امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایشگاه رسانه ی دیجیتال چطور بود؟ تجربه شحصیه من هم هست حتما وارد شید
سلام به تمام گیمفایی های عزیز
امروز من وچندتا از رففا رفته بودیم نمایشگاه رسانه های دیجیتال
اولش که رفتیم تا بیان در ها رو باز کنن یکم طول کشید و ما معطل شدیم
و وقتی وارد شدیم و خواستیم خرید کنیم دیدم هیچی نداره

طبقه ی اول:یک طبقه با کلی غرفه های رنگا رنگ که یکشون هم به یکی از استودیو بازی سازی مربوط نمی شد بریم باهاشون حرف بزنیم سر گرم شیم و بیشتر غرفه های بزرگ مربوط می شد به ایرانسل و همراه اول ولی من غرفه ی ورزش 3 رو دیدم و حسابی خوش حال شدم چون مجموع گل های رونالدو رو گذاشته بود و همین طور تعدادی امده بودن برای مسابقه ی بازی های رایانه ای

طبقه ی دوم:طبقه ای مخصوصه گیمر ها که واقعا خوب بود و خوش گذشت
غرفه های مختلفی بودن که تعداد زیادی xbox با kinect و ps3 &movie گذاشته بودن و بازی کردن با هاشون رایگان بود و یک مسابقه ی فیفا هم گذاشتن که رایگان بود و به نفر برنده 20 هزار تومن جایزه می دادن و منم شرکت کردم که قاطعانه به فینال رسیدم و همه رو با اختلاف 3 گل برده بودم (به لطف رئال مادرید و رونالدو Confused62:)ولی رفیق خودم منو 3.1 برد من گل اول رو زدم ولی دروازه بانم اخراج شد بعد 3.1 باختم Confused43: ولی رفیقم ما رو تا خونه با اون 20 هزار تومن ساپورتیدConfused62:

بخش فناوري وهنر هاي ديجيتال
بخش فناوري وهنر هاي ديجيتال حال وهواي خاصي به نمايشگاه بخشيده است ، به هر طرف که نگاه مي کني فناوري جديدي را مي بيني که از جذابيت خاصي بر خوردار است.از ماهي پرنده اي که با يک ريموت کنترل در فضاي نمايشگاه و بالاي سر بازديد کنند گان شنا مي کند بگير تا توپ هاي هوشمندي که مي آيند و مي روند .
توی طبقه ی دوم هم بخش رباتیک بود:

عرضه توپ روباتيک در نمايشگاه
توپ روباتيک با نام تجاري sphero از طريق يک برنامه جانبي سازگار با تلفن هاي همراه هوشمند بر پايه سيستم عامل هاي آندرويد و iOS کنترل مي شود که اين برنامه جانبي مي تواند روش چرخش، مسيري که توپ بايد طي کند و رنگ توپ و سرعت چرخش را کنترل کند.ابعاد اين روبات در اندازه توپ هاي معمولي بيس بال است اما در داخل آن يک سري مدارات و سيستم هاي الکترونيکي به ويژه يک ماژول بلوتوث قرار دارد که به توپ امکان مي دهد دستورات را از شعاع حداکثر 20 متري به طور مستقيم از تلفن همراه هوشمند مجهز به برنامه جانبي دريافت کند.
در بیرون از نمایشگاه هم فرشه هوشمند بود که رفتیم و دیدیم

فناوري "اينتراکتيو فلور" يا فرش هوشمند که براي پياده سازي ايده هاي تبليغاتي نوين از طريق سفارشي سازي افکت هاي تصويري به کار گرفته مي شود ،يکي ديگر از فناوري هاي ارائه شده در نمايشگاه است .فرش هوشمند که با ابعاد 8 در 25 متر به نمايش در آمده، تصويري متحرک است که مانند يک فرش روي سطح زمين گسترده مي شود و به رفت و آمد و همچنين حرکت افرادي که از روي آن عبور مي کنند، واکنش نشان مي دهد.در اين فناوري تصوير روي سطح زمين از يک ويدئو پروژکتور خارج مي شود که سايز اين تصوير اغلب از 30 اينچ به بالا ست و اين فرش ها در محيط هاي روشن و تاريک در فضاي سرپوشيده يا حتي بدون سقف قابل نصب و راه اندازي است. هر مشتري مي تواند از ميان صدها افکت، با توجه به حرفه خود افکت هاي مورد نياز را انتخاب کند.
این ها رو از روی راهنما ها خوندم و اطلاعات بدست اوردم
و در کل خیلی خوب بودش لذت بردیم

و بعد رفتیم توپ خونه و هر جا رو که گشتیم dishonored نداشت و الانم خسته کوفته در خدمت شماییییییییییم
دستم شکستConfused24:

Confused29:Confused74:

چقدر استقبال شد !
پاسخ
مرسی از اطلاع رسانی من دودل بودم برم یا نه ! که مثل اینکه از پارسال خیلی بهتر شده و نظم بیشتری گرفته البته پارسال هم خوب بودش.
راستی دابی ( Dabi )هم اومده بود یا ندیدی !؟
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
ممنون.کاش می شد یه E3 هم بریم Confused25:
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] GamerStation
Miss U
پاسخ
dobi چیه؟ندیدمش

dobi چیه ندیدمش
پاسخ
برو اینجا

پ پارسال یه کیبورد خیلی بزرگ آورده بودند که میشد رفت روش با پا تایپ کرد! بعد یه دوربین داشتن عکس میگرفتن تو سایتشون میزاشتن.Confused05:
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
اقایک ساعت مطلب نوشتم الان اعتبار نمی دید؟!Confused38:
بقیه کپی پیست می کنن 90 تا 90 تا اعتبار گیرشون میاد ولی فک کنم همه از من بدشون میاد
پاسخ
نه داداش هیل گیمفا من هستم Confused38:
Miss U
پاسخ
شما چرا؟
پاسخ
نمیدونم داداشConfused25: هیل گیمفا هستم دیگه کسی از من خوشش نمیاد Confused25:
Miss U
پاسخ
باو 90 تا اعتبار داری بعد بازم ناشکری می کنی
توی یک هفته ایه شدی 90 من بدبخت یک سال تو گیمفا هستم
البته 3 تا یوزر بن شده دارم که هر کدومشون 300 تا اعتبار داشتن
بسه دیگه اسپم ممنوعConfused86:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارنامه ی نقد و بررسی کاربران فروم:(پست اول حتما مطالعه شود)! Ronan 81 30,188 10-06-2018, 04:09 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ترس در مغز استخوان/ برترین عناوین ترسناک که باید تجربه کنید saeed aghababaee 8 5,047 04-12-2017, 03:32 AM
آخرین ارسال: Hitler.16
  آخرالزمان را از نوع ماشینی تجربه کنید | پیشنمایش عنوان Horizon: Zero Dawn Maziyar Hemmati 3 2,455 08-29-2016, 02:22 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  لطفاً آهسته وارد شوید؛ درباره‌ی بازی Sad Satan Punished Snake 6 3,014 08-18-2016, 03:23 PM
آخرین ارسال: UNIQ
  نسخه سیزدهم مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد | سری جدید، با کیفیتی جدید saeed aghababaee 1 1,573 08-09-2016, 07:14 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان