امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شمشیر بران، مرگ هیولا | اولین نگاه به Dark Souls 3
از اونجایی که دوستان عزیز مشکلات رو گفتن، من دیگه تو حاشیه نمیرم و میرم سراغ خود بازی
واقعا برای من خیلی جالبه که آخرین کار استاد میازاکی ک حاصلش آخرین سری Dark Souls هست چطور میشه، بخصوص برای منی که بعد از Crysis سری D‌S تو اولویتم هست.
به طور کل میتونم بگم این بازی، در ظاهر Bloodborne و در باطن Demons Souls هست.
واقعا منتظرشم....
از سجاد عزیز هم تشکر میکنم بابت پست حرفه ای و زیباشون
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(03-05-2016, 01:43 AM)AMIR_PC نوشته است: از اونجایی که دوستان عزیز مشکلات رو گفتن، من دیگه تو حاشیه نمیرم و میرم سراغ خود بازی
واقعا برای من خیلی جالبه که آخرین کار استاد میازاکی ک حاصلش آخرین سری Dark Souls هست چطور میشه، بخصوص برای منی که بعد از Crysis سری D‌S تو اولویتم هست.
به طور کل میتونم بگم این بازی، در ظاهر Bloodborne و در باطن Demons Souls هست.
واقعا منتظرشم....
از سجاد عزیز هم تشکر میکنم بابت پست حرفه ای و زیباشون
قبل از هرچیزی جا داره از شما تشکر بکنم بابت نظر...
قطعا این بازی جزو عناوینی هست که نامش تو تاریخچه‌ی این صنعت هکاکی میشه.
خیلی ممنون از شما که وقت گذاشتید و مقاله‌ی بنده رو مطالعه کردید. باعث افتخارمه که افرادی مثل شما برای پست های بنده ارزش قائل میشن.

موفق باشید S0 (74)
پاسخ
خسته نباشی سجاد جان. مقاله بسیار عالی و با کیفیت مطلوبی بود.

نکته ای که باید علاوه بر نکاتی که دوستان گفتن خدمتت عرض کنم اینه که توضیحاتت در مورد گیم پلی این بازی که برگ برنده این سری و مهمتر از هر بخش دیگری در این سری هست بسیار بسیار کم و ناقص بود و جا داشت که خیلی بیشتر در موردش صحبت کنی چون پایه و اساس این بازی گیم پلیش هست. مخصوصا از همه مهمتر این که صحبت خاصی در مورد Battle Art که نکته اصلی اضافه شده به گیم پلی و مبارزات بازی هست نکردید. 
در مورد اسم مقاله هم به نظر من بسیار بسیار بسیار بهتر می تونستید عمل کنید و اسم خیلی مناسبتری بذارید برای بازی که خود اسم نشون بده در مورد چه بازی صحبت میکنید. 
در کل از خوندن مقاله ت به خصوص این که در مورد بازی محبوب تمام زندگی من بود لذت بردم و منتظر مقالات بعدیت هم هستم. انشالله با رفع کردن یک سری نکات ریز به سطح خیلی بالایی میرسند مقالاتت.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(03-05-2016, 03:32 PM)saeed aghababaee نوشته است: خسته نباشی سجاد جان. مقاله بسیار عالی و با کیفیت مطلوبی بود.

نکته ای که باید علاوه بر نکاتی که دوستان گفتن خدمتت عرض کنم اینه که توضیحاتت در مورد گیم پلی این بازی که برگ برنده این سری و مهمتر از هر بخش دیگری در این سری هست بسیار بسیار کم و ناقص بود و جا داشت که خیلی بیشتر در موردش صحبت کنی چون پایه و اساس این بازی گیم پلیش هست. مخصوصا از همه مهمتر این که صحبت خاصی در مورد Battle Art که نکته اصلی اضافه شده به گیم پلی و مبارزات بازی هست نکردید. 
در مورد اسم مقاله هم به نظر من بسیار بسیار بسیار بهتر می تونستید عمل کنید و اسم خیلی مناسبتری بذارید برای بازی که خود اسم نشون بده در مورد چه بازی صحبت میکنید. 
در کل از خوندن مقاله ت به خصوص این که در مورد بازی محبوب تمام زندگی من بود لذت بردم و منتظر مقالات بعدیت هم هستم. انشالله با رفع کردن یک سری نکات ریز به سطح خیلی بالایی میرسند مقالاتت.

به خودم افتخار میکنم که شخصی مثل شما مقاله‌ی بنده رو مورد بررسی قرار داده.  قطعا ایرادات مشابه رو در آینده نخواهید دید...
یک سری نکات هم بود که فراموش کردم تو مقاله بهشون بپردازم و قطعا این مشکل رو تا حد زیادی برطرف خواهم کرد (البته در مقالات آینده).
این بازی اگه بهترین بازی عمرم نباشه حتما یکی از اون ها هست. اصولا از بازی هایی تو این سبک خیلی خوشم میاد اما سری سولز ویژگی هایی داره که تو هیچ عنوان مشابهی دیده نمیشه.

در آینده سعی میکنم تا حد زیادی ایرادات رو کاهش بدم و یه مقاله‌ی مطلوب در سطح گیمفایی های عزیز ارائه بدم. از اینکه لطف کردید و مقاله‌ی بنده رو مطالعه کردید خیلی ممنونم و از این بابت به خودم افتخار می‌کنم. امیدوارم در آینده هم نظرات اساتید محترم رو جلب کنم...

موفق باشید آقا سعید S0 (74)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,548 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,255 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS
  مهمانان ناخوانده‌ی تالوس | اولین نگاه به Prey Iker Casillas 0 1,259 09-24-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Iker Casillas
  چرا فکر می‌کنیم یک بازی مثل Dark Souls خیلی سخت است؟ - رمزگشایی از الگوی‌های کلاسیک Clegane 3 3,043 08-08-2016, 03:53 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  مرگ شیرین | نگاهی به ۳ گانه Dark Souls و تاثیرات آن بر صنعت بازی‌های رایانه‌ای saeed aghababaee 17 4,932 07-30-2016, 07:46 PM
آخرین ارسال: Devil Prince

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان