امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اکانت و سی دی کی محصولات استیم اورجین یو پلی بتل نت
(01-19-2016, 08:50 AM)GHADER PC نوشته است:
(01-19-2016, 01:33 AM)kianooshp نوشته است:
(01-18-2016, 11:08 PM)GHADER PC نوشته است: سلام داداش .خسته نباشی 113
ببخشید داداش اکانت باتل4 بریمیوم و باتل هارلاین اونم نسخه کامل موجوده

سلام بتل 4 نمی فروشیم . بتل هارد لاین هم در فروشگاه  موجود است

بتل هارد لاین نسخه کامله یا معمولی..قیمتش چنده
نسخه معمولی 18500 و پرمیوم موجود نیست در صورتی که قصد سفارش دارید ابتدا قوانین فروشگاه رو مطالع کنید
پاسخ
با ز هم تاکیید میکنم از این فروشگاه خرید نکنید !

مخصوصا اکانت اورجین !

وقتی ایشون یوزر نیم و پسورد اشتباه رو به شما میده و شما وارد میکینی 

بعد به پشتیبانیشون میگی پسورد اشتباهه میگه برای ما ایمیل  امده که شما پسورد رو عوض کردی و شما هیچ مدرکی نداری

من برای خراب کردن این فروشگاه نیامدم فقط امدم تجربه ام رو به بقیه بگم 

اگه کسی میخواد شماره سفارشمم که از این خریدم . کلاه برداری کردنو دارم
پاسخ
(01-19-2016, 01:54 PM)gamertop نوشته است: با ز هم تاکیید میکنم از این فروشگاه خرید نکنید !

مخصوصا اکانت اورجین !

بعد به پشتیبانیشون میگی پسورد اشتباهه میگه برای ما ایمیل  امده که شما پسورد رو عوض کردی و شما هیچ مدرکی نداری

تمامی اکانت های که اشتباه ارسال شده است باز پرداخت شده اند و یا صحیح اطلاعات مجددا ارسال شده است . ما اگر به این گونه کار می کردیم مجوز فعالیت فیزیکی از بنیاد ملی بازی های رایانه ای و ستاد سامندی و در وزارت صنعت و معدن ( به تازگی) تایید نمی شدیم
ما تا کنون بیش از 760 اکانت فروخته ایم ک سند و ایمیل تک تک مشتریان نیز در اختیار ما است!! ( برای اثبات با ما در تماس باشید )
همچنین به علت کلاهبرداری های که به تازگی از سوی کاربران که با تغییر اطلاعات اکانت می گویند اطلاعات اکانت اشتباه است ما خیلی سریع از تقلب مطلع می شویم زیرا قبل از ارسال اکانت خریداری شده ایمیل اصلی فروشگاه را در اکانت ادد کرده که در این صورت پس از تغییر اطلاعات از سوی مشتری (به خصوص ایمیل) ایملی به اکانت قبلی اورجین که ایمیل فروشگاه می باشد با متن زیر ارسال می شود .
مثال:
Hi Armin007_FB,
On December 22, 2015 3[تصویر:  40.gif]30 PM GMT 00:00, the email address linked with your EA Account was changed to:
arminmalak*****@gmail.com.

و در استیم اخرین ای پی که ایمیل را تغییر داده است نمایش داده می شود که این ای پی با ای پی مشتری در فروشگاه مطابقت داده می شود .
پس در صورتی که گارد اکانت استیم شما روشن و یا تلفن به اکانت ادد شده است و یا اشتباه ارسال شده است با ما در تماس باشید .

چیزی حدود 95% از مشتران راض هستند و قطعا 5% نباید راضی باشند زیرا 100% فقط برای سی دی کی هست و اگر شما این موضوع را درک نکردید .... S0 (45)
پاسخ
(01-19-2016, 03:54 PM)kianooshp نوشته است:
(01-19-2016, 01:54 PM)gamertop نوشته است: با ز هم تاکیید میکنم از این فروشگاه خرید نکنید !

مخصوصا اکانت اورجین !

تمامی اکانت های که اشتباه ارسال شده است باز پرداخت شده اند و یا صحیح اطلاعات مجددا ارسال شده است . ما اگر به این گونه کار می کردیم مجوز فعالیت فیزیکی از بنیاد ملی بازی های رایانه ای و ستاد سامندی و در وزارت صنعت و معدن ( به تازگی) تایید نمی شدیم
ما تا کنون بیش از 760 اکانت فروخته ایم ک سند و ایمیل تک تک مشتریان نیز در اختیار ما است!! ( برای اثبات با ما در تماس باشید )
همچنین به علت کلاهبرداری های که به تازگی از سوی کاربران که با تغییر اطلاعات اکانت می گویند اطلاعات اکانت اشتباه است ما خیلی سریع از تقلب مطلع می شویم زیرا قبل از ارسال اکانت خریداری شده ایمیل اصلی فروشگاه را در اکانت ادد کرده که در این صورت پس از تغییر اطلاعات از سوی مشتری (به خصوص ایمیل) ایملی به اکانت قبلی اورجین که ایمیل فروشگاه می باشد با متن زیر ارسال می شود .
مثال:
Hi Armin007_FB,
On December 22, 2015 3[تصویر:  40.gif]30 PM GMT 00:00, the email address linked with your EA Account was changed to:
arminmalak*****@gmail.com.

و در استیم اخرین ای پی که ایمیل را تغییر داده است نمایش داده می شود که این ای پی با ای پی مشتری در فروشگاه مطابقت داده می شود .
پس در صورتی که گارد اکانت استیم شما روشن و یا تلفن به اکانت ادد شده است و یا اشتباه ارسال شده است با ما در تماس باشید .

چیزی حدود 95% از مشتران راض هستند و قطعا 5% نباید راضی باشند زیرا 100% فقط برای سی دی کی هست و اگر شما این موضوع را درک نکردید .... S0 (45)

760 تا اکانت جالبه :) 
اولا که من گرفتم باز پرداخت نشد 2- گفتم اطلاعاتو چک کنید گفتین درسته 3- اون مجوز نمیدونم ولی اگه سایتون معتبر بود که مجوز نماد اعتماد الکترونیکی میگرفتید 4- من فقط به دوستان گفتم اطاعات داشته باشم و من تا جای که بتونم بچه ها رو از خرید صرف نظر  میکنم 
موفق باشید  S0 (44) ( البته با دروغ هیشکی نتونسته )
پاسخ
باز سلام اقا چرا الکی حرف میزنید الان اقای کیانوش اون قسمت که اطلاعات اکانت تعویض شده اکانت من هستش با id من Armin007_FB  هست که وقتی ایشون اطلاعات اکانت روفرستاد دقیقا همون بود و من اطلاعت رو عوض کردم حالا شما 1 اکانت گرفتید مشکل داشت من 4 تا از این اکانتها گرفتم و در اسرا وقت به دستم رسید و باز از ایشون تشکر میکنم  S0 (62)
پاسخ
(01-19-2016, 05:33 PM)arnodorian021 نوشته است: باز سلام اقا چرا الکی حرف میزنید الان اقای کیانوش اون قسمت که اطلاعات اکانت تعویض شده اکانت من هستش با id من Armin007_FB  هست که وقتی ایشون اطلاعات اکانت روفرستاد دقیقا همون بود و من اطلاعت رو عوض کردم حالا شما 1 اکانت گرفتید مشکل داشت من 4 تا از این اکانتها گرفتم و در اسرا وقت به دستم رسید و باز از ایشون تشکر میکنم  S0 (62)

با 3 ارسال و تاریخ ثبت2015/6/25 نام فکر نمیکنم بتونید یک فروشگاه رو تضمین کنید !
پاسخ
cd key division میخواستم چجوری باید سفارش بدم؟
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRPniNLVbZwSkxt6AQgQxo...O3bRJoDBiA]
پاسخ
(03-10-2016, 12:52 PM)signal نوشته است: cd key division میخواستم چجوری باید سفارش بدم؟

key-mart.ir

یک شنبه 1 فروردین انتشار 20 سی دی کی رایگان استیم به مناسبت سال نو این سی دی کی ها قابلیت unlimit کردن اکانت شما را نیز دارند
لینک عضویت : https://telegram.me/keymartir
معرفی به دوستان : keymartir@
پاسخ
تخفیف اکانت های 4600 ام ام ار دوتا 2 قیمت 170000 تومان تحویل انی
پاسخ
بازارچه فروشگاه راه اندازی شد از این پس شما می توانید اکانت ها سی دی کی ها و ایتم بازی های خود را در بازارچه به فروش برسانید http://key-mart.ir/accounts/
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 979 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,753 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,736 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,501 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,604 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان