امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیاد کردن پول تمام بازی ها
کسی میدونه چجوری میشه با این نرم افزار جون افراد را توی بازی company of heroes2  طوری کرد که دیگه تکون نخورن اگه کسی میدونه اموزشش را اینجا بزاره

ممنون
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(07-13-2013, 06:13 PM)'spartacus' نوشته است: کسی میدونه چجوری میشه با این نرم افزار جون افراد را توی بازی company of heroes2  طوری کرد که دیگه تکون نخورن اگه کسی میدونه اموزشش را اینجا بزاره

ممنون

نه نمی شه داداش

پاسخ
البته نرم افزار Art money  هم هست که من ازش استفاده میکنم @ ینی اینقده حال میده !
در جواب آقا مرتضی من متاسفانه coh رو ندارم ولی فکر کنم سخت باشه !  چون تو این نرم افزار ها باید ابتدا عدد مثلا اسلحه رو بهش بدی بعد بزنی جستجو تا تمام عددهایی که تو اون بازی هست رو پیدا کنه اولش هزارها یا ملیون ها هم پیدا میکنه بعد باید بری تو بازی و اون عدد رو بالا یا پایین ببری و بری نتایج رو فی.لتر کنی و ایندفعه تعداد موارد پیدا شده عدد ها کم تر میشن و دوباره باید بری و عدد رو تو بازی تغییر بدی و بعد دوباره فی.لترش کنی
بالاخره وقتی عدد نهایی رو پیدا کرد شما میتونی قفلش کنی یا عدد رو بقدری بالا ببری که حالا حالا ها تموم نشه من این نرم افزار art money رو این بازی ها رو تست کردم و جواب گرفتم
star craft 2  منابع رو میشه راحت برد بالا
crysis 2  تیر اسلحه ها و پوینت هایی که بعد از کشتن فضایی ها میگیری
نکته :  توی همه ی بازی ها میشه تعداد تیر ها رو قفل کرد یا زیاد کرد من که تا حالا ندیدم نشه
بازی قلعه ی 2
need for speed shift / most wanted 2
dishonored
و بسیاری بازی های دیگه که مجالش نیست !
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
قشنگ بود راهنمش چه طور ؟
پاسخ
(07-13-2013, 06:13 PM)'spartacus' نوشته است: کسی میدونه چجوری میشه با این نرم افزار جون افراد را توی بازی company of heroes2  طوری کرد که دیگه تکون نخورن اگه کسی میدونه اموزشش را اینجا بزاره

ممنون

دانلود
رمز : www.oxingame.ir 
ترینر هست فکر نکنم با این نرم افزار بشه :| 
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
یعنی باسه همه بازی ها اجرا میشه؟
خــــــــــــــــــــــــــــــدا؟!!!
فقط واسه پوله؟
چیزای دیگه رو زیاد نمیکنه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(07-17-2013, 11:31 AM)'amir game' نوشته است: یعنی باسه همه بازی ها اجرا میشه؟
فقط واسه پوله؟

چرا !
می شه تیر خشاب رو زیاد کردو تازه می شه ترینر ور ساخت و سیو کرد .
من قبلا توی خطش بودم ولی نتوستم چون پیچیده بود...
سر فارکرای 3 این کارو کردم می گفت اول 3تا تیر بزن بعد برو تو نرم افزار بنویس 27 بعد دو تا دیگه بزن بعد برو تو نرم افزار بزن 25 تا اون اعداد پیدا بشه بعد می کردیشون 10000 بعد سیو می کردی ....[img]/images/smi/new/eee.gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(07-17-2013, 11:34 AM)'Ruthless' نوشته است:
(07-17-2013, 11:31 AM)'amir game' نوشته است: یعنی باسه همه بازی ها اجرا میشه؟
فقط واسه پوله؟

چرا !
می شه تیر خشاب رو زیاد کردو تازه می شه ترینر ور ساخت و سیو کرد .
من قبلا توی خطش بودم ولی نتوستم چون پیچیده بود...
سر فارکرای 3 این کارو کردم می گفت اول 3تا تیر بزن بعد برو تو نرم افزار بنویس 27 بعد دو تا دیگه بزن بعد برو تو نرم افزار بزن 25 تا اون اعداد پیدا بشه بعد می کردیشون 10000 بعد سیو می کردی ....[img]/images/smi/new/eee.gif[/img]

سلام اون چه ترکی بوده من قشنگ راهنما گذاشتم دانلود کن می بینیش
پاسخ
خیلی ممنون
به شدت نیاز داشتم برای اضافه کردن پول در career fifa13
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
دوستان من آموزش این برنامه تو اینجا گذاشتم   http://pardisgame.net/thread-41429.html#753546
راستی یه آموزش تصویری از به نهایت کردن خون که توش عدد به کار نرفته تو بازی Mortal kombat هم گذاشتم http://www.rodfile.com/esecu1ntiwje
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star آموزش نصب مود ها (اندروید و کامپیوتر) و ماشین ها و آنلاین بازی کردن gta ٍEtzio 10 42,662 11-24-2018, 08:17 PM
آخرین ارسال: stymehrshad
  زیاد کردن پول در بازی Command & Conquer Generals Zero Hour kiyan lord 11 26,870 12-30-2014, 08:14 PM
آخرین ارسال: elmi
  ترفند راحت به دست آوردن الماس زیاد در مستر90 mortal kombat 2 3,850 11-13-2014, 04:43 PM
آخرین ارسال: mortal kombat
  مژده مژده save تمام 50مرحله Stronghold Crusader CALL OF DUTY 5 0 1,396 05-03-2014, 12:34 AM
آخرین ارسال: CALL OF DUTY 5
  تمام کد های تقلب بازی GTA V filyp 2 11 9,434 03-30-2014, 02:12 PM
آخرین ارسال: sh_2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان