امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مأمور 47،قتل و قتل و قتل|نقد و برسی بازی Hitman Absolution
اولین نقد بنده![img=18x18]images/smi/s0 (30).gif[/img]
[تصویر:  Hitman-Absolution-Evidence-Locations-Guide.jpg]
 معرفی و نقد و برسی بازی از نظر خودم:         
   یکی از بهترین بازی هایی که انجام دادم این بازی بود.زمانی که بدون کوچکترین اثری فرد بزرگی رو به قتل میرسوندم.این بازی،از نظر من بهترین بازی در سبک مخفیکارانه هست و همیشه هم باقی میماند.چون هیچ کسی نمیتواند این سبک را به خوبی مامور 47 انجام دهد.این بازی،یعنی بی صرو صدا،یعنی مخفیکارانه،یعنی قاتل.این بازی رو از نظر من اصلا نمیشه با بازی های دیگه در این سبک مقایسه کرد چون هم گیم پلی بهتری داره(از نظر من)و هم شخصیت جذاب و یه جورایی حرفه ای تر.

مراحل بازی:

بعضی از مرحله های این بازی،میشه گفت سخت ترین و هیجان انگیز ترین مرحله های بازی های جهان باشه.چون،باید تمام مهارت و ظرافت خودت رو به خرج بدی تا بی صرو صدا و رد پایی ماموریتت رو انجام بدی.
باید باهوش باشی تابتونی به مقصدی که میخوای برسی و مرحله و تمام کنی.بهترین لحظه هر مرحله لحظه ایه که شخصیت اصلی اون مرحله رو به قتل میرسونی و یا لباس پیشخدمت و ... رو میپوشی و کارش رو راحت تر تموم میکنی.

سلاح ها:

در این بازی سلاح های زیادی از جمله انواع تفنگ،انواع کلت و .. وجود داره که البته کاربردی ترین و بهترینشون سیم یا همون چیزی که آروم یارو رو خفه میکنیه.
از نظر من،اصلا نباشید در بازی از تفنگ استفاده کرد چون در این صورت تمام افراد به تو شک میکنن و دیگه یه جورای از اون حالت مخفیانه بیرون میاد.

کلام آخر:

این بازی به نظر من و بی شک به نظر خیلیا یکی از بهترین بازی های دنیاست که امیدوارم همواره نسخه ها و قسمت های جدیدش ساخته بشه تا ما هیچوقت از مامور دوست داشتی یعنی مامور 47 جدا نشیم.

نکات مثبت و منفی:

نکات مثبت:
1.درای گیم پلی بسیار جذاب
2.دارا بودن انواع سلاح ها و مهمات 
3.بی نظیر بودن در سبک مخفیکارانه
4.مراحل بسیار دیدنی و متفاوت
5.داستان فوقالعاده و بی نظیر

نکات منفی:
1.مراحل نسبتا کم

[تصویر:  Hitman-Absolution-2012-PC.jpg]
ممنون از وقت گذاشتنون واسه خوندن این مطلب.
درضمن نظر یادتون نره![img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اقا یعنی چی اینم شد نقد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیم پلی؟صداگذاری؟

والا یه ذره بیشتر رو نقدتون وقت بزارید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درود بر شما دوست عزیز
نقدتون مشکلات زیادی داره، اما به عنوان اولین نقدتون قابل پسند هست... زنده باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
امیدوارم تو نقد های بعدیتون، پیشرفت چشمگیری ببینم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
(12-04-2014, 04:10 PM)'amir82' نوشته است:  اقا یعنی چی اینم شد نقد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیم پلی؟صداگذاری؟

والا یه ذره بیشتر رو نقدتون وقت بزارید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

میدونم حق با شماست.ولی اول متن بیان کردم که این اولین نقد من هست و آشنایی کهمل ندارم.خیلی معذرت میخوام.انشاالله در دفعه های بعدی جبران میکنم.

(12-04-2014, 04:15 PM)'hadiac' نوشته است: درود بر شما دوست عزیز
نقدتون مشکلات زیادی داره، اما به عنوان اولین نقدتون قابل پسند هست [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
امیدوارم تو نقد های بعدیشتون، پیشرفت چشمگیری ببینم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

مرسی،بله خودمم میدونم مشکل داشت;خوب طبیعیه برای بار اول در هر کاری انسان مشکل داره.
ببخشید میشه مشکلات رو بیان کنید تا دفعه بعدی یادم بمونه؟

اینکه نقدتون کوتاه هست
خوب راجع بندی نکردین مباحث رو
نمره ندادین
به هر بخش نمره بدین
علائم نگارشی کاما ویرگول اینچیزا رو رعایت نکردین 
هر بخش، مثل داستان، گرافیک، صداگذاری رو باید به صورت جدا نقد کنید
داستان رو هم اسپویل نکنید (که شما چیزی در این مورد نگفتین خداروشکر :) )
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
شما باید نقدتونو توی بخش نقد های کوتاه یعنی اینجا قرار بدید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  ul16g3rd2d8d9kxx7iql.jpg]

(12-04-2014, 04:44 PM)'hadiac' نوشته است: اینکه نقدتون کوتاه هست
خوب راجع بندی نکردین مباحث رو
نمره ندادین
به هر بخش نمره بدین
علائم نگارشی کاما ویرگول اینچیزا رو رعایت نکردین 
هر بخش، مثل داستان، گرافیک، صداگذاری رو باید به صورت جدا نقد کنید
داستان رو هم اسپویل نکنید (که شما چیزی در این مورد نگفتین خداروشکر :) )
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

مرسی.ولی به نظر من برای بار اول خوب بود

(12-04-2014, 05:32 PM)'Assassinwanted' نوشته است: شما باید نقدتونو توی بخش نقد های کوتاه یعنی اینجا قرار بدید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوب اگه نقد طولانی تر باشه چی؟

نه چک کردم نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] تعداد لغاتش 346 کلمس؛ اگه یه مقدار دیگه بتونی بعضی جاها مثل نکات منفی و مثبت بازی رو که کم بیشتر توضیح بدی خیلی خوب میشه! ولی حالا مدیر این بخش آدم خوبیه اگه ده بیست تا کلمات تفاوت داشته باشه سخت نمی گیره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راستی خط اول بررسی رو نوشتی برسی
[تصویر:  ul16g3rd2d8d9kxx7iql.jpg]

منم اولین نقدم خیلی مضخرف بود خدا وکیلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

به امید پیشرفت دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
بازیش برخلاف نقد شما عالی بود. امیدوارم در نقد های آینده مطالعه ای درباره ی نوشتن یک مقاله و نقد و بررسی داشته باشید و قوانین نگارشی را هم رعایت کنید و همچنین بیشتر برای مقاله وقت بذارید!

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,719 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,163 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,272 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  فرشته مرگ | نقد و بررسی بازی Hitman 2 White Beard 1 1,463 11-25-2018, 12:41 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان