امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه نسل هفتمی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در هاله ای از ابهام
همان طور که می دانید Call of Duty: Black Ops 3 توسط استودیوی Treyarch ساخته می شود که کار ساخت و توسعه این بازی برای کنسول های نسل هشتم را بر عهده دارد. در این میان هنوز ابهاماتی در ارتباط با نسخه نسل هفتمی این عنوان وجود دارد به طوری که حتی Activision در بیانیه ای گفته است که Treyarch فقط نسخه نسل هشتمی این عنوان را می سازد و در ارتباط با نسخه نسل هفتمی این عنوان در آینده تصمیم گیری خواهد شد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

[تصویر:  call-of-duty-black-ops-3.jpg]

این قضیه کمی تکراری به نظر می رسد و مشابه آن را در بازی Call of Duty: Advanced Warfare شاهد بوده ایم. Activison همانند حال نیز در بیانیه ای گفته بود که Sledgehammer Games تنها وظیفه ساخت نسخه نسل هشتمی این عنوان را به عهده دارد و باز هم ابهاماتی در ارتباط با انتشار یا عدم انتشار عنوان Call of Duty: Advanced Warfare برای کنسول های نسل هفتمی به وجود آمد که البته همه ما می دانیم که در نهایت ساخت نسخه نسل هفتمی بازی Call of Duty: Advanced Warfare به استودیوی High Moon سپرده شد.

در ارتباط با Call of Duty: Black Ops 3 نیز همین موضوع را شاهد هستیم و Activision حرفهای سال گذشته خود را این بار در مورد این عنوان تکرار می کند و می گوید که Treyarch فقط  وظیفه ساخت نسخه نسل هشتمی این عنوان را به عهده دارد اما این موضوع به این معنی نیست که این بازی برای Xbox 360 و PlayStation 3 ساخته نمی شود بلکه مطمئنا استودیوی دیگری این وظیفه را به عهده خواهد گرفت و نسخه نسل هفتمی این عنوان را خواهد ساخت. شاید Activision قصد دارد این موضوع را در E3 2015  اعلام کند و یا شاید هم نسخه نسل هفتمی این عنوان کمی دیرتر از نسخه نسل هشتمی منتشر شود و کسی چه می داند، حتی شاید این عنوان برای کنسول Wii U نیز عرضه شود. حال باید منتظر ماند و دید که در آینده Activision چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۶ نوامبر سال ۲۰۱۵ (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول های  Xbox One ،PlayStation 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟ بیایید فرض کنیم که Activision امسال قصد انتشار نسخه نسل هفتمی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 را نداشته باشد، در این صورت آیا این موضوع برای Activision پیامدهای منفی به دنبال خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamezone
پاسخ
به نظر من نباید دیگه این نسخه ی رو برای نسل هفت منتشر کنند چون COD AW روی نسل هفت فوق العاده افتضاح بود و من وقتی بازی رو شروع کردم بسیار توی ذوقم خورد چون قبل بازی تریلر های نسخه ی نسل هشتمی رو دیده بودم و با اون گرافیک رفتم سراغ نسل هفت ولی خیلی افتضاح بود.
من که موافق با عرضه روی نسل هفت نیستم و بهتره به جای کار کردن روی نسل هفت روی خود بازی بیشتر کار کنه تا کیفیت خوبی از بازی بتونه در بیاره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام
1- ممنون بابت سعید عزیز به خاطر خبر.
2- به شددت با مجید جان موافقم :D چون به شخصه نسخه ی  PS3 عنوان  COD : AW اولین بار که دیدم و تجربه کردم خدایی نابود شدم :( اصلا کیفیت گرافیکی و بافت ها و... فاجعه بود! البته انتظار بیشتری هم یه کنسول نسل هفتمی نمی ره..... نسازن برا نسل 7 بهتر هست ;)
پاسخ
دوستان به نظرتون این بازی واسه کدوم کنسول زودتر میاد که من همونو بخرم؟
پاسخ
(05-25-2015, 01:07 AM)tak3az.ir نوشته است: دوستان به نظرتون این بازی واسه کدوم کنسول زودتر میاد که من همونو بخرم؟

منظورت چیه عزیز؟ :D
برای هر دوتا کنسول نسل هشتمی ( PS4 / Xbox one ) و  PC در یک روز عرضه میشه و اگه قرار باشه نسخه ی نسل هفت هم در کار باشه برا اونا هم تو یه روز میاد و تفاوتی بین زمان انتشار بازی برای پلتفرم های مختلف نیست ;)
پاسخ
بالاترین کیفیت تو کدوم کنسوله؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,112 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  Black Roof Tile Made in China astao277 0 1,323 04-09-2020, 10:54 AM
آخرین ارسال: astao277
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,488 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,486 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,334 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان