امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
فیفا 15 و فیفا 12 رو برای تست نصب کردم هیچ مشکلی نداشتن.. موقع بازی سی دی رام کار نمیکنه (هیچ صدایی نداره)
ولی فیفا 16 با وجود نصب بازم موقع اجرا سی دی رام کار میکنه
برنر مکس یعنی چی؟
پاسخ
(10-08-2015, 12:07 PM)mohamadzand68 نوشته است: فیفا 15 و فیفا 12 رو برای تست نصب کردم هیچ مشکلی نداشتن.. موقع بازی سی دی رام کار نمیکنه (هیچ صدایی نداره)
ولی فیفا 16 با وجود نصب بازم موقع اجرا سی دی رام کار میکنه
برنر مکس یعنی چی؟
یعنی رایت 100 درصد و با سرعت پایین 
که خیلی نزدیک به اورجیناله و میتونی انلاین بزنی و به سی دی رام کمتر آسیب میزنه
پاسخ
از کجا میشه فهمید سی دی مکس برنر هست یا نه ؟
پاسخ
(10-08-2015, 12:30 PM)mohamadzand68 نوشته است: از کجا میشه فهمید سی دی مکس برنر هست یا نه ؟
از دیسک بازی توسط کامپیوتر image با فرمت ISO تهیه نموده و حجم فایل تولیدی را چک نمایید.
در صورتی که حجم فایل فوق ۸٬۱۳ گیگابایت معادل ۸٬۵۳۴٬۰۳۰ کیلوبایت بود دیسک فوق به روش برنرمکس رایت شده و در صورتی که حجم آن ۷.۹۶ گیگابایت معادل ۸٬۳۴۷٬۶۴۸ کیلوبایت بود دیسک فوق روش رایت عادی بوده و مناسب استفاده در شبکه لایو نیست.
داداش تنها راهش همینه رفتم از یه سایت دیگه پیدا کردم اوردم 
پاسخ
عالی بود ممنونم
نمیدونم دیگه از کجا باید سی دی فیفا 16 بخرم که سالم باشه..عجب بازاری شده ها
پاسخ
سلام 
خسته نباشید بنده یک ایکس باکس اسليم 250 گيگ حدود 20 ماهه دارم اورجينال هست جیتگنيست
تا یکماه پیش هیچ مشکلی نداشتم 
ولی اخیرا بازيهايي که میخرم  بعضياشو ارور میده میگه disc clean
به نظرتون مشکل از دیسک هست یا لنز ؟
بازیها رو همه رو نصب میکنم تو هاردش 
اخیرا مثلا تا 50 درصد می ره ارور میده میگه disc clean 
بعضی هم تا 90 درصد می ره 
سی دی ها رو برنر مکس ميخرم
به نظر شما حدود دوسال دارم باید ببرم سرویس بدم ؟ لنزش خاک گرفته ؟ یا ضعیف شده ؟ یا مشکل از چیز دیگه هست 
ممنون میشم جواب بدين
پاسخ
(02-14-2016, 10:08 AM)Namyras نوشته است: سلام 
خسته نباشید بنده یک ایکس باکس اسليم 250 گيگ حدود 20 ماهه دارم اورجينال هست جیتگنيست
تا یکماه پیش هیچ مشکلی نداشتم 
ولی اخیرا بازيهايي که میخرم  بعضياشو ارور میده میگه disc clean
به نظرتون مشکل از دیسک هست یا لنز ؟
بازیها رو همه رو نصب میکنم تو هاردش 
اخیرا مثلا تا 50 درصد می ره ارور میده میگه disc clean 
بعضی هم تا 90 درصد می ره 
سی دی ها رو برنر مکس ميخرم
به نظر شما حدود دوسال دارم باید ببرم سرویس بدم ؟ لنزش خاک گرفته ؟ یا ضعیف شده ؟ یا مشکل از چیز دیگه هست 
ممنون میشم جواب بدين

موقع ریختن این ارور رو میده؟
بهتره ازجای دیگه بخرید و تست بکنید ببینید اگه دوباره همون ارور رو داد، بدید یکجای مطمئن براتون خاک گیری بکنه.اگه بازهم ارور داد باید بدید آپتیک رو عوض بکنید
That was just a dream

پاسخ
آره عزیز 
موقع نصب تا 50 درصد بعضیا تا 90 درصد می ره بعد ارور disc clean میده 
دیروز دوتا بازی far cry 4 و assassins creed گرفتم هیچکدوم نصب نميشدن و ارور میدادن 
یکی بهم گفت واسه منم همینطور بود علتش اینه چون عکس بازی روی سی دی هست سنگین شده و مانع چرخش خوب تو درایو میشه جلدشان رو پاک کردم حل شد 
منم دیروز بردم زیر آب با مایع و توری قشنگ عکس پشت سی دی رو کمرنگ کردم و امتحان کردم هردو بازی سریع نصب شدن 
جای تعجبه نمیدونم چیکار کنم 
راهنماييم کنين

ره عزیز
دیروز دوتا بازی far cry 4 و assassins creed گرفتم هیچکدوم نصب نميشدن و ارور میدادن
یکی بهم گفت واسه منم همینطور بود علتش اینه چون عکس بازی روی سی دی هست سنگین شده و مانع چرخش خوب تو درایو میشه جلدشان رو پاک کردم حل شد
منم دیروز بردم زیر آب با مایع و توری قشنگ عکس پشت سی دی رو کمرنگ کردم و امتحان کردم هردو بازی سریع نصب شدن
راهنماييم کنين

عزیز يه سوال ذهنم و درگیر کرده اگه جواب بدی ممنون میشم 
من حدود سی تا بازی روی هارد از قبل نصب کرده ام 
بازیهایی که الان میخوام نصب کنم همچین اروري میده 
میخوام بدونم اگه لنز کثیف یا ضعیف شده باشه چرا بازیهای قدیمی که همشون تو هاردم نصبه رو قشنگ و اجرا میکنه و هیچ مشکلی ندارم 
آیا این مسئله ربطی نداره ؟ یعنی اگه لنزش مورد داشته باشه تو نصب بازیها مشکل میخوره و بازیهای نصب شده رو اجرا میکنه ؟
خواهشا راهنمایی کنید 
ازتون متشکرم
پاسخ
(02-14-2016, 11:06 AM)Namyras نوشته است: آره عزیز 
راهنماييم کنين

ره عزیز
راهنماييم کنين

عزیز يه سوال ذهنم و درگیر کرده اگه جواب بدی ممنون میشم 
من حدود سی تا بازی روی هارد از قبل نصب کرده ام 
بازیهایی که الان میخوام نصب کنم همچین اروري میده 
میخوام بدونم اگه لنز کثیف یا ضعیف شده باشه چرا بازیهای قدیمی که همشون تو هاردم نصبه رو قشنگ و اجرا میکنه و هیچ مشکلی ندارم 
آیا این مسئله ربطی نداره ؟ یعنی اگه لنزش مورد داشته باشه تو نصب بازیها مشکل میخوره و بازیهای نصب شده رو اجرا میکنه ؟
خواهشا راهنمایی کنید 
ازتون متشکرم
بله عاقا، كثيف بودن لنز موثره. بهرحال باس بدوني كه كنترل كننده ي همه نرم افزارا سخ افزارا هستن S0 (2)
پاسخ
عزیز یه سوال دیگه به نظر شما اگه لنز کثیف یا ضعیف شده چرا بازیهای قدیمی همه رو خیلی قشنگ اجرا میکنه فقط سی دی های که الان میخرم مشکل داره ؟ 
یعنی لنز کثیف یا ضعیف بشه رو بازیهای قدیمی که رو هارد نصب هستن نبايد تاثیر داشته باشه ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 67,093 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,093 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,527 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,184 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,310 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان