امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه داستان و رمان های حامد زاهدی
Thumbs Up 
با درود فراوان خدمت یکایک کاربران سایت و انجمن حرفه ای گیم فا.

حامد زاهدی هستم،نویسنده ی رمان و داستان های کوتاه.سال نو را تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سالی پر از برکت و سلامتی پیشرو داشته باشید.

هدف از ایجاد این تاپیک،قرار دادن تعدادی از داستان های اینجانب برای مطالعه عموم می باشد.از این رو تقاضا دارم پس از مطالعه ی قسمت های داستانها،نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود رو در همین زمینه بیان کنید.

با سپاس فراوان.

درودی دوباره.
[تصویر:  holmesandwatson.gif]
داستانی که برای امروز آماده کرده ام،بالغ از 1 سال از تاریخ Write ! آن میگذرد.داستان طولانی و پر از حادثه می باشد و باز هم کاراکتر مورد علاقه ی خودم شرلوک،برای گشودن معمایی دیگر آغاز به کار میکند

ثبت شده در مجله ی استارگیمر

بخش اول

صفحه ی دوم بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

صفحه ی دوم بخش سوم

صفحه ی سوم بخش سوم

صفحه چهارم بخش سوم
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
در گیم ایمگ هم مدتی عضو بودم و یه سری از داستان های سازنده های جووونه اونجا رو هم خودم نوشتم

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
داستان کنت دراکولا در 4 قسمت نوشته و ثبت شده در مجله ی استارگیمز می باشد.از این رو جهت زیبایی و رنگ آمیزی خاصی که تصاویر و محیط داستان بر شخص وارد میکند،از صفحات عکس گرفته و با کیفیت HD آپلود نموده ام.

در اینجا 2 قسمت از این داستان رو میتوانید مطالعه می فرمایید.

برگ اول
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=7hnxatkb...iuqi44.png]

برگ دوم
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=c9iyoxtj48jahrqfyqy.png]

برگ سوم
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=u61su8ryjh8qs4rd9kw.png]

منتظر نظارات سازنده ی شما نیز هستیم...

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
به همه توصیه میکنم این 3 صفحه رو بخونن
چون عالیه
پاسخ
عالي بود خسته نباشيد

به اميد موفقيت روز افزون شما Confused74:
پاسخ
ایول خوشم اومد گیمرConfused74:
پاسخ
Heart 
با درودی دوباره.

در این داستان کوتاه،اینبار کاراگاه قصه ما ناخودآگاه به ماجرایی راه پیدا میکند که طی جریاناتی که در داستان خواهید خواند متوجه ی فساد در نیروی پلیس شهر لندن میشود و ...

صفحه ی اول

صفحه ی دوم

[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=rq8nmaxhrjoev7xsmy2.png]

موفق باشیدConfused74:

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
حتما از روی داستان های شما سری بازی های شرلوک رو ساختند؟؟Confused05:
پاسخ
(10-18-2012, 10:26 PM)dark نوشته است: حتما از روی داستان های شما سری بازی های شرلوک رو ساختند؟؟Confused05:

ممنون از لطف تون ولی متاسفانه داستان هایی که نوشتم مخصوصا شرلوک هولمز در راز قتل پرنسس مینا و کنت دراکولا در حال حاضر توی محیط نت به چرک نویس هایی تبدیل شده اند که هیچکی بهشون توجه خاصی نداره ! دیگه کسی واسه ی متن و عبارت های تایپ شده ارزشی قائل نیست و ترجیح میدن تلوزیون تماشا بکنن به جای خوندن کتاب !
یه زمانی بود که کسی واسه کارهام خیار هم پوست نمی کند ! تصمیم گرفتم یه داستان تو ذهن برو حادثه ای بنویسم که خواننده برای خوندن خط بعدی لحظه شماری کنه ! اینجا بود که کنت دراکولا رو نوشتم...کنت دراکولا آخرین داستانی بود که نوشتم،از عمد به چهار قسمت تبدیلش کردم.2 تا رو نوشتم و توی محیط نت پخش کردم و واقعا استقبال بی نظیری از داستان شد،اما به خاطر کم لطفی که قبلا نسبت به من کرده بودن،هیچ وقت دو قسمت بعدی رو ننوشتم !باور کنید با اینکه بیش از یک سال و نیم از انتشار دو بخش اول میگذره هنوز هم ایمیل هایی دارم که درخواست شده دوبخش بعدی رو هم بنویسم و منتشرکنم اما شتر در خواب بیند پنبه دانه گه لپ لپ و گه دانه دانه !!

راستی عذر میخوام که سفره ی دلم رو باز کردم و سرتون رو درد آوردم..Confused74:

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
یک دونه باشیConfused29:Confused29:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(قسمت آخر) mr. sam fisher 3 1,719 06-05-2015, 07:37 PM
آخرین ارسال: mr. sam fisher
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند mr. sam fisher 10 3,299 05-01-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Im_AhN
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(آپدیت 4 قرار داده شد ) mr. sam fisher 38 8,949 12-30-2014, 10:24 PM
آخرین ارسال: mr. sam fisher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان