ماست . ما از گیم یاد گرفتیم همیشه دیوونگی بد نیست ٬ هیچ وقت ب کسی اعتماد کامل نکن ٬ خانواده مهمترین اصل زندگیه و برای زندگی بجنگ ...
ماها کسانی هستیم که هیچ وقت خانواده هایمان با بازی کردنایمان موافق نبودند همیشه شنیدیم ( بازی خوب نیست یا مثلا بازی روی روح و روان تاثیر منفی میگذارد )
هیچکس نبود ( حداقل در خانواده من ) که برای یک بار هم که شده ببیند داستان این بازی چیست ؟ هدف چیست ؟ 
من خودم از سن هفت  سالگی شروع به بازی کردن کردم و واقعا هم نمیفهمیدم اون موقع برای چی بازی میکنم و چرا ؟ تا اینکه کمی بزرگ شدم و سنم به دوازده رسید .
دیگه ترجیح میدادم بشینم خونه و بازی کنم تا اینکه  مثل بچه های دیگر به بیرون بروم و شیطونی های بچگانه کنم .

[تصویر:  23677157753570681360.jpg]

مزایا : با اینکه تا الان همش داشتیم یک جورایی مزایا رو میگفتیم  اما :
ویژگی های اصلی بازی های ویدیویی :

1 - آشنایی با دنیای وحشی بیرون .

2 - زندگی چیست ؟ احساسات خوب و بد .

3 - روبرویی با مشکلات و فرار نکردن از آنها .

ما در طول روز با مشکلات زیادی رو به رو میشیم اما ما گیمرا یاد میگیرم حداقل ازشون فرار نکنیم و تا جایی که میتونیم بجنگیم ...

هیچ چیز در این عالم هستی بی عیب و نقص نیست ، بنابراین  تعدادی از مضرات اصلی بازی های ویدیویی :

1 - اعتیاد بیش از حد به گیم (!! !! )

2 - فراموش کردن زندگی واقعی .

3 - که بد ترین مضر به حساب می آید تقلید از شخصیت منفی است . ( مثال : ما همه سعی میکنیم مردانگی بتمن رو الگو زندگی خودمون قرار بدیم اما کسانی هم هستن که میگن :‌چرا مثل جوکر نباشیم ؟ و همین باعث نابودی کل زندگی میشود )

[تصویر:  21497354215723646972.jpg]

قصد دارم کمی بیشتر در مورد اعتیاد به گیم صحبت کنم کمی پیش بود که به مقاله عجیبی برخوردم که میگفت در آمریکا و یا کشور های دیگر افراد به خاطر اثرات گیم به خانواده خود اسیب زده و یا خانواده خود را کشته اند ! چرا ؟‌چرا باید به خاطر یک بازی به عزیزان خود آسیب برسانیم ؟ یا حتی با لفظ کسانی که دوستشان داریم را ناراحت کنیم ؟ اعتیاد ب گیم خوب است اما ، بیش از حد آن نیز خطرناک . پس مواظب باشیم تا بیش از حد به بازی های ویدیویی وابسته نشیم .

[تصویر:  06890477703564203293.jpg]

با بازی های ویدیویی  ما میتوانیم به جاهایی برسیم که هیچ وقت در زندگی واقعی به آن ها نمیرسیم ، میتوانیم عقده های خود را خالی کنیم ( توجه :عقده در قلب بماند خطرناک است ) حتی عصبانیت و خوشحالی ...
یاد بگیریم :
1 - از احساسات مثبت بازی الگو بگیریم .

2 - با دید اینکه بازی تنها یک سرگرمیست به آن نگاه نکنیم .

[تصویر:  41247284445139451544.jpg]

توجه : این مقاله اولین کار از بنده هست و این مقاله رو امروز در مدرسه نوشتم . امیدوارم حداقل باعث یک دهم از توجه شما شده باشم .
منتظر انتقادات هستم .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
حسی که یک گیم میتواند به ما منتقل میکند یک حس زود گذر نیست!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

تشکر از مقالت
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
بازی های کامپیوتری هم مثل هر محصول سرگرمی-فرهنگی دیگه تاثیرات خوب و بد دارند.
مهم اینه که آدم حد هر چیزی رو بدونه و در همه کاری میانه روی کنه.

مسئله شخصی: بازی های کامپیوتری بدترین تاثیری که روی من داشتن این بوده که من اصلاً با افراد غیر گیمر (یا نوب) نمیتونم دوست بشم(دست خودم هم نیست و خیلی هم اجتماع گریز شدم ) و موضوع خاص دیگه ای رو بجز گیم و فیلم و کمی هم موسیقی نمیدونم که بادیگران صحبت کنم.
[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ
(12-08-2014, 05:40 PM)'long shot' نوشته است: حسی که یک گیم میتواند به ما منتقل میکند یک حس زود گذر نیست!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

تشکر از مقالت

ممنون . ویرایش شد .

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
عالی/ادامه بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
منم از 3 سالگی به این صنعت روی آوردم و کاملا باهات موافقم. مرسی از اینکه زحمت پنهان کردن گوشیتو تو مدرسه کشیدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. و.... ادامه بده ... موفق باشی داداش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  sina-black.png]
پاسخ
خیلی ممنون بابت مقالت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خیلی خوشم اومد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
حرف حقیقت بود همش ممنون از مقالت فوق العاده بود هیچی مثل خرید یه بازی یا دانلود بازی نمیتونه ادم ذوق زده کنه
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
پاسخ
مزاید!کلمه جدیده؟[img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img]از جایی که من میدونم اسمش مزایا هست تو اشتباهی به جای فواید نوشتتی مزاید پس لطفا تصحیح کن[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون بابت مقالت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در مدرسه نوشتی[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]پس توی طول روز چه غلطی می فرمودی[img=23x18]images/smi/s0 (66).gif[/img](شوخی کردم نارحت نشی)
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
با توجه به اینکه اولین کارتون بود مقاله خوبیه (مخصوصا نحوه بیان مطالب و جملات)
اما خیلی بهتر میشد اگر یه ذره به جنبه علمی مزایا و معایب هم میپرداختید و در کل مقاله ای که علمی و آماری باشه به نظرم تاثیر بیشتری داره و این مقاله یه جورایی حرف دله! ولی در کل خوب بود، ادامه بدید
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زندگی خونی قسمت 8 Hitler.16 2 1,869 03-26-2016, 10:08 PM
آخرین ارسال: Hitler.16
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,691 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  من یک گیمر هستم ... سجاد محمدی پور 50 11,553 01-14-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: ReZa JiMmY
  یک گیمر پردردسر /فصل 2 قسمت 3 Be the story 15 3,596 11-18-2015, 09:09 PM
آخرین ارسال: Be the story
  زندگی خونی قسمت 7 Hitler.16 0 1,106 10-28-2015, 05:04 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان