نظرسنجی: بهترین شخصیت (های) داستان های مصور از نظر شما کدام است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Batman (مرد خفاشی)
73.91%
34 73.91%
Superman (سوپرمن)
2.17%
1 2.17%
Spiderman (مرد عنکبوتی)
15.22%
7 15.22%
Wolverine (گرگینه)
2.17%
1 2.17%
Hulk (غول سبز گنده)
2.17%
1 2.17%
Captain Ameriva (کاپیتان آمریکا)
2.17%
1 2.17%
Fantastic Four (چهار شگفت انگیز)
2.17%
1 2.17%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی بزرگ انتخاب محبوب ترین شخصیت کامیک
به نام خدا
مدت ها بود که به دنبال یک موضوع خوب برای نظرسنجی میگشتم که بالاخره تصمیم گرفتم یک نظرسنجی برای انتخاب برترین شخصیت کتاب های مصور از دیدگاه کاربران عزیز گیمفا بر پا کنم. این هم مختصر اطلاعاتی از کاندیدا ها:

[font]1. Batman (مرد خفاشی):[/font]

[font]از محبوب ترین شخصیت دنیای کتاب های مصور که توسط DC Comics پا به عرصه کامیک گذاشت. خالقان این شخصیت مشهور Bob Kane و Bill Finger بودند.
نام واقعی او بروس وِین است. لقب های دیگری هم به او نسبت می دهند از قبیل شوالیه ی تاریکی (The Dark Knight) و شوالیه شنل پوش (The Caped Crusader). پس از موفقیت های فراوانی که DC با سوپرمن به دست آورد تصمیم گرفته شد تا شخصیت های بیشتری به مجموعه ی آن ها اضافه شود و مسئولیت طراحی این شخصیت به باب کین سپرده شد. جالبه بدونید که او خودش از خفاش بسیار میترسید، بنابراین تصمیم گرفت که بتمن را طوری طراحی کند که ترسناک باشد و دشمنانش را به وحشت بیندازد![/font]

[font][تصویر:  Batmanlee.png][/font]

2. Spiderman (مرد عنکبوتی):

از محبوب ترین و عجیب ترین شخصیت های کامیک، حاصل کار بزرگترین طراح دنیای کتاب های مصور آقای Stan Lee. لازم به ذکر است که این شخصیت به مجموعه ی Marvel Comics تعلق دارد. نام اصلی او پیتر پارکر است. او یک روز به طور اتفاقی توسط یک عنکبوت خطرناک گزیده میشود و توانایی های مافوق بشری و همانند یک عنکبوت پیدا میکند مثل بالا رفتن از در و دیوار و یا تنیدن تار. نکته ی جالب در مورد این شخصیت این است که سردبیر مارول کامیکس هنگامی که استن لی اسپایدرمن را خلق میکرد تصمیم داشت که از او به عنوان یک دستیار ساده لوح در کنار دیگر قهرمانان استفاده کند ولی استن لی با این کار مخالفت کرد. او پس از طراحی اسپایدرمن، این شخصیت را وارد یکی از سری مجله های کم فروش مارول کرد و پس از مدتی این سری به پرفروش ترین کتاب های مصور مارول تبدیل شد!

[تصویر:  Spider-Man.jpg]
3. Superman (سوپرمن):

کمتر کسی وجود دارد که سوپرمن را نشناسد. او از قوی ترین و در عین حال خوش تیپ ترین (!) شخصیت های کتاب های کامیک است که توسط Jerry Siegel خلق شده. امروزه این شخصیت یک نماد فرهنگی آمریکاییست. او قوی ترین شخصیت میان شخصیت های دی سی کامیکز است و توانایی های مافوق بشری مانند نفس منجمد کننده، قدرت پرواز، سرعت فراتر از سرعت نور، اشعه ی لیزری، تله پاتی، X-Ray، دید میکروسکوپیک و تلسکوپیک بسیار قوی، ذهنی فراتر از چند صد ابر کامپیوتر و خیلی موارد دیگر دارد!
او در سیاره ای به نام کریپتون به دنیا آمد اما پس از نابودی آن سیاره، پدرش او را با راکت به زمین فرستاد تا زنده بماند. قدرت های او با نور خورشید تداوم می یابند. او نامیراست و تنها توسط قدرت سنگ های سیاره ی کریپتون و تابش خورشید قرمز آسیب میبیند.

[تصویر:  250px-Superman.jpg]  

[font]4. Wolverine (گرگینه):

این شخصیت از کار های شرکت مارول کامیکز است و توسط Ray Thomas پا به عرصه ی وجود نهاد. نام واقعی اش جیمز هولت است ولی بیشتر اوقات لوگان صدا میشود. او همانند اسمش یک موجود بسیار خشن و پرخاشجو و همچنین عجول و بی فکر است. این شخصیت نامیراست و استخوان های بدنش از جنس فلز آدمانتیوم و ضد هر نوع گلوله می باشد. او شناخته شده ترین و معروف ترین عضو گروه X-Men است که توسط ارتش ایالات متحده مورد جهش ژنتیکی قرار گرفت و به قدرت نامیرایی و خود درمانی دست یافت.[/font]
[font][تصویر:  Marvelwolverine.jpg][/font]

5. The Hulk (هالک، غول سبز):

میرسیم به یکی از گنده ترین شخصیت های خیالی کامیک. این غول سبز تنومند (با شِرِک اشتباه نشه) از شاهکار های استن لی و شرکت مارول می باشد که اکثرا در نقش ضد قهرمان ظاهر میشود. نام واقعی اش دکتر بروس بنر است. او به طور اتفاقی توسط اشعه ی بمب گامایی، اختراع خودش، مورد اصابت قرار گرفت و به هالک تبدیل شد. از آن به بعد هر زمان که او خشمگین شود و یا زندگی اش در خطر بیفتد به این غول سبز شکست ناپذیر تبدیل میشود که هر چه عصبانیتش ببشتر شود، قوی تر خواهد شد. او بسیار بسیار عجول و خود سر و غیر قابل کنترل است ولی گاهی اوقات هم با برنامه ریزی کار میکند.
[تصویر:  250px-%D9%87%D8%A7%D9%84%DA%A9_%D8%B4%DA...%D8%B2.jpg]

[font]6. Captain America (کاپیتان آمریکا)[/font]

[font]باز هم شخصیتی دیگر از استن لی و مارول کامیکس. کاپیتان آمریکا از محبوب ترین شخصیت های خیالی نزد مردم دنیا، به خصوص مردم آمریکاست. او که استیو راجرز نام دارد، با وجود علاقه ی شدید به جنگیدن برای کشورش، به علت جثه ی ضعیف و نحیفی که داشت نمی توانست در جنگ ها شرکت کند. بنابراین داوطلبانه قبول کرد که توسط دولت آمریکا مورد جهش قرار گیرد. او پس از انجام تغییرات به فردی بسیار تنومند و قوی بدل شد و به جنگیدن با دشمنان خود و مردم پرداخت. لباس او همانند پرچم آمریکاست که ضد گلوله است. همچنین او یک سپر دارد که از سخت ترین و کمیاب ترین فلز روی زمین ساخته شده و هیچ آسیبی نمی بیند. جالب است که این سپر همانند یک بومرنگ توسط او پرتاب شده و به سمتش باز میگردد![/font]
[font][تصویر:  250px-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%...%D8%A7.jpg][/font]
[font]7. Fantastic Four (چهار شگفت انگیز)

آخرین کاندیدمان هم اثر استن لی است. این چهار نفر از باحال ترین و در عین حال صمیمی ترین تیم های کتاب های مصور می باشند که از چهار عضو با قدرت های فرا بشری تشکیل شده اند: Mister Fantastic با نام واقعی ریید ریچاردز که معروف ترین عضو این گروه و به نوعی سرگروه آن است. بدن او همانند کِش انعطاف می یابد و میتواند به هر شکل و اندازه ای در آید. او یک پروفسور نابغه است که باعث شد خود و سه دوستش به طور تصادفی قدرت های ما فوق بشری به دست آورند. The Invisible Woman با نام سوزان استورم، دومین عضو گروه و همسر ریید است. او توانایی نامرئی شدن و ایجاد سپر های قوی با اشعه های آبی رنگ دارد. The Human Torch که نامش جانی استورم و برادر سوزان است. او مانند یک گوله ی آتش، سرخ و سوزان است و میتواند بدون وقفه پرواز کند و شعله ی آتش را همچون گلوله پرتاب کند. او عجول ترین و احمق ترین عضو گروه است. Thing که اسمش بن گریم است. او بسیار گنده و قوی است و آنقدر پوستش خشک و محکم است که به نظر میرسد از جنس سنگ است. او کسی بود که پس از تبدیل شدن به شکل غول، بسیار عصبانی و از سه دوست دیگرش جدا شد تا راهی پیدا کند که دوباره به حالت اولش برگردد که مدتی بعد با به وجود آوردن مشکلات فراوان این قدرت را پذیرفت و به گروه پیوست. لازم به ذکر است که او بسیار قوی است و با یک مشتش میتواند یک ساختمان را ویران کند![/font]

[تصویر:  250px-FF509.jpg]

پاسخ
داداش از کی تاحالا رفتی تو فاز استااااد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
مقاله ی جالبی بود ولی نظرسنجیش کو؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظر من batman بهترینه
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
نظر سنجی اضافه شد. اگر متنش یه خورده به هم ریختش ببخشید تقصیر من نیس. فروم قاطی گرده. اگر بخوام ویرایشش کنم کلاً نابود میشه!
پاسخ
اصلا وقتی بتمن هست مگه براش رقیب هم وجود داره
پاسخ
این نظرسنجی از اساس غلطه وقتی بین 7 تا 6تاش مال marvelئه
ولی من نمیتونم بین سوپرمن و بتمن یکی رو انتخاب کنم
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
دلیلش اینه که بیشتر شخصیت های دنیای کامیک متعلق به استن لی و ماروله ولی دی سی با اینکه تعداد کمتری شخصیت کامیک داره ولی باز هم همون چند تا صد برابر ابر قهرمان های مارول طرفدار دارن! من سعی کردم که چند تا از شناخته شده ترین و محبوب ترین هاشون رو در نظرسنجی قرار بدم.

پاسخ
انتخاب بین Batman و Spiderman خیلی سخته ... هر دوتاشون برای من لذت بخش بودن.اسپایدر من در زمان که 7-8 سالم بود تا 12-13 سالگی خیلی منو سرگرم می کرد ، از بازی جذابش که روی PS1 آمد که هنوزم بازی می کنم تا فیلم هاش ... اگر بخوایم واقع بینانه نگاه کنیم ، همون طور که خیلی از منتقدهای صنعت فیلم هم گفتن اسپایدر من (سال 2002) پدر این سبک فیلم هاست و در پی اون باعث شد بازی و ... سبک کمیک بیشتر توی چشم بیان ، اگر نبود ما حتی شاید شاهد سه گانه بتمن یا خیلی از فیلم های دیگه توی سبک کمیک نبودیم !!! و به طبع بازی هایی مثل سری بتمن راک استدی و ... در مورد بتمن هم که به نظرم الان همون حالت اسپایدر من 7-8 سال پیشو دارو ، میشه گفت با سه گانه نولان و البته بازی های راک استدی خیلی تونست خودشو نشون بده.بتمن داره همون راه اسپایدر من رو می ره و وارث راه اون !
با همه این تفاسیر به اسپایدر من رای میدم ، به خاطر نوستالژی که برام داره. ولی در حال حاظر بیشتر از بتمن لذت بردم توی این چند سال اخیر.
ممنون از مقاله خوبتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  57614ef78b5ee6261.jpg]
شاخ بازی ممنوع !!!
ترس از تهمورث جایز است --- اما مبارزه با تهمورث جایز نیست
پاسخ
من به گرگینه رای دادم چون یه مدت ارزوم بود (و الانم هست [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]) که جای اون باشم لا.مصب خیلی میزانه بهترین شخصیت MARVEL هستش
:)
پاسخ
بین بت و سوپر خیلی برام سخت بود یکی رو انتخام کنم اخرش [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] Batman
پاسخ
ظاهراً همه بین بتمن و سوپرمن موندن و آخرش هم بتمن رو انتخاب میکنن! دی:

من به بتمن رای دادم فقط بخاطر The dark knight rises

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 210,847 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه حدس شخصیت بازی ها Booker_Dewitt 1 1,877 10-28-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: Station
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,328 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  پرطرفدار ترین شخصیت گیمفا چه کسی است ؟ سجاد محمدی پور 1 1,599 01-16-2016, 12:19 PM
آخرین ارسال: Station
  عجیب ترین آدم تاریخ ali - gamer 50 12,154 01-09-2016, 07:55 AM
آخرین ارسال: Mr.ISO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان