امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در استیم
Question 
دوستان سلام. دو تا مشکل داشتم توی استیم که البته نمیدونم فقط من دارم یا ماله همه اینجوریه.

1. من میخواستم برای Company of heroes 2 یه سری کاستوم اسکین دانلود کنم ( از استیم). طبق معمول میگفت باید subscribe کنم و بعد دانلود کنم.
روی دکمه سبز رنگ subscribe کلیک کردم و:
[تصویر:  38w_13.png]

This item has been added to your Subscriptions. Some games will require you to relaunch them before the item will be downloaded. 
این جمله رو نوشت. تا اونجایی که من میدونم، منظورش اینکه بازی رو اجرا کنم تا خود به خود شروع به دانلود کنه. اما بازی من کرکی ه و قطعا وقتی بازی رو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. میخواستم بدونم آیا راهی هست که من این فایل رو دانلود کنم؟؟؟
===================

2. مشکل دوم:
از وقتی که من استیم رو دانلود ونصب کردم ( 5 سال پیش تا الان ) ، قسمت Tools کلا 79 تا ابزار داره و بیشتر نمیشه. استیم هم کاملا آپدیته ولی باز هم همون 79 تا مونده. میخواستم بدونم آیا باید کار خاصی انجام بدم که این قسمت بش ابزار اضافه بشه؟؟ یا کلا برای همه اینجوریه؟؟؟

دوستان خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین. واقعا ازتون تشکر میکنم.
Nothing is true,everything is permitted 
پاسخ سوال اول:
شما باید بازی رو به صورت اورحینال بخری
پاسخ سال دوم:
اگه اشتباه نکنم تولز بسته به بازیایی که ( اورجینال) خریدی زیاد می شه
کنسول ها می آیند و میروند اما این PC است که زنده می ماند [تصویر:  301.gif]
╚تاپیک جامع برنامه استیم ■ اموزش ها و حل مشکلات
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 732 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  مشکل رفع اهستکی resident evil 0 hd Hossein4545 0 993 06-09-2021, 09:22 PM
آخرین ارسال: Hossein4545
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,109 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani
  مشکل صدا در gtav gta v. جی تی ای وی Sadeghashrafi 4 16,865 07-11-2020, 07:12 PM
آخرین ارسال: AA2004
  حل مشکل black list شدن تیم اسپیک MohsenPunisher 1 5,969 06-21-2019, 01:31 PM
آخرین ارسال: eghbal333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان