امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Watch Dogs Deluxe Edition
(07-01-2014, 07:44 PM)'mohammadparkour' نوشته است: اره داداش کلا بايد سيستمو عوض کنم اينجوري اصلا بازي کردن لذت نداره
ولي کاش اين يوبي اين مشکل افت فريمو حل کنه خسته شديم به خدا[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

حالا غیر از سیستم این اپدیت اخری و اون ماد هایی رو که برای بازی اومده نصب کن ببین چی میشه و اینکه خوده یوبی سافت گفته که قراره یه اپدیت بده و بازی رو با کارت گرافیک ها بهینه کنه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام برای اجرا کردن با directx 10  چجوری باید فایل steam را پیدا کرد

پاسخ
با دروردی بی پایان
خب دوستان امروز اپدیت رسمی ubisoft برای بازی سگ های نگهبان منتشر شده و می تونید این اپدیت رو دانلود کنید.
حجم این اپدیت نزدیک 70 مگ هست و کرک شده توسط گروه RELOADED هست.
لیست تغییرات این اپدیت:
Changelogs:

Several fixes to improve NAT type error messages.
Fix for PCs with multiple network interfaces.
Fixed an issue at the Poker Table in which the button appeared corrupted after being pulled from the surveillance camera when Aiden is dealing the cards.
Fixed weapon wheel issue that prevent shotgun selection with mouse.
Fixed title crashes on loading screen, while Aiden selects to restart last autosave, after previously interacting with the slot machine from Mad Mile.
و این هم لینک های دانلود امیدوارم مشکلات بازیتون با این اپدیت حل بشه.

Watch Dogs Update v1.03.483-RELOADED
پاسخ
(07-30-2014, 04:10 PM)'مجید نصر' نوشته است: با دروردی بی پایان
خب دوستان امروز اپدیت رسمی ubisoft برای بازی سگ های نگهبان منتشر شده و می تونید این اپدیت رو دانلود کنید.
لیست تغییرات این اپدیت:
Changelogs:

Fixed an issue at the Poker Table in which the button appeared corrupted after being pulled from the surveillance camera when Aiden is dealing the cards.
Fixed title crashes on loading screen, while Aiden selects to restart last autosave, after previously interacting with the slot machine from Mad Mile.

یعنی با این آپدیت میشه بازی رو بهتر اجراش کرد؟؟  منظورم اینه که از مشکلات هنگام اجرای بازی کم شده؟؟  چون من سیستمم زیاد بالا نیست.  بازی اجرا شد ولی در پایین ترین حالت گرافیکی تو لودینگ اولیه بازی گیر میکنه!!    حالا هر کدوم از دوستان مشکلم رو میدونن بهم بگن.  ممنون میشم
پاسخ
(07-30-2014, 05:31 PM)'Hunter03' نوشته است:
(07-30-2014, 04:10 PM)'مجید نصر' نوشته است: با دروردی بی پایان
لیست تغییرات این اپدیت:
Changelogs:

یعنی با این آپدیت میشه بازی رو بهتر اجراش کرد؟؟  منظورم اینه که از مشکلات هنگام اجرای بازی کم شده؟؟  چون من سیستمم زیاد بالا نیست.  بازی اجرا شد ولی در پایین ترین حالت گرافیکی تو لودینگ اولیه بازی گیر میکنه!!    حالا هر کدوم از دوستان مشکلم رو میدونن بهم بگن.  ممنون میشم

ببین کلا بازی توی لودینگ اول حالا هر سیستمی می خواد باشه یه زره طول میکشه ولی این اپدیت بیشتر مشکلات گرافیکی بخصوص لگ بازی هنگام رانندگی و لگ های دیگه رو برطرف میکنه رفع میکنه ولی فکر کنم این مشکل شما رو هم حل میکنه چون بیشتر مشکلات بازی رو رفع میکنه حالا ضرری هم نداره شما بگیر یه امتحانی بکن اپدیت هم حجمش هم کمه هر کسی می تونه بگیره.شما کرک Reloded و این اپدیت رو بگیر به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

پاسخ
creak خرابه

پاسخ
بسته ی الحاقی جدید بازی سگ های نگهبان رو میتونید از این تاپیک دانلود کنید.Watch Dogs Bad Blood DLC-RELOADED
پاسخ
دوستان درود
من یک هفته ای میشه این بازی رو نصب کردم ولی موقعی که اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته نه اروری نه هیچی !!!!!
از نظر کانفیگ مشکلی ندارم و ویندوزم ۸.۱

به انجمن های مشکلات  مختلفی هم سر زدم ولی برطف نشد
ممنون می شم راهنمایی کنید
پاسخ
(03-06-2015, 09:01 AM)erfanstu نوشته است: دوستان درود
من یک هفته ای میشه این بازی رو نصب کردم ولی موقعی که اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته نه اروری نه هیچی !!!!!

کرک های مختلف رو امتحان کن ک تمام اپدیت هارو هم بریز
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(03-06-2015, 10:08 AM)علیرضا! نوشته است:
(03-06-2015, 09:01 AM)erfanstu نوشته است: دوستان درود

کرک های مختلف رو امتحان کن ک تمام اپدیت هارو هم بریز

دوست عزیز هرچی سرچ کردم فق کرک رلودد هست مطمئنی به ویندوز ربطی نداره؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,579 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,849 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,492 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,634 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,971 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان