امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره پنجم مجله پلک باز منتشر شد
مجلتون خوبه دمت همتون گرم 
نقاط ضعف 
کیفیت مجله پایین 
تصاویر کم و کوچیک 
تنها مشکلاتش بود
پاسخ
(07-09-2013, 09:14 PM)'Farhan' نوشته است: من حاظرم بهتون قول بدم کسانی که این  دو تا نظر تند رو دادن  مجله رو اصلا نخوندن و اگه دانلود نکرده باشنم کلا نخوندن مجله رو...آخه آدم به مجله چنین زیبایی بگه افتضاح واقعا باید نوب باشه.من نمیدونم  آقا اصغر مجله شما فقط نسخه شماره دوش الان موجوده هر جا میرید میگید مجله بزرگ نوین گیمر انوقت وقتی من خودم به شخصه این دو تا رو مقایسه میکنم این مجله کاملا بهتر از نوین گیمره البته این نظر شخصی بنده بودش و نمیخواستم نظرم رو همچنین جایی بگم ولی واقعا مجله ای که براش زحمت کشیده میشه و شما بگین بده.واقعا اعتبار خودتون رو پایین میاره به جای این حرفا بگید نقاط قوت و نقاط ضعف ما که مهمتره چیه تا ما نقاط قوت رو پرورش و نقاط ضعف رو از بین ببریم.نه این که یک نظر بیهوده بدین که نه به نفع ماست نه به نفع شما [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
البته برای قوم بنی اسرائیل همیشه ایراد وجود داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ببین قروبونت برم بنده نمی خوام به کسایی که فقط سه 4 ماه اینجا اومدن زیاد چیزی بگم ولی دوست عزیز شما که میگی نظر شخصیت اینه که این مجله بهتره از نوین گیمر بهتره بری نگاه نکنی امار دانلود شماره ی دوم مجله ی نوین گیمر رو با شماره ی 4 تازه ماهنامه ی این مجله رو که چندین شماره هم هفته نامه داشته رو یه نگاه سرانگشتی داشته باشی ببینی که کدوم مجله امارش بیشتره  اونوقت جوابت رو درباره ی بهتر بودن دریافت می کنی تازه من یه نفر هستم که مجله رو درست می کنم اینم ببین عزیز بنی اسرائیلی

همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
(07-10-2013, 10:48 AM)'اصغر' نوشته است:
(07-09-2013, 09:14 PM)'Farhan' نوشته است: من حاظرم بهتون قول بدم کسانی که این  دو تا نظر تند رو دادن  مجله رو اصلا نخوندن و اگه دانلود نکرده باشنم کلا نخوندن مجله رو...آخه آدم به مجله چنین زیبایی بگه افتضاح واقعا باید نوب باشه.من نمیدونم  آقا اصغر مجله شما فقط نسخه شماره دوش الان موجوده هر جا میرید میگید مجله بزرگ نوین گیمر انوقت وقتی من خودم به شخصه این دو تا رو مقایسه میکنم این مجله کاملا بهتر از نوین گیمره البته این نظر شخصی بنده بودش و نمیخواستم نظرم رو همچنین جایی بگم ولی واقعا مجله ای که براش زحمت کشیده میشه و شما بگین بده.واقعا اعتبار خودتون رو پایین میاره به جای این حرفا بگید نقاط قوت و نقاط ضعف ما که مهمتره چیه تا ما نقاط قوت رو پرورش و نقاط ضعف رو از بین ببریم.نه این که یک نظر بیهوده بدین که نه به نفع ماست نه به نفع شما [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
البته برای قوم بنی اسرائیل همیشه ایراد وجود داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ببین قروبونت برم بنده نمی خوام به کسایی که فقط سه 4 ماه اینجا اومدن زیاد چیزی بگم ولی دوست عزیز شما که میگی نظر شخصیت اینه که این مجله بهتره از نوین گیمر بهتره بری نگاه نکنی امار دانلود شماره ی دوم مجله ی نوین گیمر رو با شماره ی 4 تازه ماهنامه ی این مجله رو که چندین شماره هم هفته نامه داشته رو یه نگاه سرانگشتی داشته باشی ببینی که کدوم مجله امارش بیشتره  اونوقت جوابت رو درباره ی بهتر بودن دریافت می کنی تازه من یه نفر هستم که مجله رو درست می کنم اینم ببین عزیز بنی اسرائیلی

دوست عزیز به نظر شما کیفیت مجله ای که یک نفر درست کرده بیشتره یا کیفیت مجله ای که چند نفر روش کار کردن و هر کدوم تو بخش خودشون توانایی دارن!؟در ضمن من گفتم این بحث ها رو کنار بزار دو تا نقطه ضعف بگو به کار مجله ما بیاد به جای این که با نظرت بکوبونیش...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]شما میگی کیفیت مجله پایین هستش!؟خوب چرا . بگید تا برطرف بشه . [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
سلام ! مجلتون خیلی از قبل بهتر شده و اشکالات نگارشی هم کمتر شده ! ولی بهتر نیست برای نقد هاتون نمره در نظر بگیرید !؟ 
توی نقد Grid 2 نمره دادید اما توی نقد ریممبر می من نمره ای رو ندیدم ! 
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

زنده باش نه زندگی کن.گنده باشو بچگی کن // قصه باش نه قصه گو.عشقی باش تو فٍنته قو
خودت باش واقعی.رد شو بشکون شاخ دیو // هرچی هستی خر نباش.قانع به کم نباش

پاسخ
برای تمام نقد ها نمره داده شده . اول همه نقد ها رو نگاه کنید مشخصه
پاسخ
دوستان گرامي وعزيز نظرات تمام دوستان رو خوندم وبه يك نتيجه گيري رسيدم كه هر موقع اين گروه سطح كيفي مجله رو بالا مي برن اعتراض دوستان زياد ميشود شواهد حرفهاي من مجلات خارجيedge ميباشد كه پلك باز سعي كرده كه پا به پاي گرافيك مجلات خارجي بيايد واعتراض شما اعتراض به مجلات خارجي است. و ميتوان به جرات گفت بعد از گيمفا+مجله پلك باز قرار دارد.
پاسخ
(07-10-2013, 05:30 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: دوستان گرامي وعزيز نظرات تمام دوستان رو خوندم وبه يك نتيجه گيري رسيدم كه هر موقع اين گروه سطح كيفي مجله رو بالا مي برن اعتراض دوستان زياد ميشود شواهد حرفهاي من مجلات خارجيedge ميباشد كه پلك باز سعي كرده كه پا به پاي گرافيك مجلات خارجي بيايد واعتراض شما اعتراض به مجلات خارجي است. و ميتوان به جرات گفت بعد از گيمفا+مجله پلك باز قرار دارد.

ادم افرادی رو که با دقت و بینش بالا میبینه به کارش امید وار میشه نه به خاطر تعریف به خاطر مقایسه به حق و دیدن المان های خوب هر گروه [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,099 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,734 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,462 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,417 09-18-2018, 06:27 PM
Exclamation شماره دوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,458 06-03-2018, 03:02 PM