امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Call of Duty Advanced Warfare
دوستان برای لود نشدن تکسچر ها و کیفیت کم باید دو گزینه ی 
Cache Spot Shadow Maps و Cache Sun Shadow Maps ذو در حالت off قرار داد.من اینکارو کردم درست شد.
پاسخ
دوستان من بازی رو اورجینال خریدم و سیتمم high end و همین مشکل بافت رو داشتم.اول منتظر آپدیت موندم ولی خبری نشد...واقعا رو عصاب بود..مشکل رو تو فرومای استیم مطرح کردم و جوابی که دادند هیچ ربطی به کرک و آپدیت و اینا نداره...
فقط برید تو تنظیمات و تو بخش shadows و دو گزینه ی آخرش رو رو off قرار بدید..
و از کیفیت بالای بافت بازی لدت ببرید.
پاسخ
(11-07-2014, 10:15 AM)'AMIR_PC' نوشته است:
(11-07-2014, 10:09 AM)'mo.hosein' نوشته است: داداش یه سوال داشتم تو رو خدا جواب بدید 
این نسخه های codexو balack boxچیهستن?
بعضی جاها هم نسخه فیزیکی رو ۲blu rayمیدن'میشه بخریم یا بازی ناقصه?
تو رو خدا جواب بدد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]ببخشید دو تا سوال شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نسخه ی CODEX یا RELOADED معتبر ترین گروها هستن و میتونن تمام بازی ها رو بدون هیچ مشکلی کرک کنند و سالم تحویل بدن و هیچ مشکلی هم نداره بازی هاشون! نسخه ای هم هست به نام OLAZAکه یک گروه کرک کننده هست و بازی ها نسبتا کم حجم رو کرک میکنه و کاملا معتبره و اگر جایی SKIDROW دید که یکی از گروهای معتبر هستش شما باز نسخه ی PLAZA رو دانلود کنین. چون تازگی ها SKIDROW تمام بازی هاش مشکل داره و مثل قبل نیستش. گروه BlackBox یکی از گروه های کم حجم کننده ی بازی که میره نسخه ی کامل و بدون مشکل بازی رو میگیره و بعدش قسمت مولتی پلیر و زبان های غیر انگلیسی رو حدف و گاهی وقتا قابلیت SKip کردت ویدبوهای میان بازی رو هم بر میداره. اینم بگم که تازگیا بازی مشکل داره زیاد داده بیرون و از اون موقع به بعد من همش نسخه ی کامل میگیرم حتی اگه 10000000 گیگ هم باشه. این بازی هم یعنی Call of Duty: Advanced Warfare کرک شده توسط CODEX مشکلی نداره اما کرکش یه مشکلی داشتکه بلافاثله RELOADED یه کرک منتشر کرد بازی درسته درسته.
درمورد سوال دوم اطلاعی ندارم ببینم دوستمون مجید چی بلدن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-07-2014, 10:09 AM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(11-06-2014, 11:17 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-06-2014, 10:38 PM)'Ahmad Reza' نوشته است: آقا جان هر کی دوست دارین فایل هارو تو مدیافایر آپلود کنین دانلودش خیلی راحتتره!

دوست عزیز شما کدوم فایل رو می خوایی؟

برادر من شما بفرماکه من کدوم رو نمیخوام.والا این سایت آپلودد هم محدودیت دانلود داره هم بعضی اوقات لینک هاش کار نمیکنه و... . ولی مدیافایر نه تنها محدودیت دانلود نداره بلکه سرعتش هم خوبه.والا من همه ی کرک ها به علاوه همه آپدیت ها رو میخوام.اگه میشه یه منتی بزارین تا ما هم بتونیم دانلود کنیم.باتشکر[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

یک آپدیت CODEX هست با حجم 150 مگ
یه FLC Ulocker هست با حجم بسیار پایین
یه کرک RELOADED هست که اونم حجمش کمه

که اینجا هم مجید عزیز زحمت کشیده گذاشته!
اگه برات سخته ازا ونجا دانلود کنی من لینک مستقیم بدم بهت

اگه زحمت بکشی بزاری که ازتون خیلیممنون میشم.

ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(11-08-2014, 01:11 AM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(11-07-2014, 10:15 AM)'AMIR_PC' نوشته است:
(11-07-2014, 10:09 AM)'mo.hosein' نوشته است: داداش یه سوال داشتم تو رو خدا جواب بدید 
این نسخه های codexو balack boxچیهستن?
بعضی جاها هم نسخه فیزیکی رو ۲blu rayمیدن'میشه بخریم یا بازی ناقصه?
تو رو خدا جواب بدد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]ببخشید دو تا سوال شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نسخه ی CODEX یا RELOADED معتبر ترین گروها هستن و میتونن تمام بازی ها رو بدون هیچ مشکلی کرک کنند و سالم تحویل بدن و هیچ مشکلی هم نداره بازی هاشون! نسخه ای هم هست به نام OLAZAکه یک گروه کرک کننده هست و بازی ها نسبتا کم حجم رو کرک میکنه و کاملا معتبره و اگر جایی SKIDROW دید که یکی از گروهای معتبر هستش شما باز نسخه ی PLAZA رو دانلود کنین. چون تازگی ها SKIDROW تمام بازی هاش مشکل داره و مثل قبل نیستش. گروه BlackBox یکی از گروه های کم حجم کننده ی بازی که میره نسخه ی کامل و بدون مشکل بازی رو میگیره و بعدش قسمت مولتی پلیر و زبان های غیر انگلیسی رو حدف و گاهی وقتا قابلیت SKip کردت ویدبوهای میان بازی رو هم بر میداره. اینم بگم که تازگیا بازی مشکل داره زیاد داده بیرون و از اون موقع به بعد من همش نسخه ی کامل میگیرم حتی اگه 10000000 گیگ هم باشه. این بازی هم یعنی Call of Duty: Advanced Warfare کرک شده توسط CODEX مشکلی نداره اما کرکش یه مشکلی داشتکه بلافاثله RELOADED یه کرک منتشر کرد بازی درسته درسته.
درمورد سوال دوم اطلاعی ندارم ببینم دوستمون مجید چی بلدن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-07-2014, 10:09 AM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(11-06-2014, 11:17 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-06-2014, 10:38 PM)'Ahmad Reza' نوشته است: آقا جان هر کی دوست دارین فایل هارو تو مدیافایر آپلود کنین دانلودش خیلی راحتتره!

دوست عزیز شما کدوم فایل رو می خوایی؟

برادر من شما بفرماکه من کدوم رو نمیخوام.والا این سایت آپلودد هم محدودیت دانلود داره هم بعضی اوقات لینک هاش کار نمیکنه و... . ولی مدیافایر نه تنها محدودیت دانلود نداره بلکه سرعتش هم خوبه.والا من همه ی کرک ها به علاوه همه آپدیت ها رو میخوام.اگه میشه یه منتی بزارین تا ما هم بتونیم دانلود کنیم.باتشکر[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

یک آپدیت CODEX هست با حجم 150 مگ
یه FLC Ulocker هست با حجم بسیار پایین
یه کرک RELOADED هست که اونم حجمش کمه

که اینجا هم مجید عزیز زحمت کشیده گذاشته!
اگه برات سخته ازا ونجا دانلود کنی من لینک مستقیم بدم بهت

اگه زحمت بکشی بزاری که ازتون خیلیممنون میشم.

دانلود Call of Duty: Advanced Warfare Update 1 - RELOADED
دانلود Call of Duty: Advanced Warfare Crack - RELOADED
دانلود Call of Duty: Advanced Warfare DLC Unlocker برای PS3
دانلود فایل CODEX.ini برای اصلاح کردن کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

رمزش همwww.game2dl.com هست، موقع اکسترک کردنش. البته http:// نیست، اینو رو خودش فروم میزاره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
دادش منcod رو ریختم ولی وسط نصب گیر کرد و ستاپ نصب سفید شد اینم سیستم من

Ram:8gig ddr3 kingston

Cpu:intel core i5 3 to 4GHZ

Graphic card:amd radeon r7 260x
HDD: 1T
دادش سریع جواب بده

پاسخ
(11-09-2014, 05:57 PM)'amirreza ati' نوشته است: دادش منcod رو ریختم ولی وسط نصب گیر کرد و ستاپ نصب سفید شد اینم سیستم من

Ram:8gig ddr3 kingston

Cpu:intel core i5 3 to 4GHZ

Graphic card:amd radeon r7 260x
HDD: 1T
دادش سریع جواب بده

شما اول تمام محتویات DVD رو توی یه پوشه ریخته بعد نصبش کنید! مثل یه بازی دانلودی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
سلام
[align=right]مشخصات لپ تاپم cori5 و رم 4 و گرافیک intel hd 1664mb هستش
[align=right]من نسخه codex بازی با حجم 40 گیگ دانلود کردم 
[align=right]بازی رو نصب کردم و با تمام کرک ها تست کردم و آپدیت جدید هم زدم
[align=right]ولی بعد از تعیین دشواری بازی و پیش نمایش بازی ارور working stop میزنه و یا همینطور سیاه میشه و قفل میکنه
[align=right]چکار باید بکنم؟
[align=right]خواهشمندم اساتید راهنمایی کنید؟
[align=right]با تشکر...
پاسخ
من این بازیرو تا مرحله 3 میرم ئلی تو لودینگ بعدی میاد بیرون و میگ

disk read error lagol
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جم رایگان clash قانونی
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AC%D...#pid151502
پاسخ
(11-14-2014, 11:37 AM)'kakareza8' نوشته است:
سلام
مشخصات لپ تاپم cori5 و رم 4 و گرافیک intel hd 1664mb هستش
من نسخه codex بازی با حجم 40 گیگ دانلود کردم 
بازی رو نصب کردم و با تمام کرک ها تست کردم و آپدیت جدید هم زدم
ولی بعد از تعیین دشواری بازی و پیش نمایش بازی ارور working stop میزنه و یا همینطور سیاه میشه و قفل میکنه
چکار باید بکنم؟
خواهشمندم اساتید راهنمایی کنید؟
با تشکر...
سلام دوست عزیز به انجمن خوش امدید
کارت گرافیک شما بازی رو نمی تونه اجرا کنه برای همین اون ارور رو میده.اگه لبتاپ هستی پس حتما باید یه کارت گرافیک دیگه داشته باشی و بازی رو باید از روی اون اجرا کنی.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تو مرحله ۶ کالاف ادونسد وارفر بعد این که پهاباده رو کنترل میکنیم تا میایم کاری بکنیم درباره kva یه چیزی مینویسه
اگخ میشه کمک کنین
اینم ایمیلم
makhavansaraf@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,610 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,018 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,801 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,957 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,077 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان