امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرویس کاهش پینگ و افزایش سرعت در بازی های آنلاین
اکثر کاربران ایرانی از بالا بودن پینگشون در بازی های آنلاین رنج می برند که این امر یا موجب بیزار شدن از بازی آنلاین میشه و یا با پینگی معادل ۲۵۰ – ۳۰۰ مجبورید بازی کنید.

سرویس کاهش پینگی تهییه شده تا بتوانید با پینگی زیر ۲۰۰ و حتی زیر ۱۰۰ بازی کنید.

همین اول مطلب عرض کنم این سرویس ها مخصوص بازی هستند و از ف*—*نگ عبور نمیکنند.

یکی از راه هایی که میتونید قبل از اینکه وارد بازی بشید از پینگ خودتون مطلع بشید اینه که از منوی استارت گزینه run رو انتخاب کنید 

و دستور پینگ رو تایپ کنید ping 4.2.2.4 -t 

[تصویر:  139146044839791.jpg]

عددی که روبروی time نمایش داده شده نشان دهنده پینگ شماست مثلا (time=275ms)

[تصویر:  139146053565291.jpg]

حالا ابزار کاهش پینگ را کانکت کنید و اگر پینگتون بالای ۲۰۰ بوده باشه خواهید دید MS تون به طور چشم گیری کاهش پیدا کرده است.

[تصویر:  139146874156731.jpg]

خیلی از دوستان اعلام میکنن که پینگ من 50-60 هست  اما دقت داشته باشید که شما حتما به یک سرور داخل ایران پینگ رو چک کردید و باید پینگ خیلی کمی رو داشته باشه اما سرور هایی از بازی ها، که خارج از کشور هستند هم همون مقدار پینگ هست ؟ 

پینگ معمول همون 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 هست که البته شما میتونید به هر سروری که بازی میکنید هم پینگ بزنید

باید متذکر بشم کسانی که پینگشون تا حد امکان پایین است این سرویس برایشان جواب نخواهد داد.

برای دانلود کانکشن تست و خرید سرویس کاهش پینگ به pingservice.ir مراجعه نمایید.

آیدی یاهو:pingservice@yahoo.com 
[تصویر:  PingSerVis2.gif]
گاهی فقط باید لبخند بزنی و رد شوی بگذار فکر کنند نمیفهمی
پاسخ
خوبه کار میکنه مثلا برای من بین 210 تا 220 بود تستی شو امتحان کردم تا 160 پایین اورد
  卐حقیقت همان دروغی است که بارها و بارها تکرار شده است 卐
-هیتلر-

[تصویر:  Snapshot_2013_12_18_210407.png] 
پاسخ
من هم استفاده کردم
پینگم از 340 اومده روی 190
همه ی نرم افزار ها رو امتحان کردم اما هیچ کدوم اثر نداشت اما این چیزی که شما معرفی کردید واقعا اثر داشت و تاثیر گذاشت
الا میتونم به راحتی کانتر انلاین بازی کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
تصویر بزودی ارسال می شود به همین علت تایپیک باز شد !
برای اونایی که آنلاین بازی می کنند میتونه جالب باشه !
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
ببخشید یک سوال برام پیش اومده
مثلا من بخوام پی اس انلاین بازی کنم باید پینگم حدودا چند باشه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
الان من با برنامه شما  معمولا پینگم بین 190 تا 180 هست
ایا کافیه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(02-05-2014, 12:21 AM)'kasrarun' نوشته است: ببخشید یک سوال برام پیش اومده
مثلا من بخوام پی اس انلاین بازی کنم باید پینگم حدودا چند باشه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
الان من با برنامه شما  معمولا پینگم بین 190 تا 180 هست
ایا کافیه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

سلام دوست عزیز 

شما هر 5 سرور ما رو تست کنین مطمئن باشین پینگتون کمتر هم میشه اما به نسبت نتی که شما داشتین و از 340 به

180 رسیده، باز هم سرورهای دیگه رو امتحان کنید و اگه مشکلی داشتید به آیدی پشتیبانی سایت هما هنگ کنین

با تشکر از خرید شما
پاسخ
(03-22-2014, 07:02 PM)'Mohamad.h.a' نوشته است: سلام من پینگم با 4.2.2.4 حدو 130 هست اما فک میکنم برای اینکه بازی هایی مثل تایتان فال و ... رو بازی کنم که به سرور های خارجی باید متصل شد
بالا خواهد رفت میخوام بدونم برای اونا هم این سرویس خوبه؟ پینگ برای اینجور بازیا چند باشه خوبه ؟
توی speed test کدوم سرورو انتخاب کنیم برای تست ؟
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پینگ 130 به 4.2.2.4 یه پینگ مناسب محسوب میشه که اگه در حداقل حالت پینگ باشه با این سرویس ممکنه که حتی پینگ رو بیشتر کنه پس قبل از خرید حتما حتما تست رو انجام بدین یا با آیدی یاهو هماهنگ کن که توضیحات و بگم، 
راجع به سایت speedtest حتما سرور و مشخص کن حالا به هر جایی که خودتون مد نظر دارین، اما بهترین راه همون cmd هست 

پاسخ
بچه ها من سرویس خریدم و پینگم از 350 اومده 140. توصیه میکنم بخرید. تازه تایتان فال هم بازی میکنم
پاسخ
دوستان یک سایت دیگه پیدا کردم که هم قیمتش خوبه و هم کیفیت سرویس و پاسخ گوییش بالاس پیشنهاد من این سایت هست

www.vp.endgame.ir
پاسخ
(04-20-2014, 03:27 PM)'mafen' نوشته است: دوستان یک سایت دیگه پیدا کردم که هم قیمتش خوبه و هم کیفیت سرویس و پاسخ گوییش بالاس پیشنهاد من این سایت هست

www.vp.endgame.ir

سلام، دوست گرامی و احیانا همکار عزیز، شما اگر میخواستید تبلیغی از سایت خودتون و یا دوستتون داشته باشید میتونستین به عنوان یه رقیب یه تاپیک جدید داشته باشی فکر نمیکنم کارتون صحیح بوده باشه با این وجود کاربران خودشون تصمیم نهایی رو میگیرن امیدوارم به رقابتتون ادامه بدین ونه ......
از اینکه تاپیک رو up کردی ممنون.
همیشه موفق و موید باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,115 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  افزایش فالوور اینستاگرام alibadri 0 860 04-05-2022, 07:52 PM
آخرین ارسال: alibadri
  آشنایی با سرویس جامع دورکاری و برون سپاری پروژه کارینت karynet 0 1,063 10-11-2021, 11:38 AM
آخرین ارسال: karynet
  آنلاین ترجمه – مرکز ترجمه تخصصی و عمومی volghan 1 1,771 06-22-2021, 06:52 PM
آخرین ارسال: lotus234
  معرفی وب سرویس OTP آوانک ali_zand 0 1,390 03-17-2020, 07:47 PM
آخرین ارسال: ali_zand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان