امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات batman:arkham origins
(10-25-2013, 11:09 PM)'a.gamer' نوشته است:
(10-25-2013, 08:25 PM)'arian esmaili' نوشته است: این نسخش که خوب بود چرا اینقدر نمره بهش کم دادن

خب شاید کسی که برای بازی پیش نمایش نوشته بتونه جواب شما رو بده! (خودم رو می گم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
همون طور که می دونید، به گیم پلی بازی چند وسیله جدید اضافه شده؛ ولی سازندگان طوری این وسایل رو در مراحل جای دادند که اگر وجود نداشتند، چنان لطمه ای به گیم پلی بازی زده نمی شد!
گرافیک بازی هم این طور که پیداست افت فریم شدیدی داره!

والا داداش این گدجت جدیده که اضافه شده خیلی کاربرد داره بعضی جاها از یه مانع بلند باید بپری بعد این گدجت خیلی به کارت میاد!
نسخه 360 چندان افت فریمی نداشت و همچنین خیلی حرکت جدید اضافه شده...
درکل بازیه خیلی خوبیه ولی فضا نسبت به بازیهای قبل تغییر کرده
اما مولتی واقعا بدرد نخوری داره به نظرم اگه مولتی جداگانه عرضه میشد خیلی بهتر بود! و دوتا از باس فایتها شبیه همه لیدی شیوا و دد استروک
اما اگه من بودم به این عنوان نمره 8.5-8 رو میدادم!!!!
این نمره دهی ها چرته و پشیزی ارزش نداره پیشنهاد میکنم بازیو حتما بازی کنید که فوق العادست و اگه خوشتون اومد بیاین تشکر کنید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ای فن های ایکس باکس
به راه راست هدایت نشدید عایا؟؟؟؟؟؟؟
اگر میدانستید سونی چقدر در اشتیاق بازگشت شماست خشتک ها میدریدید و نعره زنان در راستای افق به سمت سونی محو میشدید!!! :دی

[تصویر:  Batman-in-Arkham-Origins.jpg]
پاسخ
چرا بازی هایی که واسه PC میان اینقده متاشون کمه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
batman نا امیدم کرد، آخه 79 هم شد متا! اینکه از OUTLAST هم کمتره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پاسخ
(10-26-2013, 12:59 AM)'arian awesome' نوشته است:
(10-25-2013, 11:09 PM)'a.gamer' نوشته است:
(10-25-2013, 08:25 PM)'arian esmaili' نوشته است: این نسخش که خوب بود چرا اینقدر نمره بهش کم دادن

خب شاید کسی که برای بازی پیش نمایش نوشته بتونه جواب شما رو بده! (خودم رو می گم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
همون طور که می دونید، به گیم پلی بازی چند وسیله جدید اضافه شده؛ ولی سازندگان طوری این وسایل رو در مراحل جای دادند که اگر وجود نداشتند، چنان لطمه ای به گیم پلی بازی زده نمی شد!
گرافیک بازی هم این طور که پیداست افت فریم شدیدی داره!

والا داداش این گدجت جدیده که اضافه شده خیلی کاربرد داره بعضی جاها از یه مانع بلند باید بپری بعد این گدجت خیلی به کارت میاد!
نسخه 360 چندان افت فریمی نداشت و همچنین خیلی حرکت جدید اضافه شده...
درکل بازیه خیلی خوبیه ولی فضا نسبت به بازیهای قبل تغییر کرده
اما مولتی واقعا بدرد نخوری داره به نظرم اگه مولتی جداگانه عرضه میشد خیلی بهتر بود! و دوتا از باس فایتها شبیه همه لیدی شیوا و دد استروک
اما اگه من بودم به این عنوان نمره 8.5-8 رو میدادم!!!!
این نمره دهی ها چرته و پشیزی ارزش نداره پیشنهاد میکنم بازیو حتما بازی کنید که فوق العادست و اگه خوشتون اومد بیاین تشکر کنید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مثل این که متوجه منظور من در مورد گجت ها نشدید! من نگفتم که گجت ها به درد نخورند. گفتم که در مراحل مناسب، جای گیری نشدند! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,712 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,661 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,688 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,533 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,295 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان