امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست بازی هایی که قرار است در سال 2015 عرضه شوند
واقعا لیست خنده داریه S0 (9) 

اینا دقیقا چی ان؟ مورد انتظار ترین ها؟ S0 (43) متال گیر رو ننوشتی، هیلو 5 رو ننوشتی، فورزا 6 رو ننوشتی، COD BO3 رو نوشتی، Just Cause 3 رو ننوشتی،  BattleBorn، BattleCry، Fable: Legends، Rainbow6: Siege، Until Dawn، Yakuza5 و... وای چجوری اسم این مطلبو گذاشتی مورد انتظار ترین بازی ها؟
نحوه نگارشتم تو حلقم...

SW:BF هم Open World نیست در ضمن.
پاسخ
حالا اشکال نداره
بذار واسش تجربه بشه

حاجی اگه کمک خواستی به خودم بگو،موضوع های جالبی دارم واسه نوشتن بهت کمک می کنم
پاسخ
من خواستم یه مقاله بزنم نمیزدم بهتر بود نمیدانستم یه سری هستند که دنبال خراب کردن مقاله های دیگران هستند
پاسخ
(05-14-2015, 08:15 PM)HOSSEIN COD نوشته است: من خواستم یه مقاله بزنم نمیزدم بهتر بود نمیدانستم یه سری هستند که دنبال خراب کردن مقاله های دیگران هستند

باو مقاله مینویسی درست بنویس، براش وقت بزار که خودتم سوژه ی عام نشی. یکم تحقیق کن از روی شکم یه چیزی در نیار. برو یکم سرچ کن با اطلاعات بالا مقاله بنویس. یکم استفاده از علامتای زبان فارسی رو یاد بگیر که مقالت بی کیفیت نشه.
 حاضرم شرط ببندم یک ساعتم روی این مطلب به اصطلاح مقاله وقت نزاشتی!
پاسخ
(05-14-2015, 08:21 PM)The Last Resort نوشته است:
(05-14-2015, 08:15 PM)HOSSEIN COD نوشته است: من خواستم یه مقاله بزنم نمیزدم بهتر بود نمیدانستم یه سری هستند که دنبال خراب کردن مقاله های دیگران هستند

باو مقاله مینویسی درست بنویس، براش وقت بزار که خودتم سوژه ی عام نشی. یکم تحقیق کن از روی شکم یه چیزی در نیار. برو یکم سرچ کن با اطلاعات بالا مقاله بنویس. یکم استفاده از علامتای زبان فارسی رو یاد بگیر که مقالت بی کیفیت نشه.

دیگه گیر نده بهش!
منم اول که اومده بودم تو انجمن چیزی حالیم نبود حالا این دوستمون که خیلی وقته اینجاست رو نمیشه بهش ایراد گرفت
زمان خیلی از مشکلات و حل میکنه و فقط با تمرین و تمرین بیشتر...  167
پاسخ
(05-14-2015, 08:24 PM)badboyX نوشته است:

دیگه گیر نده بهش!
منم اول که اومده بودم تو انجمن چیزی حالیم نبود حالا این دوستمون که خیلی وقته اینجاست رو نمیشه بهش ایراد گرفت
زمان خیلی از مشکلات و حل میکنه و فقط با تمرین و تمرین بیشتر...  167
هر کسی باید به اشتباهاتش پی ببره و دفعات بعد دیگه تکرارشون نکنه، نه این که تا انتقاد کردی بگه نه چیزی که من مینویسم بدون عیبه. این جوری چند سال هم بگذره روی همون پله ی اول وایستادی و پیشرفت نمیکنی.

پی نوشت: امیدوارم دوست عزیزمون هم سعی کنن به اشتباهات خودشون پی ببرن و یکم انتقاد پذیر باشن.
پاسخ

آقا میخوای خیالتو راحت کنم
باشه من دیگه این اشتباه رو تکرار نمیکنم ولی در کل من روی یه مسله موندم این همه نقد دادم بیرون کسی اشتباه نگرفت یکدفعه از این مقاله ی من اشتباه گرفتیم
درضمن جنابعالی بعد از یک سال آمدی، چرا کپ شدی رو مقاله ی من
بیخیال
پاسخ
دوستان باز هم میگم اگه میخواید انتقاد کنید یکم ملایم تر باشید .
بالاخره با اشتباه کردن که یک نفر یک چیزی رو یاد میگیره .
این مهم که با انتقاد کردن از شخص راه درست رو بهش نشون بدید .
اما با کبوندن شخص و مقاله تنها نویسنده از نوشتن زده میشه .
با تشکر از همه دوستان گل .
پاسخ
(05-14-2015, 08:28 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

باشه من دیگه این اشتباه رو تکرار نمیکنم
این یارو بعد از یک سال آمده، کپ شده رو مقاله ی من
چه انتقاد پذیری شما S0 (9)
این یارو هم از قدیمیای انجمن ـه هر روز هم سر میزنه و امروز دلش خواسته به مطلب شما که مثلا اسمش مقالست کپ کنه. Problem?
پاسخ
(05-14-2015, 08:33 PM)The Last Resort نوشته است:
(05-14-2015, 08:28 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

باشه من دیگه این اشتباه رو تکرار نمیکنم
این یارو بعد از یک سال آمده، کپ شده رو مقاله ی من
چه انتقاد پذیری شما S0 (9)
این یارو هم از قدیمیای انجمن ـه هر روز هم سر میزنه و امروز دلش خواسته به مطلب شما که مثلا اسمش مقالست کپ کنه. Problem?
هی هی
بابا یکی بیاد به این بگه دست ورداره هی من بحث رو تموم میکنم این بازی شروع میکنه بحثو
مشکلشو از حمیدی بپرس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 970 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  10 بازی که در October 2021 عرضه خواهد شد!! gamelover0 0 1,107 10-03-2021, 12:26 PM
آخرین ارسال: gamelover0
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,745 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,179 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,740 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان