امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحه رسمی فروشگاه Bazi4ir (+اطلاع رسانی بازیهای جدید)
Big Grin 
با سلام

دوستان من ادمین فروشگاه اینترنتی Bazi4ir هستم. الان بیش از پنج ساله که این فروشگاه اینترنتی را دارم و آرشیوم کامله کامله. 3 ساله با دامنه فعلی دارم کار میکنم ، البته 2 سال اول رو یک دامنه .com دیگه بودم که چون فیلتر شد مجبور شدم آدرس سایت را تغییر بدم (توضیحات بیشتر در صفحه تاریخچه فروشگاه)

لیست کامل محصولات سایت را در صفحه اصلی سایت به آدرس http://www.bazi4ir.com میتونید ببینید.

کلی هم فیلم با کیفیت 1080p+5.1sound دارم ، چون سایتم در پایگاه اطلاع رسانی وزارت ارشاد ثبته و به خاطر سابقه 5 سالم به هیچ وجه دوست ندارم دوباره فیلتر بشه رو سایت نگذاشتم.
تقریبا 90 درصد فیلم هایی که تو سه سال اخیر (2 سال اول اصلا فیلم نمیاوردم) عرضه شدند را دارم ، در ضمن برای فیلم هام لیست ندارم ، چون خیلی خیلی طولانی میشه اصلا لیست درست نکردم ، خواستید شما لیستتون را بفرستید تا بگم کدومها را دارم.
در مورد کیفیت هم بگم چون خودم گیمرم همیشه از بهترین سورس ها استفاده میکنم و DVD خام هم فقط تایوانی استفاده میکنم ، تاکید میکنم که دیویدی خام ایرانی ، هندی ، چینی به هیچ وجه استفاده نمیکنم و فقط تایوانی ، مارک دیسک هایی که استفاده میکنم معمولا یکی از این 3 تاست: Princo - Sony - T-Gate

این را هم بگم که من ساکن اصفهانم و بسته های شما را از اصفهان میفرستم. دوستانی که ساکن اصفهانند با پیک و دوستان ساکن سایر شهر ها هم با پست پیشتاز میفرستم براشون

اینم هزینه پیک رو نقشه اصفهان:
[تصویر:  Peik-MapS.jpg]لینک نقشه در ابعاد بزرگتر

دوستان این را هم بگم که یک بخش کوچک برای ثبت درخواست هم دارم که اگر چیزی خواستید و تو سایت نبود بهش اضافه بشه.

تا یادم نرفته قیمت هر حلقه DVD بازی رو سایت 1200 تومانه که نسبت به سابقه 5 سالم خیلی عالیه

با خرید همزمان 2 بازی یا بیشتر هم یک DVD شامل آخرین درایورهای کارت های گرافیک و جدیدترین تریلرها تقدیم شما میشه.

یه سری به فروشگاهم بزنید ، اونجا در مورد همه چیز توضیح دادم ، اگر سوالی هم داشتید خودم در خدمتتونم.
http://www.bazi4ir.com

بازی های جدید را علاوه بر این که روی سایت میزارم ، اینجا هم اعلام میکنم (تایپیک را آپ میکنم)
پاسخ
man to saytet raftam ch jori bayad pol bedi man nafahmidam saytetam kheyli aliye khosham omad y y somare tamas behem bede damet garm ya mano to yahoo ad kon

gmshayan@yahoo.com
پاسخ
(08-24-2013, 02:21 AM)GOD_OF_WAR_GTA نوشته است: man to saytet raftam ch jori bayad pol bedi man nafahmidam saytetam kheyli aliye khosham omad y y somare tamas behem bede damet garm ya mano to yahoo ad kon

gmshayan@yahoo.com

داداش پ.خ. کردم

دوستانی که پ.خ. میدن که این Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist دقیقا کدوم نسخه است ، این همون نسخه ایه که گروه Reloaded عرضه کرده (معروف به نسخه Delux Edition که محتوای اضافه داره) و آپدیت حجیم 2 گیگابایتی هم روی بازی هست. در حال حاظر این کاملترین و سالمترین نسخه ایه که از این بازی منتشر شده

اینم مشخصات دقیق ریلیز این نسخه (همون ریلیز نوت خودمون): Reloaded Information
پاسخ
بازی Saints Row: IV هم اکنون به لیست محصولات سایت اضافه شد

بازی توسط گروه معتبر Reloaded عرضه شده و در 2 حلقه DVD موجود میباشد.

جهت سفارش به سایت فروشگاه مراجعه نمائید:
http://www.bazi4ir.com

اینم مشخصات دقیق ریلیز این نسخه (همون ریلیز نوت خودمون): Reloaded Information
پاسخ
تبدیل تاپیک به فروشگاه شخصی ممنوع است شما فروشگاهتون را معرفی کردید دیگه نباید دائم پست بدید و بازهاتون را تبلیغ کنید ادامه داشته باشه تاپیک بسته میشه
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(08-24-2013, 08:25 PM)spartacus نوشته است: تبدیل تاپیک به فروشگاه شخصی ممنوع است شما فروشگاهتون را معرفی کردید دیگه نباید دائم پست بدید و بازهاتون را تبلیغ کنید ادامه داشته باشه تاپیک بسته میشه

من که چهار بار قوانین بازارچه را خوندم !!! خیلی خیلی کلی نوشتید و هیچ توضیحی در این زمینه ندادید که چطوری نباید تایپیک را تبدیل به فروشگاه کرد !!!
فقط یک سوال ؟؟؟ میتونم بدون آپ کردن تایپیک ، فقط پست اول را ویرایش کنم ؟؟؟؟
پاسخ
(08-24-2013, 09:05 PM)'Bazi4ir' نوشته است:
(08-24-2013, 08:25 PM)'spartacus' نوشته است: تبدیل تاپیک به فروشگاه شخصی ممنوع است شما فروشگاهتون را معرفی کردید دیگه نباید دائم پست بدید و بازهاتون را تبلیغ کنید ادامه داشته باشه تاپیک بسته میشه

من که چهار بار قوانین بازارچه را خوندم !!! خیلی خیلی کلی نوشتید و هیچ توضیحی در این زمینه ندادید که چطوری نباید تایپیک را تبدیل به فروشگاه کرد !!!
فقط یک سوال ؟؟؟ میتونم بدون آپ کردن تایپیک ، فقط پست اول را ویرایش کنم ؟؟؟؟

تا چه نوع ویرایشی باشه اگه قرار باشه هر بازی که اومد بیایید و اینجا اعلام کنید نه ولی اگه مثلا قسمت جدیدی به فروشگاهتون اضافه کردید یا قابلیت هایی اضافه کردید میتونید اعلام کنید .

در مورد باز هم میتویند تو پروفایل کاربرایی که میخوان یادداشت بذارید و براشون بازی های جدیدتون را معرفی کنید البته به شرطی که خودشون بخوان و ازتون خواسته باشن که این کار را بکنید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
[align=start]با توجه به درخواست های شما کاربران عزیز و همیشگی سایت مبنی بر اضافه شدن بخش سخت افزار به سایت ، از این به بعد در این صفحه سخت افزار های مرتبط با گیمینگ را با قیمت مناسب عرضه خواهیم کرد.[/align][align=start]برای شروع این بخش ، اولین محصول را هدفون PHILIPS SHE-6000 را با دو سال ضمانت رسمی قرار می دهیم.[/align][align=start]توضیحات و ویژگی های فنی این محصول:[/align][align=start]PHILIPS SHE6000
[/align][align=start][تصویر:  PHILIPS-SHE6000.jpg][/align][align=start]
نوع: درون گوشی[/align][align=start]صدای فراگیر Surround[/align][align=start]4 سایز لاستیک قابل تعویض[/align][align=start]روکش طلای 24 عیار فیش جهت اتصال بدون نویز[/align][align=start]کیف نگهداری بسیار زیبا و مقاوم[/align][align=start]مگنت نئودیمیوم برای بالا بردن باس[/align][align=start]امپدانس 16 اهم[/align][align=start]رنج فرکانس قابل پخش از 12 تا 22000 Hz[/align][align=start]حساسیت 104 dB[/align][align=start]صدای پرقدرت 50 mW[/align][align=start]و 2 سال گارانتی شکوفا الکتریک + برگه قرعه کشی حضور در جام جهانی[/align][align=start]توضیحات تکمیلی:
[/align][align=start][تصویر:  SHE6000-Surround.jpg][/align][align=start]
Surround: سیستم ویژه و پتنت شده (ثبت) اختصاصی فیلیپس برای ایجاد صدای بسیار شفاف با باس بالا که شما را غرق در صدای های فای این محصول خواهد کرد
[/align][align=start][تصویر:  SHE6000-4sizes1.jpg][/align][align=start]
4 سایز لاستیک قابل انعطاف و درجه یک برای هر نوع گوش.
[/align][align=start][تصویر:  SHE6000-Gold1.jpg][/align][align=start]
روکش طلای 24 عیار: پورت 3.5 میلیمتری این هدفون دارای روکش طلای 24 عیار است تا بهتر به دستگاه شما متصل بشود و نویز را تا سطح صفر کاهش دهد.
[/align][align=start][تصویر:  SHE6000_Bag.jpg][/align][align=start]
کیف نگهداری: همراه با کیف نگهداری با کیفیت برای حمل و نگهداری بی دردسر این محصول.[/align][align=start]و کارت شرکت در قرعه کشی جام جهانی (توضیحات در سایت شکوفا سرویس)[/align][align=start] [/align][align=start]پیشنهاد ادمین: من (ادمین سایت) خودم مدتی است که از این محصول استفاده می کنم ، کیفیت بسیار عالی ای دارد ، هدفون های تاپ دنیا مثل بیتز لیدی گاگا ادیشن 200 دلاری را هم تست کردم. به جرات میتونم بگم که این محصول برای رنج قیمتی زیر 100 هزار تومان بهترین محصول بازار است ، البته دقت کنید که نام گذاری محصولات فیلیپس الگوی خاصی دارد و محصولی که عدد بالاتر داشته باشد (مثل 8000 یا 9000) به معنی بهتر بودن نیست. این جانب اکثر هدفون های شرکت فیلیپس را امتحان کرده ام و به نظر شخص خودم این بهترین نوع  هدفون ساخت فیلیپس است. با توجه به صدای شفاف و باس عالی و بلندی خوب ، برای گیم هم کاملا مناسب است ، هرچند به پای سیستم صوتی 5.1 کاناله دسکتاپ نمی رسد ، اما برای بازی کردن ساعت 2 نصفه شب کاملا ایده آل است. !!!![/align][align=start]و اما قیمت ![/align][align=start]این محصول در سایت رسمی فیلیپس 24.99 دلار آمریکا قیمت خورده است. در سایر سایت های فروش آنلاین خارجی (مثل آمازون ، e-bay و … ) هم از 25 دلار به بالا قیمت گذاری شده است.[/align][align=start]لینک سایت سازنده:http://www.usa.philips.com/c/Wireless/sh...28/prd/en/[/align][align=start]در سایت های ایرانی هم از حد اقل 75 هزار تومان (سایت لیون کامپیوتر) تا 96 هزار تومان (سایت امرتات) متغیر است.[/align][align=start]قیمت ویژه سایت ما فقط 69 هزار تومان[/align][align=start]ما بصورت عمده (حجم بالا) از شرکت “شکوفا الکتریک سرویس” خرید کرده ایم و همچون سایر محصولات سایت با حداقل سود ممکن این محصول را به شما عزیزان تقدیم می کنیم. توجه داشته باشید که کلیه محصولات کاملا نو و پلمپ میباشند و برچسب شبنم ، کارت شرکت در قرعه کشی وکارت ضمانت دو ساله به بدنه محصولات چسبانده شده است.

www.bazi4ir.com[/align]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروشگاه آنلاین مایکروسافت لایسنس AmirAnari 0 2,472 11-28-2019, 01:40 PM
آخرین ارسال: AmirAnari
  فروشگاه گیمفا yazdandoost 2 3,140 05-19-2019, 12:00 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
Star کانال و فروشگاه تلگرامی Game Sales افتتاح شد blackheart1996 0 1,185 03-03-2019, 01:57 PM
آخرین ارسال: blackheart1996
  ⚠️برای اولین بار در ایران فروش برنامه ی تغییر سیو بازیهای ps4 P4NiSh3R 0 1,321 12-08-2018, 01:53 PM
آخرین ارسال: P4NiSh3R
Star فروش بازی های اورجینال با قیمت مناسب - فروشگاه GAMERIVER gameriver 0 1,260 03-27-2018, 06:07 PM
آخرین ارسال: gameriver

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان