امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات Call of Duty: Black Ops 3 انتشار یافتند| سنت شکنی گیم اسپات؟!(به روزرسانی)
(11-07-2015, 08:39 PM)JAFARI.A نوشته است: دوستان ببخشید بابت اسپم ایا نسخه ی PC نسل هفت هست یا نسل هشت در این بازی

نسل 8
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
من نمی دونم این چخ مسخره بازی ای هست که دارید انجام میدید. بازی رو بازی نکرده میگید مزخرف و بعد هم نگاه به یوز اسکور می کنید میگید آشغال این ارسال رو فقط محظ یادآوری میگم. سال قبل که بازی COD AW معرفی شد همه گفتند آشغاله، گند زده، بازی رفته توی آینده دیگه به درد نمی خوره و خلاصه از این چرت و پرت ها زیاد گفته شد تا موقع انتشار بازی که می تونم بگم خودم به شخصه جز اولین کسی بودم که توی انجمن بازی و بازی کردم و بعد هم تمومش کردم. تجربه ای که من از نسخه ی AW داشتم فوق العاده بود و بالانسی که بین قدرت های آینده توی بازی به کار برده شده بود خیلی خوب بود. حالا این به کنار که نسخه ی PS3 اصلا گرافیک نداشت ولی هیجان بازی و تنوع خوب مراحل باعث شد که بیخیال گرافیک بشم.
بعد همون هایی که قبل از انتشار بازی شروع کرده بودند به مسخره کردن بازی اومدند و گفتند وای عالی بود قشنگ بود و غیره و یه دسته ای هم که نتونستند به خود بازی گیر بدند گفتند که زمان بازی 6 ساعت بود. بله زمان پایان بازی کم بود ولی توی همین 6 ساعت لذتی که یگ گیمر می تونست از بازی ببره رو بهره برد پس خواهشا تا بازی رو بازی نکردید نگید چرته نگید رفته آینده مسخره شده. آخه بازی که فقط بخش سینگل نداره یه دنیا تو سرخودشون میزنند برای بخش زامبی و مولتی اونموقع شما اینجا فقط برای بخش سینگل دارید خودکشی می کنید.
برای قضیه نسل هفتم هم می تونم بحث کنم ولی چون جاش اینجا نیست نمگم ولی هر کی هر حرفی داره در مورد این موضوع بگه تا باهاش بحث کنم و بهش بفهمونم دوست عزیز نسل 7 حدود 3 سال پیش مرد همین هم که الان بخش زامبی و مولتی برای نسل هفت منتشر شده و شما می تونید بازی کنید این بخش ها رو خدا رو شکر کنید. تازه می دونید من فکر می کنم تعادل روحی و گیمری ندارید نمونه ی بارز می تونم توی بازی مورتال بگم اگه برای نسل هفت منتشر میشد و گرافیکش داغون بود یه دیوار فحش درست میکردید و نثار سازنده می کردید وقتی هم منتشر نکرد و کنسل کرد گفتید چرا اینجوری میکنه یا گفتید خوب شد که منتشر نشد. یه ضرب مثل هست که میگه هم خرما رو می خوای هم خدا رو، یا باید بازی رو با گرافیک داغون روی نسل هفت بازی کنی و لذتش رو ببری و هیچ اعتراضی نکنی یا اینکه بری کنسول نسل هشت بخری که با گرافیک توپ بازی کنی.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تصاویری از مراحل اولیه بلک آپس 3 soooo nice  Ghelion 

[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30155-3213_0010.jpg]
[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30155-3213_0007.jpg]
[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30153-3213_0007.jpg]
[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30152-3213_0006.jpg]
[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30152-3213_0002.jpg]
[تصویر:  image_call_of_duty_black_ops_iii-30154-3213_0011.jpg]

(11-07-2015, 09:05 PM)مجید نصر نوشته است: من نمی دونم این چخ مسخره بازی ای هست که دارید انجام میدید. بازی رو بازی نکرده میگید مزخرف و بعد هم نگاه به یوز اسکور می کنید میگید آشغال این ارسال رو فقط محظ یادآوری میگم. سال قبل که بازی COD AW معرفی شد همه گفتند آشغاله، گند زده، بازی رفته توی آینده دیگه به درد نمی خوره و خلاصه از این چرت و پرت ها زیاد گفته شد تا موقع انتشار بازی که می تونم بگم خودم به شخصه جز اولین کسی بودم که توی انجمن بازی و بازی کردم و بعد هم تمومش کردم. تجربه ای که من از نسخه ی AW داشتم فوق العاده بود و بالانسی که بین قدرت های آینده توی بازی به کار برده شده بود خیلی خوب بود. حالا این به کنار که نسخه ی PS3 اصلا گرافیک نداشت ولی هیجان بازی و تنوع خوب مراحل باعث شد که بیخیال گرافیک بشم.
بعد همون هایی که قبل از انتشار بازی شروع کرده بودند به مسخره کردن بازی اومدند و گفتند وای عالی بود قشنگ بود و غیره و یه دسته ای هم که نتونستند به خود بازی گیر بدند گفتند که زمان بازی 6 ساعت بود. بله زمان پایان بازی کم بود ولی توی همین 6 ساعت لذتی که یگ گیمر می تونست از بازی ببره رو بهره برد پس خواهشا تا بازی رو بازی نکردید نگید چرته نگید رفته آینده مسخره شده. آخه بازی که فقط بخش سینگل نداره یه دنیا تو سرخودشون میزنند برای بخش زامبی و مولتی اونموقع شما اینجا فقط برای بخش سینگل دارید خودکشی می کنید.
برای قضیه نسل هفتم هم می تونم بحث کنم ولی چون جاش اینجا نیست نمگم ولی هر کی هر حرفی داره در مورد این موضوع بگه تا باهاش بحث کنم و بهش بفهمونم دوست عزیز نسل 7 حدود 3 سال پیش مرد همین هم که الان بخش زامبی و مولتی برای نسل هفت منتشر شده و شما می تونید بازی کنید این بخش ها رو خدا رو شکر کنید. تازه می دونید من فکر می کنم تعادل روحی و گیمری ندارید نمونه ی بارز می تونم توی بازی مورتال بگم اگه برای نسل هفت منتشر میشد و گرافیکش داغون بود یه دیوار فحش درست میکردید و نثار سازنده می کردید وقتی هم منتشر نکرد و کنسل کرد گفتید چرا اینجوری میکنه یا گفتید خوب شد که منتشر نشد. یه ضرب مثل هست که میگه هم خرما رو می خوای هم خدا رو، یا باید بازی رو با گرافیک داغون روی نسل هفت بازی کنی و لذتش رو ببری و هیچ اعتراضی نکنی یا اینکه بری کنسول نسل هشت بخری که با گرافیک توپ بازی کنی.

آقای مجید نصر یه ضرب المثل خیلی خیلی خیلی خیلییییییی بهتر ی هم هست که میفرماید :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده   S0 (25)

آیا غیر از اینه !
پاسخ
متا و نمرات نهایی بازی به پست اول افزوده شدند!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,709 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,655 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,684 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,530 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,287 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان