امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات بازی Tearaway Unfolded منتشر شد| موفقیتی برای یک عنوان خلاقانه
[تصویر:  TearawayUnfoldedReleaseDate-250x141.jpg]

سال گذشته بود که استودیو خلاق Media Molecule از عنوان Tearaway Unfolded برای کنسول PlayStation 4 رونمایی کرد. اکنون با فاصله ۳ روزه تا انتشار Tearaway Unfolded، امتیازات آن مشخص شده است. برای مشاهده امتیازات منتشر شده این بازی، با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.
ابتدا استودیو Media Molecule بازی Tearaway را برای کنسول دستی PS Vita عرضه کرد و پس از مدتی یک نسخه جدید که تفاوت ها و ویژگی های جدید نسبت به نسخه PS Vita داشت را با نام Tearaway Unfolded برای کنسول خانگی PS4 معرفی کرد.
اکنون نمرات این بازی منتشر شده و به نظر می‌رسد بازی Tearaway Unfolded در جلب نظر منتقدین موفق عمل کرده است. این بازی از مجموع ۳۰ نمره توانسته متای ۸۲ را کسب کند. ۲۷ نمره ی مثبت و ۳ نمره ی متوسط حاصل کار این بازی می باشد. شما می توانید تمامی نمرات منتشر شده از بازی را از پایین مشاهده کنید.
God is a Geek: 100
نقل‌قول:
می توان گفت بهترین بازی کنسول دستی PS Vita اکنون به یکی از بهترین بازی های PS4 تبدیل شد.
Slant Magazine: 100
NZGamer: 94
GamesVillage.it: 91
Vandal Online: 90
PlayStation LifeStyle: 90
Push Square: 90
GamingTrend: 90
CGMagazine: 90
GamePro Germany: 88
LaPS4: 88
Atomix: 88
Playstation Universe: 85
LevelUp: 85
۳DJuegos: 85
XGN: 85
IGN Spain: 83
Hobby Consolas: 82
Everyeye.it: 80
GameSpot: 80
TheSixthAxis: 80
Attack of the Fanboy: 80
Digital Chumps: 80
Game Revolution: 80
Gameblog.fr: 80
IGN: 75
The Jimquisition: 75
USgamer: 70
Lazygamer: 70
GamesRadar+: 70
متای بازی:
[تصویر:  screenshot_Fri_Sep_04_19.11.05-250x108.png]
پاسخ
بازم ی شاهکار از سونی
سونی :heart:
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
مد مکس این نمره رو نتونس بیاره واقعا که جای تعصف داره  :@
پاسخ
(09-04-2015, 09:53 PM)BadBoy4Ever نوشته است: مد مکس این نمره رو نتونس بیاره واقعا که جای تعصف داره  :@

والا مدمکسم بهش کم دادن
بازی سلیقه اییه من الان خوشم از متال نمی یاد ولی شما مییاد ممکنه شما از مدمکس بدتون بی یاد ولی من خیلی این بازی رو دوست دارم
پاسخ
(09-04-2015, 09:53 PM)BadBoy4Ever نوشته است: مد مکس این نمره رو نتونس بیاره واقعا که جای تعصف داره  :@
حق مدمکس را خوردن نامردا حیف بود بازی به اون قشنگی ولی دوستان جالبه بین تنظیمات گرافیکی بازی ها انچنان تفاوتی نداره کلا همه ی بازی هارا میگم
پاسخ
(09-04-2015, 10:01 PM)leonpeyman نوشته است:
حق مدمکس را خوردن نامردا حیف بود بازی به اون قشنگی ولی دوستان جالبه بین تنظیمات گرافیکی بازی ها انچنان تفاوتی نداره کلا همه ی بازی هارا میگم

تو جاهای شلوغ فقط افت فریم داره
ی دلیلی که بازی مدمکس نمره کمی گرفت مربوط به منطقه یک نواخت بازی بوده که همش تو بیابون بوده ولی خدایی بازی خیلی قشنگیه من خودم به خاطر این بازی رفتم نت نامحدود گرفتم
پاسخ
(09-04-2015, 10:05 PM)Project Amir نوشته است:
(09-04-2015, 10:01 PM)leonpeyman نوشته است:

تو جاهای شلوغ فقط افت فریم داره
ی دلیلی که بازی مدمکس نمره کمی گرفت مربوط به منطقه یک نواخت بازی بوده که همش تو بیابون بوده ولی خدایی بازی خیلی قشنگیه من خودم به خاطر این بازی رفتم نت نامحدود گرفتم
اخه تو فیلمی که ازش منتشر شد هم همش بیابون بود البته نمی دونم چرا؟ ولی واقعا هم خودش هم فیلمش عالی بودن
پاسخ
خداییش مدمکس یکی از بدترین بازی های امسال هست. نه داستان قوی داره، نه یه گیمپلی آن چنان سرگرم کننده. علاوه بر اون تمامی مواردی هم که داره پر از اشکال هستن. گیمپلیش که واقعا خیلی ضعیفه و نبرد های تن به تن و نبرد هاییش که توش از سلاح های گرم یا سرد هم استفاده میشه خیلی ضعیف هستن به نظر من. شاید تنها نکته مثبتش همون ماشین سواریش و مبارزه با ماشین های بقیه آدمای موجود توی دنیای مدمکس باشه، که همون هم به نظر من آن چنان خوب نیست. دنیای بازی هم یه جهان باز نسبتا بزرگ هست که خداییش هیچ چیز خاصی نداره. در کل به نظرم نمیتونه بازی آن چنان سرگرم کننده ای باشه و نمراتی که گرفته کاملا حقشه.
اما خب Tearaway یه بازی خیلی زیبا و فوق العاده خلاقانه هست. سازندش هم یکی از خلاق ترین و بهترین استودیو های سونی یعنی مدیا مولکول هستش. تقریبا تمام بازی های این استودیو فوق العاده زیبا و خلاقانه هستن و تیروی هم همین طوره. با یه نگاه به تریلر هاش متوجه میشین که بازیکن باید توش از قوه تخیلش کمک خیلی زیادی بگیره تا بازی رو به پیش ببره. گرافیک بازی هم فوق العاده هنری و جذاب هست و موسیقی هم باعث میشه که بازیکن توی جهان بازی محو شه. تیروی واقعا یه بازی زیبا، خلاقانه و نوآورانه هستش و با این که توی هیچ زمینه ای نمیشه با بازی مثل مدمکس مقایسش کرد، اما خب به نظرم یه بازی کاملا بهتر، جذاب تر و سرگرم کننده تر هستش و ارزش خیلی بیشتری نسبت به بازی مثل مدمکس داره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,709 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,655 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,684 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,531 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,289 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان