امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره پنجم مجله ایده بازی
(03-10-2013, 06:48 PM)'javad' نوشته است: باشه ما تازه به دوران رسیده فقط ببین کدوم مجله زود تر شروع کرده به عرضه که ما از هفته نامه شروع کردیم به این جا رسیدیم این یک دوم من منظورم گیمفا پلاس بود نه مجله پلک باز اون مجله برای افراد خاصی هست که برای متن های خوب و جذاب میخوان نه گرافیک و عکس های با کیفیت بالا این حرکتی هست که در مجلات خارجی هم رعایت میشه مثلا اگه یه مجله خارجی مثل گیم اینفورمر رو دانلود کنی میبینی که بیشتر صفحات سفید کار شده و متن ها جایگاه اصلی دارن در اون مجله .

ببین دوست عزیز،بنده کی گفتم پلک باز بده؟اتفاقا خیلی طراحی زیبایی داره و هم چنین مقالات با کیفیتی داره،الآن من بخوام پلک باز رو با گیم اینفورمر مقایسه کنم در حد فنچ میمونه که...
ایده بازی رو با گیم اینفورمر مقایسه نکن،سطحمون صد در صد پایین تره ولی طراحی زیباتره... در حد فنچ هستن بعضی ها...

پاسخ
نقل‌قول: باشه ما تازه به دوران رسیده فقط ببین کدوم مجله زود تر شروع کرده به عرضه که ما از هفته نامه شروع کردیم به این جا رسیدیم این یک دوم من منظورم گیمفا پلاس بود نه مجله پلک باز اون مجله برای افراد خاصی هست که برای متن های خوب و جذاب میخوان نه گرافیک و عکس های با کیفیت بالا این حرکتی هست که در مجلات خارجی هم رعایت میشه مثلا اگه یه مجله خارجی مثل گیم اینفورمر رو دانلود کنی میبینی که بیشتر صفحات سفید کار شده و متن ها جایگاه اصلی دارن در اون مجله .
ببین جواد جان تا اونجایی که من یادم میاد من به مجله ی شما احترام قائل بودم ولی خواهشا احترام مجله رو نگه دار.این یه خواهش بود.خیلی مودبانه ازت درخواست کردم چون نمیخوام اخطار بخورم.
در ضمن مطالب ما مگه چه عیبی داره؟مقالات که بیشتر شده.نویسنده های ما همه نویسنده های مجله های خوبی مثل بازینگار و گیملند هستش.و حتی مدیر سایت گیم سایدرز هم نویسنده ی مجله ی ماست.
اگه بنا بر ضایع کردن بود من خیلی بهتر میتونم مجله ی شما رو ضایع کنم .خواهشا احترام خودتون رو نگه دارید.با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به زودی منتظر سوپرایز مجله ی ایده ی بازی باشید.
پاسخ
تنها رقیب ما گیمفا + هستش که خود تیمشون هم میدونن ... پس لطفا به بحث خاتمه بدید تا کار به فحش و جاهای باریک نکشیده...

در ضمن اگر میگی طراحی گیمفا + از ایده قوی تره،سخت در اشتباهی...بعضی از صفحاتشون کیفیت بالاتری نسبت به صفحات ما داره ولی خیلی از صفحاتشون هم پایین تره کیفیتش...
در مورد کاورشون هم کاور در ایده توسط گرافیست طراحی میشه اما اونا مستقیما از روی مجلات خارجی اسکی میرن و کاور رو کپی میکنن!!
پاسخ
گیمفا +؟!؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دیگه لقمه بزرگتر بر ندارین دیگه!!
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
بحث را به حاشیه نکشید این روز ها اعصاب درست و حسای ندارم به همتون اخطار میدم ها
.
به مجلات یکدیگر هم  کاری نداشته باشد هرکس راه خودش را میره - برای دانلود کردن هم پست الکی ندید اسپم به حساب میاد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
عجب خدا رو شکر توی مجلات دنیا در اندازه فنچ هستیم .
پاسخ
برادر من ، گیمفا + از نظر کیفیت مقاله از ایده جلوتره چون در واقع شماره ی 25 خودشونو منتشر کردن ( بیشترشون توی گیم لند بودن) پس حرفی نمیمونه؟
پاسخ
خب دیگه انگار گیمفا جای امثال ما نیست و چقدر خوب با کاربرا رفتار میکنند.
گیمفا بد جور راهشو کج کرده،خیلی...باید دانیال اون دانیال همیشگی باشه،از پس سایت بر اومده باید از پس فروم هم بر بیاد...
بنده هم یکی دیگه از  کاربرانی که از گیمفا میرم تا وقتی که وضعیت مدیریت در فروم یه تحول اساسی بکنه...
لحظات خوشی رو با کاربران گذروندیم اما دیگه این جا جای ما نیست...
تو این مدت بدی و خوبی دیدید حلال کنید.خداحافظ.
عیدتون هم پیشاپیش مبارک...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(03-10-2013, 07:06 PM)'mohammadjavad' نوشته است: برادر من ، گیمفا + از نظر کیفیت مقاله از ایده جلوتره چون در واقع شماره ی 25 خودشونو منتشر کردن ( بیشترشون توی گیم لند بودن) پس حرفی نمیمونه؟

عمو جون دو روزه اومدی گیمفا فکر کردی کی هستی که به دیگران توهین میکنی دفعه دیگه جوری اخراجت میکنم که دیگه حوس توهین کردن به دیگران را نکنی در ضمن انقدر نگو ما بهترینیم باز خوبه  گیمفا + هست  وگرنه میگفتی مجله ps کیلو چنده
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(03-10-2013, 07:06 PM)'mohammadjavad' نوشته است: برادر من ، گیمفا + از نظر کیفیت مقاله از ایده جلوتره چون در واقع شماره ی 25 خودشونو منتشر کردن ( بیشترشون توی گیم لند بودن) پس حرفی نمیمونه؟
ببین آقا محمد من نه از مجله شما بد میگم نه از هیچ مجله دیگه ای...
ولی لطفا بحث دعوا رو وسط نکشین که میگم بچه ها بیان...
و از کلمات رکیک هم استفاده نکنید. ممنون..................
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,099 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,734 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,462 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,417 09-18-2018, 06:27 PM