امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات ایجاد شده برای اینترنت ایران و یه پیشنهاد
(05-17-2015, 02:27 PM)tak3az.ir نوشته است:
(05-17-2015, 02:19 PM)ragnar las borg نوشته است: متاسفانه این مشکلات udp  و *****ینگ هوشمند خیلی بده. واقعا نت افتضاح شده یه دست نمیشه فیفا مولتی زد:| 

ممکنه پینگی که الان میگیرم خوب باشه ولی وقتی تو بازی هستش یه دو، سه تا تایم اوت میده و همون هم برای انداختن بیرون کافیه:|

[تصویر:  4365871694.png]
داداش ببین وقتی به ی دو لت زیادی رو داده بشه همینه کم کم به جایی میرسه که دلت مردان بهمون میگن داداش داداش یواش یواش :D
هیچ گونه اعتصابی تاثیری نداره چون اونا بدترن واقعا همه توش موندن
میدونید دلیل اصلی اینکه فی لت.ر میکنن چیه؟ یا اینکه دسترسی به دنیای خارج از مرز رو محدود میکنن؟
چون به اون حدی نرسیدن که بتونن با کشور های دیگه رقابت کنن

علت اینکه شیلتر میکنن اینه که آبروی نداشتشون پیش بقیه کشور ها از بین بره!!!!!!!!!!!!!! :@
چیز در این .....!!!!!!! :dodgy:

(05-17-2015, 02:33 PM)ragnar las borg نوشته است:
(05-17-2015, 02:19 PM)ragnar las borg نوشته است: متاسفانه این مشکلات udp  و *****ینگ هوشمند خیلی بده. واقعا نت افتضاح شده یه دست نمیشه فیفا مولتی زد:| 

ممکنه پینگی که الان میگیرم خوب باشه ولی وقتی تو بازی هستش یه دو، سه تا تایم اوت میده و همون هم برای انداختن بیرون کافیه:|

داداش ببین وقتی به ی دو لت زیادی رو داده بشه همینه کم کم به جایی میرسه که دلت مردان بهمون میگن داداش داداش یواش یواش :D
میدونید دلیل اصلی اینکه فی لت.ر میکنن چیه؟ یا اینکه دسترسی به دنیای خارج از مرز رو محدود میکنن؟

نگاه کنید ولی اگر اعتراض بشه باز بهتر از دست رو دست گذاشتنه! البته این مشکل UDP از سال 93 وجود داشته و تا همین الان هم هستش و با اومدن چیلترینگ هوشمند بدتر هم شده!
اینا ***** میکنن چون میخوان مردم رو محدود نگه دارن ولی با ***** کردن به جامعه ی گیمری هم ضرر میرسه همین که گرفتن سرور های لست یا انچارتد(کلا ناتی داگ) رو ***** کردن که چی بشه اخه؟:|
کرم دارن!!!! :dodgy:
چیز به این ........!!!!!! :dodgy:
پاسخ
(05-17-2015, 03:20 PM)ragnar las borg نوشته است:
(05-17-2015, 02:57 PM)sheep2014 نوشته است:
(05-17-2015, 02:33 PM)ragnar las borg نوشته است:

نگاه کنید ولی اگر اعتراض بشه باز بهتر از دست رو دست گذاشتنه! البته این مشکل UDP از سال 93 وجود داشته و تا همین الان هم هستش و با اومدن چیلترینگ هوشمند بدتر هم شده!
اینا ***** میکنن چون میخوان مردم رو محدود نگه دارن ولی با ***** کردن به جامعه ی گیمری هم ضرر میرسه همین که گرفتن سرور های لست یا انچارتد(کلا ناتی داگ) رو ***** کردن که چی بشه اخه؟:|
حالا سرور های ناتی داگ به درک بخوای اسم استودیوشم به انگلیسی بنویسی سایت از هفت جد و آباد شیلتر میشه :|

اون به دلیل ناتی هستش ;) که مشکل از اسمش هست:D از یه لحاظی مشکل داره که نمیشه گفت:D

می دونم به خاطر چیه. منظورم همین بود که چون فقط یه لغت داره توش دیگه ربطی نداره چیزه خوبه یا بد از هاست باید شیلتر کنن سایتشو :| 
استیم یه بازی می ذاره که به نظر اینا ضدایرانیه کلا می بندنش.
مثلا یه بازی می سازن فقط یه مرحلش تو ایرانه به عنوان ضد انقلاب و ضد ایرانی می گیرن غیر قانونیش می کنن. بعد تمام بازی ها داری توش روس ها و آلمانی هارو می کشی چرا آلمان با روی باز gamescom برگذار می کنه هر سال؟ :| چرا به نظر اونا ضد کشورشون نیست.
I'm not a gamer because i have no life, because i chose to have many  
[تصویر:  1nkj_gtaiv_2015-04-18_21-04-56-390.jpg]
پاسخ
از ناامید کردن متنفرم ولی دوستان همه ما محکوم به کنترل شدن هستیم.

بسنده میکنم به دیالوگ جاودان استاد پرویز پرستویی در فیلم مارمولک:

(((( **** بهشت که زوری نیست برادر من! اینقدر به این بچه فشار میارین که از اون طرف جهنم میزنه بیرون! **** ))))
پاسخ
(05-17-2015, 03:42 PM)SMAUG نوشته است: از ناامید کردن متنفرم ولی دوستان همه ما محکوم به کنترل شدن هستیم.

(((( **** بهشت که زوری نیست برادر من! اینقدر به این بچه فشار میارین که از اون طرف جهنم میزنه بیرون! **** ))))

راست میگی خیلی حرفش اینجا کاربرد داره ولی کیه که گوش بده؟  :(
I'm not a gamer because i have no life, because i chose to have many  
[تصویر:  1nkj_gtaiv_2015-04-18_21-04-56-390.jpg]
پاسخ
(05-17-2015, 03:42 PM)SMAUG نوشته است: از ناامید کردن متنفرم ولی دوستان همه ما محکوم به کنترل شدن هستیم.

بی گناه ولی محکوم :( !!!!!!!!!!!!!!!
واقعا اگه ذره ای هم به این خراب شده علاقه داشتم دیگه اونم ندارم!!!!!!!!!! :@
پاسخ
من يه پيشنهاد سازنده دارم كه خيلي عاليه ولي يكم سخته:
بچه ها همه با هم دسته جمعي جمع كنيم بريم كره ي جنوبي
جدا از شوخي باز من از اينترنتم راضيم ولي به طور كلي واقعا وضعيت اينترنت اصلا جالب نيست
يه لحظه فك كنيد : أفغانستان وضعيت نتش بهتر از ماست
پاسخ
از اینترنت ایران توقعی دارینا...همین که چند تا سایت باز میکنه باید خداروشکر کنیم
باز اینا به کنار زیاد حساب کردن حجم رو کجای دلم بزارم؛نیم گیگ میگیری فردا تمومه در صورتی که با برنامه های محاسباتی چک میکنی میبینی باید هنوز داشته باشی...جدول مصرف اینترنت اشتراکم هم که خدا خیرشون میده مال سه ماه پیش رو نشون میده :-/
باز ما از مخابرات گرفته بودیم هم منو هک کردن هم مرکزشو Blink الان اسیاتک دارم سرعت خیلی بهتر از جاهای دیگست ولی همین محاسبه حجم...

پاسخ
(05-17-2015, 04:21 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: من يه پيشنهاد سازنده دارم كه خيلي عاليه ولي يكم سخته:
بچه ها همه با هم دسته جمعي جمع كنيم بريم كره ي جنوبي
جدا از شوخي باز من از اينترنتم راضيم ولي به طور كلي واقعا وضعيت اينترنت اصلا جالب نيست
يه لحظه فك كنيد : أفغانستان وضعيت نتش بهتر از ماست

آخ آخ گفتی!!!!! اینترنت 16 مگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
داداش کی گفته وضعیت نتش جالب نیست؟؟؟؟ تو دنیا نت ما زبان زده!!!! وقتی میخوان یه ذره بخندن به نت ایران فک میکنن از خنده میمیرن!!!!!
پاسخ
كره ي جنوبي:
ما تا بيايم كامپيوتر رو روشن كنيم دو تا فيلم دانلود شده

ايران:
ما تا بيايم صفحه ي اينترنتو باز كنيم دو تا فيلم نگاه ميكنيم(با كمي تغييرات)

ما اينيم ديگه!!
اميدوارم وضع اينترنت اينجوري نمونه!!
پاسخ
(05-17-2015, 04:39 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: كره ي جنوبي:
ما تا بيايم كامپيوتر رو روشن كنيم دو تا فيلم دانلود شده

ايران:
ما تا بيايم صفحه ي اينترنتو باز كنيم دو تا فيلم نگاه ميكنيم(با كمي تغييرات)

ما اينيم ديگه!!
اميدوارم وضع اينترنت اينجوري نمونه!!

تا وقتی که مردم فقط اهل حرف زدن باشن و اهل عمل کردن نباشن درست نمیشه!!!! :dodgy:
الان مردم یه حرفی میزنن ولی وقتی موقع انجامش میشه پشت هم دیگه قایم میشن!!!!!!! :(
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad آنتی کرش برای بازی sea of thieves MAHANAR 1 1,831 04-27-2020, 10:15 PM
آخرین ارسال: garmab
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 57,228 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,972 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  معرفی بزرگترین سرور سمپ زندگی مجازی ایران! AmirTTX 0 7,901 11-02-2019, 02:26 PM
آخرین ارسال: AmirTTX
  کلاینت جدید GTA V با سرور ایران و پینگ پایین invoke 0 2,553 07-06-2019, 09:01 PM
آخرین ارسال: invoke

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان