امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوت ناکجا آباد| نقد و بررسی Limbo
مشکلات رو که آقای خردمندی گفتن ولی یه چیز، به بازی رحم نکن هر چی مشکل دیدی بگو فقط تویه نمره دادن دخالت نده و یه نگاه عمیق به سازنده و هدفشون بنداز بعد نمره بده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(07-06-2014, 01:40 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: مشکلات رو که آقای خردمندی گفتن ولی یه چیز، به بازی رحم نکن هر چی مشکل دیدی بگو فقط تویه نمره دادن دخالت نده و یه نگاه عمیق به سازنده و هدفشون بنداز بعد نمره بده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

می دونی بعضی اوقات بازی از بس چیز خوب داره آدم دلش نمیاد برای یه ایراد های کوچیک از بازی نمره کم کنه.

James P. Ark
پاسخ
(07-06-2014, 01:42 PM)'ARK1375' نوشته است:
(07-06-2014, 01:40 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: مشکلات رو که آقای خردمندی گفتن ولی یه چیز، به بازی رحم نکن هر چی مشکل دیدی بگو فقط تویه نمره دادن دخالت نده و یه نگاه عمیق به سازنده و هدفشون بنداز بعد نمره بده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

می دونی بعضی اوقات بازی از بس چیز خوب داره آدم دلش نمیاد برای یه ایراد های کوچیک از بازی نمره کم کنه.

منم منظورم دقیقا همین بود[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] یعنی نکات منفیو بگو ولی هرجور خواستی نمره بده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
از نقد قبلی بهتر بود هر چند مشکلات نگارشی و املایی زیاد توی نقدت داری .
مقایسه که توی نقدت دیدم کاملا بی ربط بود .
بخش داستان بازی رو نیاز نیست باز کنی چون اکثر کسایی که نقدت رو می خونن می خوان نظرت درمورد بازی بدونن و بعد برن سمت اون بازی پس اسپویل کردن مو به مو کار خوبی نیست .
زیاده گویی توی نقدت زیاد دیده می شه 
درمورد نمره دادن هم میانگین بگیری بهتره

[تصویر:  zk9npfsj2c1sxcmrcx2d.jpg]
پاسخ
درود بر شما بابت این نقد زیبا!
من چندین بار Limbo رو تموم کردم! خیلی خیلی گیم پلی خوب و عالی داره...
تجربه این بازی رو به همه توصیه میکنم! یه جور خود درمانیه! :دی
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
این بازی یه تجربه عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون از نویسنده!
این مقاله هم نشون می ده که پیشرفت های زیادی کردی...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
اسپویل داستانی

من هنوز از داستان قانع نشدم ولی در ذهن من شاید در واقع آنها خیلی وقت است که مردند و در واقع روح آنها به دنبال هم است زیرا (LImbo) یا همان برزج جایگاه انسان های زنده نیست شاید آنها مرده بودند و الان فقط روحشان یک دیگر را یافته
اما واقعا از این داستان ها متنفرم، پایان باز رو دوست ندارم
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
(07-06-2014, 04:37 PM)'hexer' نوشته است: اسپویل داستانی

من هنوز از داستان قانع نشدم ولی در ذهن من شاید در واقع آنها خیلی وقت است که مردند و در واقع روح آنها به دنبال هم است زیرا (LImbo) یا همان برزج جایگاه انسان های زنده نیست شاید آنها مرده بودند و الان فقط روحشان یک دیگر را یافته

محمد همونطور که گفتم داستان بازی رو خودت باید بسازی. هرکس از این بازی یک برداشتی میکنه. این اقا هم اینطور داستانو برداشت کرده. من دو برداشت دیگه رو در اسپویل نوشتم. بخون اونا پایان خوبی دارن.

James P. Ark
پاسخ
(07-06-2014, 04:50 PM)'ARK1375' نوشته است:
(07-06-2014, 04:37 PM)'hexer' نوشته است: اسپویل داستانی

محمد همونطور که گفتم داستان بازی رو خودت باید بسازی. هرکس از این بازی یک برداشتی میکنه. این اقا هم اینطور داستانو برداشت کرده. من دو برداشت دیگه رو در اسپویل نوشتم. بخون اونا پایان خوبی دارن.

او ها رو هم خوندم ولی دقیقا از همین اتفاق بدم می آید
هر کس یک پایان دارد و من از این نکته بدم می آید حتی بعضی اوقات برای همین بازی های خطی رو به آنهایی که چند پایان دارد ارجعیت میدهم

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
واقعا این نقدت خیلی گیرا بود.. تک تک کلمات اون حس بی نظیر بازی رو ادا کرد..[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ایراداتت خیلی خیلی خیلی کمتر از فارکرای 3 شده.. ایرادات که اشاره کردن ولی فکر کنم یه ذره تو نمره دادن احساسی عمل کردی
چون صداگذاری برخی آیتم های درون بازی همخونی لازم رو نداشت و گرافیک بازی در اواسطش افت نسبتا محسوسی داشت
ولی در کل نقدت واقعا خوب و احساسی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,801 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 991 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,934 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,136 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان