امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماورای تصوّر | پیش نمایش Beyond: Two Souls
پیش نمایش عالی بود...
فقط یه سوال : این که شما چطوری تو پست ها عکس میزارید من یه پیش نمایش از یه بازی دارم جمع میکنم ولی وقتی میزارم عکساش میره میشه راهنمایی کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  90062409511201326600.jpg]

پاسخ
کلا پیش نمایش های که از این بازی بیرون تا حالا اومده بیرون . تکرار مکررات بود . منظورم با مجله گیمفا پلاس هم هست .
داستان این بازی مهم هست که کمتر بازگشایی شده .
از خود تعریف نشه پیش نمایش این بازی رو هم توی مجله پلک باز و هم روی سایت گذاشتم بسیار جذاب و با اطلاعات بیشتر هست .
خودم نوشتم فکر کنم تا حالا کاربردی ترین متن در باره این بازی باشه .
پاسخ
خیلی ممنون از شما عرفان عزیز ...            من تا جایی که تونستم بیشتر پیش نمایش های این بازی رو خوندم چون واقعا این بازی رو دوست دارم  اما بیشترشون تکراری بوده و ادم از خوندنشون خسته میشه. دیروز من در سایت دنیای بازی پیش نمایشی رو خوندم که خیلی خوب بود و ازش خوشم اومد و از نظرم اون کاملترین پیش نمایش بوده البته تا الان.
بهتون پیشنهاد میکنم برید و بخونید.
پاسخ
(09-27-2013, 02:27 AM)MR.FULLHD نوشته است: خیلی ممنون از شما عرفان عزیز ...            من تا جایی که تونستم بیشتر پیش نمایش های این بازی رو خوندم چون واقعا این بازی رو دوست دارم  اما بیشترشون تکراری بوده و ادم از خوندنشون خسته میشه. دیروز من در سایت دنیای بازی پیش نمایشی رو خوندم که خیلی خوب بود و ازش خوشم اومد و از نظرم اون کاملترین پیش نمایش بوده البته تا الان.
بهتون پیشنهاد میکنم برید و بخونید.

خیلی ممنونم که مقاله ها رو کامل میخونید. متاسفانه بیشتر کاربرای فروم این کارو نمیکنن.
پاسخ
(09-26-2013, 02:45 PM)'javad' نوشته است: کلا پیش نمایش های که از این بازی بیرون تا حالا اومده بیرون . تکرار مکررات بود . منظورم با مجله گیمفا پلاس هم هست .
داستان این بازی مهم هست که کمتر بازگشایی شده .
از خود تعریف نشه پیش نمایش این بازی رو هم توی مجله پلک باز و هم روی سایت گذاشتم بسیار جذاب و با اطلاعات بیشتر هست .
خودم نوشتم فکر کنم تا حالا کاربردی ترین متن در باره این بازی باشه .

داستان بازی آنقدر ها هم که شما میگید منتشر نشده که حسابی بشه روش حرف زد. کلاً اطلاعات آنچنانی ازش در دسترس نیست.
پاسخ
تشکر بابت پیش نمایش.شاهکار کیج مورد انتظار ترین بازی 2013 بعد از لست آو آس برای من بود.
فقط از تصاویر یکمی زیاد استفاده شده که البته زیرنویسشون باعث شده اطلاعات خوبی دست مخاطب برسه.
شیوه نگارشتون هم خیلی خوب بود فقط یکمی محاوره ای شده بود که به نظرم واسه پیش نمایش تو فروم موردی نداره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Game of The Year with over 250 GOTY awards
The Last of Us
[تصویر:  81301953355268691980.jpg]
پاسخ
لعنت به الن پیج
پاسخ
(10-05-2013, 09:10 PM)risen نوشته است: لعنت به الن پیج

ببخشید چرا؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,255 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,562 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,607 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,316 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,059 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان