امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم
اعتبار نمیدم مگه اینکه tlou رو بیاری رتبه ی 1 :)
اخه چرا همه عشق بازی Gta  هستن واقعا درک نمی کنم.
ولی فکر کنم مطمئنا Tlou رو بازی نکردین که گذاشتینش رتبه 5 :| . واقعا رابطه ی عاطفی که توی tlou بین گیمر و بازی و شخصیت های داخلش ایجاد میشه بی نظیره. خودم به شخصه ده بار وسطش گریم گرفته :| 
در کل مقاله ی مناسبی بود یخورده توضیحات ناقص بود و متن کم ولی بازم ممنون که فروم رو بروز نگه میدارین.

(08-09-2015, 09:51 PM)The Last Resort نوشته است:
(08-09-2015, 09:32 PM)BadBoy4Ever نوشته است: مقدمه رو یه بار دیگه مطالعه کنید : میزان فروش، طرفداران، نمرات تو رتبه بندی تاثیر داره در ضمن کی گفته تلو گوتی شد ؟

[تصویر:  b5s1zfskfw8kjm890ge5.png]

جی تی ای گوتی 2013 بود

مث اینکه ذهنیت کاملی از بهترین بازیِ سال ندارید! بهترین بازیِ سال بر اساس بیشترین تعداد انتخاب شدن توسط نشریه‌ها، سایت‌ها و مراسم‌های گیمینگ معلوم می‌شه. بازی‌ای که بتونه تعداد بیشترین Game of the year رو از نگاه اینا به دست بیاره به اصطلاح «گوتی» یا «بیگ وینر» خطاب می‌شه. مراسم VGA هم یکی از اون مراسم‌هایی هست که گفتم! یعنی جایزه‌ای که این مراسم داده تقریباً یکی از هزارتا جایزه ـست!

این هم لیست کامل بازی‌هایی که توی سال 2013 تونستن از نگاه سایت‌ها و مجلات به عنوان بهترین بازی سال انتخاب بشن:

[font=Georgia, 'Times New Roman', serif]The Last of Us - 249[/font]

The Critics' Picks - 191

The Readers' Picks - 58

[font=Georgia, 'Times New Roman', serif]Grand Theft Auto V - 159[/font]

The Critics' Picks - 107

The Readers' Picks - 52

Bioshock Infinite - 43

The Critics' Picks - 40

The Readers' Picks - 3

Super Mario 3D World - 12

The Critics' Picks - 12

The Readers' Picks -

Gone Home - 10

The Critics' Picks - 10

The Readers' Picks -

Tomb Raider - 7

Assassin's Creed IV: Black Flag - 6

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds - 6

Papers, Please - 5

Brothers: A Tale of Two Sons - 3

Rayman Legends - 3

The Stanley Parable - 3

Battlefield 4 - 2

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch - 2

Pokémon X and Y - 2

Cloud Chamber - 1

Dragon's Dogma: Dark Arisen - 1

Kentucky Route Zero - 1

Luigi's Mansion: Dark Moon - 1

Rain - 1

Shadowrun Returns - 1

Spaceteam - 1

Tearaway - 1

The Swapper - 1

Year Walk - 1

کاملا صحیح و درسته. در شاهکار بودن tlou شکی نیست ولی Gta هم بازی بدی نبود. این لیست هم براساس نظر شخصی نویسندست. بالاخره هر کسی نظری داره
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
ممنون بابت مقاله، خسته نباشید آقای کاظمی
GTA V بازی بسیار خوبی بود اما به نظرم بهترین بازی نسل نبود.
پاسخ
ببخشید پس آنچارتد 2 کشکه این وسط ؟!!!  S0 (43)
7 تا از بازیهاش هم که open world  S0 (18) 
ای کاش یه نظر سنجی بزاریم برای بهترین بازی نسل هفت  S0 (19) حیلی چیز جذابی میشه  S0 (15)
پاسخ
نقل‌قول: کاملا صحیح و درسته. در شاهکار بودن tlou شکی نیست ولی Gta هم بازی بدی نبود. این لیست هم براساس نظر شخصی نویسندست. بالاخره هر کسی نظری داره

توی پست قبلیم اشاره کردم که هر دو بازی شاهکار هستن. به نظرم از لحاظ کیفی توی یه سطح قرار دارن.
پاسخ
(08-09-2015, 10:14 PM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: کاملا صحیح و درسته. در شاهکار بودن tlou شکی نیست ولی Gta هم بازی بدی نبود. این لیست هم براساس نظر شخصی نویسندست. بالاخره هر کسی نظری داره

توی پست قبلیم اشاره کردم که هر دو بازی شاهکار هستن. به نظرم از لحاظ کیفی توی یه سطح قرار دارن.

آقایون یه چند دقیقه نبودم شرمنده الان هم پاسخا رو جواب میدم.

TLR : بله حق با شماست که VGA یا همون VGX یکی از چند منبعیه که بترین بازی سال رو انتخاب می کنن ولی اگه دقت کنین اون شرکت کار خودشو با مراسم کاملا رسمیه GAMES AWARD پارسال شروع کرد و در حال حاضر معتبر ترین منبع برای انتخواب بهترین بازی سال شناخته میشه
مثلا مراسم گلدن گلوب بهترین فیلمو انتخواب می کنه دلیل میشه که بگیم انتخواب مراسم اسکار بد بوده ؟ قطعا خیر
هر کسی میتونه نظر خودشو بگه ولی اونی که از همه معتبر تره خوب قطعا برتری داره نسبت به بقیه.
در ضمن در مقدمه هم توضیح دادم که رتبه بندی بر اساس میزان فروش،طرفداران،بازیکنان و از همه مهم تر نمره است که جی تی ای تو همه اینا از بقیه و مخصوصا تلو سر تره.امیدوارم که منظورمو رسونده باشم.

من خودم تلو رو خیلی دوست دارم و هیچ دلیلی نمیبینم که بازی بدی باشه ولی عناوین قوی تری در ربته های بعدی اون ودن که بی انصافی می شد ازشون اسم نمیبردم.

در جواب اقای عیسی پور هم که گفته بود آنچارتد نیست، توضیح دادم که فقط یکی از عناوین هر شرکت میتونه تو لیست قرار بگیره وگرنه من RED DEAD رو هم میاوردم.

ممنون از همگی که مطالعه کردین
پاسخ
عالی!
رتبه بندی مناسبی بود.
دارم فکر میکنم که تو نسل نه تو همچین مقاله ای در مورد نسل هشت چه عناوینی خواهند بود؟ 
در صورت عرضه هالف لایف 3 به طور قطع تو 3رتبه اول خواهد بود.
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
سلام
ممنون از مقاله
چنین مقاله هایی سلیقه ای هستند
منم سلیقه خودمو میگم

10 - BF 3
9 - AC: III
8 - call of juarez: gunslinger
7 - red dead redemption
6 - max payne
5 - batman: arkham city
4 - Middle-earth
3 - god of war ascension
2 - God of war III
1 - Beyond Two Souls
پاسخ
مقاله عالی بود
با رتبه اول هم کاملا موافقم
واقعا حق GTA V هست که رتبه اول باشه
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ
یه نظر بدیم تاپیک بره بالا

من موندم چطوری این همه اطلاعات جمع میکنی تو درسات هم همینطوری هستی؟
از نظر من همه چی منصفانه بود(حالا یکی دو تا بازی اینور اونور)بازم هم با این تاپیک هات گیمفا را نوازش بنما.
پاسخ
(08-09-2015, 11:42 PM)good boys نوشته است: یه نظر بدیم تاپیک بره بالا

من موندم چطوری این همه اطلاعات جمع میکنی تو درسات هم همینطوری هستی؟
از نظر من همه چی منصفانه بود(حالا یکی دو تا بازی اینور اونور)بازم هم با این تاپیک هات گیمفا را نوازش بنما.

دوتا لایک تقدیم وجودت
ممنون که مطالعه کردین منتظر مقاله های بیشتر و بهتری باشید  :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,730 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,171 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,737 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,554 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان