امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاهکاری دیگر از TellTale ؟ | نقد و بررسی Game Of Thrones
[تصویر:  28494265804606572640.jpg]

مقدمه : TellTale، به قول یکی از دوستان هر چه از تل تیل بر آید خوش است! انگار که هر بازی که دست این شرکت بی افتد یک شاهکار خواهد بود . می توان گفت که شهرت این شرکت از عنوان هایی چون ( TWD (The Walking Dead و The Wolf Among Us است . چندی پیش بود که عنوان جدید این شرکت یعنی Game Of Thrones منتشر شد . مانند دو عنوان مشهور که به آن ها در بالا اشاره شد این عنوان نیز شامل چند اپیزود یا قسمت است . این بازی شامل 6 قسمت در فصل اول خواهد بود، قسمت اول Iron From Ice نام دارد . سریالی نیز با همین عنوان توسط دیوید بنیاف و دی . بی . وایس  برای شبکه اچ بی او ساخته شده‌است . آیا شاهد شاهکار دیگری از TellTaleخواهیم بود ؟ با ما در ادامه با نقد و بررسی این عنوان همراه باشید .

[تصویر:  30070898122333754837.jpg]

داستان : ( شامل اسپویل نمی باشد )

آیا کسی یادش هست ؟ قسمت نهم از فصل سوم سریال Game Of Thrones را میگویم . خیانت بی رحمانه والدر فری . چه بلایی بر سر King Of The North آمد ؟ خیلی ها با دیدن این قسمت از فیلم گریه کردند . حقیقت تلخ خانواده استارک . ( به شخصه خودم با دیدن صحنه ها در این قسمت به لرزه افتادم ) داستان بازی همانطور که از شرکت سازنده انتظار میرفت چیزی در حد عالی است . داستان بازی وابسته به انتخاب هایی است که شما در طول بازی انجام میدهید . سرنوشت در دستان شماست، بخشش یا مجازات ؟ ساده بگویم میبخشی یا میکشی ؟ کدام را انتخاب میکنی ؟ ما، در بخش داستانی بازی شخصیت های آشنا ی زیادی  را میبینیم . Cersei Lanister (سرسی لنیستر ) ، Tyrion Lanister (تیریون لنستر) ، Ramsay Snow ( رمزی اسنو ) و Margaery (مارجری ) ... همانطور که میدانید بازی داری پنج شخصیت قابل بازی میباشد که سه تا از آنها در قسمت اول معرفی میشوند . Gared Tuttle ، Ethan Forrester و Mira Forrester . اگر بخواهم بیشتر از داستان بگویم باید آن را اسپویل کنم که این را نمیخواهم ! پس به بخش بعد میرویم .

[تصویر:  14231960015864991848.png]

[تصویر:  69081356899619229675.png]

صدا گذاری : به نظر من بعد از داستان مهم ترین بخش از یک بازی صداگذاری است . در این عنوان صدا گذاری فوق العاده کار شده است . ( Lena Headey ) که صداگذار شخصیت سرسی است در سریال بازی تاج و تخت نیز با همین نام که یکی از شخصیت های اصلی سریال به حساب می آید باعث شده است تا صداگذاری این بازی بسیار دلنشین شود . صدا گذاری تیریون و مارجری نیز عالی کار شده است . دیالوگ های به کار برده شده در بازی نیز بسیار جالب است . و از شعارهای مثل King In The North و Winter is coming نیز استفاده میشود .در کل میتوان به این بخش از بازی ده از ده داد .

[تصویر:  37446685105122952613.jpg]

گرافیک : وقتی اسم بخش گرافیک وسط می آید متاسفانه نمیتوان از TellTale انتظار زیادی داشت . گرافیک بازی مانند Walking Dead و Wolf Among Us است . افت فریم به وضوح دیده می شود، باگ های سطحی نیز وجود دارد . اما آنقدر داستان این بازی شما را میخکوب میکند که شما حتی به گرافیک فکر هم نمیکنید . البته چهره و جزئیات صورت بسیار زیبا کار شده است . نور پردازی نیز قابل قبول است . و در کل میتوان گفت در بخش گرافیک نیز خوب عمل کرده است .

[تصویر:  03120916813358984693.jpg]

[تصویر:  09155960529020631276.png]

نمیدانستم اسم این بخش را چه بگذارم هر فردی که سریال بازی تاج و تخت را دیده باشد بی شک از این بخش از بازی خوشش می آید . در بازی مدل مو و لباس مارجری دقیقا همان شکلی است که در فیلم بود از این شباهت ها میتوان ب طعنه های معنی دار سرسی نیز اشاره کرد و البته صورت زخمی تیریون .

[تصویر:  52677192607697385428.jpg]

کلام آخر : ب قول گیم فرانت (Game Front ) : قسمت اول از این بازی باعث میشود تا اشتیاق برای 5 قسمت بعد زیاد شود . اگر شما نیز مثل خیلی های دیگر مجذوب این بازی شدید پیشنهاد من به شما اینه که این بازی از دست ندید .

[تصویر:  28837431879828254963.jpg]

امتیازات داده شده به هر بخش توسط خودم :

داستان : 9
صداگذاری : 10
گرافیک : 7
گیم پلی : 9
ارزش بازی : 10

توجه : ممنونم که تا اینجا با من بودید امیدوارم لذت برده باشید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اگر نظری دارید خوشحال میشم که منو یاری کنید .

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
والا من که افت فریمی نداشتم ، بعنی 100 درصد بدون لگ و افت فریم بود بازی
شاید منتقد افت داشت ولی ما نداشتیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آرین جان یکم کوتاه نبود ؟ و بهتر نبود تو قسمت نقدهای کوتاه قرارش میدادی ؟
If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
(12-11-2014, 02:14 PM)'Paraziiit' نوشته است: والا من که افت فریمی نداشتم ، بعنی 100 درصد بدون لگ و افت فریم بود بازی
شاید منتقد افت داشت ولی ما نداشتیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آرین جان یکم کوتاه نبود ؟ و بهتر نبود تو قسمت نقدهای کوتاه قرارش میدادی ؟

احتمالا مشکل از سیستم من بوده .
راستش میخواستم تو اون تاپیک بزارمش ولی فکر میکنم از 600 کلمه بیشتر باشه .

پاسخ
متاسفانه من هنوز نتونستم تجربش کنم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]​
ولی نقد خیلی خوبی بود دوست عزیز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط ای کاش درمورد گیم پلی هم می گفتید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
فوق العاده بود ممنون[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
پاسخ
درسته که در مقاله مشکلاتی وچود داشت ولی پیشرفت نسبت به مقاله قبلی لایق ستایش هست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
جالب بود و خسته نباشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در کل من هیچ وقت موافق نیستم بازی های telltale یه قسمت یه قسمت نقد بشند چون نمیشه. کل گرافیک، صداگذاری و گیم پلی در طول تمامی قسمت ها اکثرا یکسانه و فقط بایستی پیرامون داستان بحث کرد که اونم نمیشه خیلی بازش کرد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بازم ...
پاسخ
آقا آرش درست می گن، باید صبر کرد تا کل Seasonها منتشر بشه. 
در کل نقد خوبی بود ولی فکر نمی کنه واسه همچین بازی زیبایی یکمی کم بود و نیاز داشت بیش تر در موردش صحبت بشه؟ 

پاسخ
(12-15-2014, 02:43 PM)'Garrys' نوشته است: آقا آرش درست می گن، باید صبر کرد تا کل Seasonها منتشر بشه. 
در کل نقد خوبی بود ولی فکر نمی کنه واسه همچین بازی زیبایی یکمی کم بود و نیاز داشت بیش تر در موردش صحبت بشه؟ 

از بی تجربگی بنده بود .
ایشاالله در نقد های بعد جبران میشه .
ممنون از نظرتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(12-15-2014, 03:15 PM)'joel - elie' نوشته است:
(12-15-2014, 02:43 PM)'Garrys' نوشته است: آقا آرش درست می گن، باید صبر کرد تا کل Seasonها منتشر بشه. 

از بی تجربگی بنده بود .
ایشاالله در نقد های بعد جبران میشه .
ممنون از نظرتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نفرمایید، انشاءالله در دفعات بعدی بهتر و بهتر و بهتر عمل خواهید کرد. 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,802 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 992 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,940 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,137 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان