امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیویورک بحران زده نقد و بررسی بازی crysis 2
کاشکی این عکس ها رو برا باکس آرت (جلد بازی ) می زاشتی[تصویر:  70775621755378249026.png] نقد خوبی بود[تصویر:  19041889506137337067.jpg]
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
نقل‌قول:
استودیوی Crytek با
Far Cry
نشان داد که از نظر تکنیکی حرف های بسیاری برای گفتن دارد. در میان برترین بازی های FPS دهه گذشته، نام دو بازی آن ها یعنی
Far Cry
و Crysis به چشم می خورد، اما Crytek همیشه روی PC کار کرده و اینبار آن ها با نسخه سوم موتور قدرتمند خود یعنی CryEngine 3 نسخه دوم Crysis را علاوه بر PC روی کنسول ها هم عرضه کرده است .

فارکرای ما کرایتکه؟؟!!ایراد خیلی زیاد داشتی این یکی از همه بدتر بود
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
(10-16-2014, 11:14 PM)'AmirrezA_V' نوشته است:
نقل‌قول:
استودیوی Crytek با
Far Cry
نشان داد که از نظر تکنیکی حرف های بسیاری برای گفتن دارد. در میان برترین بازی های FPS دهه گذشته، نام دو بازی آن ها یعنی
Far Cry
و Crysis به چشم می خورد، اما Crytek همیشه روی PC کار کرده و اینبار آن ها با نسخه سوم موتور قدرتمند خود یعنی CryEngine 3 نسخه دوم Crysis را علاوه بر PC روی کنسول ها هم عرضه کرده است .
فارکرای ما کرایتکه؟؟!!ایراد خیلی زیاد داشتی این یکی از همه بدتر بود

نسخه اول فارکرای رو کرایتک ساخته... بدون اطلاع صحبت نکنید.

[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
دوست عزیز این انصافا نقد نبود ...
هدف اصلی نقده نه نوشتن تو 20 دقیقه.
موفق باشی
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
نقد کاملی نبود. [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
میتونستی کامل تر بنویسیش و به همه ارکان اصلی بازی بپردازی! [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
برای اولین بار؛ شروع خوبی بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
واقعا وقتی یک سری از نظرات رو خوندم متاسف شدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ایشون بار اولش هست که داره نقد می نویسه و هیچ اشکالی نداره که نقدش به این کوتاهی باشه همه که از اول نمی تونن خیلی خوب بنویسن و کامل نقد کنن نمونش خود من این دو تا نقد اولی اولین نفد من و دومی آخرین نقد بنده هست
1- زندگی و دیگر هیچ-نقد و برسی DLC, left behind برای the last of us

2- پایان افسانه ی پریان- نقد و بررسی The Wolf Among Us Episode 5
 _______________________________________________________________________________

دوست عزیز شما هم نقد های داخل سایت (بیشتر قدیمی ها) رو اگه بخونی را میوفتی به عنوان نقد اول هم عالی بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img](بهتره بیشتر وقت بگذاری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
مقدمه شبیه مقدمه این نقد نیست؟
به بقیه قسمت ها زیاد دقت نکردم ولی مقدمه بسیار شبیه به مقدمه این نقده.
...
سعی کنید به جای بیست دقیقه کپی کردن و ویرایش کردن، دو روز وقت بزارید و خودتون بنویسید تا نقدی با مشکلات کم رو منتشر کنید. نه تنها شما، بلکه همه افرادی که از زحمات دگیران استفاده می کنن و به نام خودشون ثبت می کنن.

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(10-17-2014, 03:40 PM)'HoomanGamer' نوشته است: مقدمه شبیه مقدمه این نقد نیست؟
...
سعی کنید به جای بیست دقیقه کپی کردن و ویرایش کردن، دو روز وقت بزارید و خودتون بنویسید تا نقدی با مشکلات کم رو منتشر کنید. نه تنها شما، بلکه همه افرادی که از زحمات دگیران استفاده می کنن و به نام خودشون ثبت می کنن.

من فقط مقدمه رو کپی کردم اونم 2 خط چون که چیزی از کرایسس1نمی دونستم ( من فقط تو عمرم کرایسیس 2بازی کردم )
بقیه ی بخش ها را کپی نکردم
در ضمن 4 ساعت داری مقاله رو می خونی بعد می گی دقت نکردم .

پاسخ
(10-17-2014, 03:50 PM)'fan watch dogs' نوشته است:
...

اولین بارم بود وارد این فروم می شدم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کجاش مقدمه این شبیه مقدمه ی من[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
در ضمن دقت نکردی . 3 ساعت داری مقاله رو می خونی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

1. قوانین انجمن رو مطالعه کنید.
  2. کمی که پایین تر بیاید و به مقدمه ی نقدی که فردی به نام Joker نوشته دوباره دقت کنین یادتون میاد که چه زمانی کپی کردید.
  3. 3 ساعت داشتم به نظرات دقت می کردم ...
  4. موفق باشید.

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(10-17-2014, 03:57 PM)HoomanGamer نوشته است:
(10-17-2014, 03:50 PM)'fan watch dogs' نوشته است:
...

اولین بارم بود وارد این فروم می شدم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کجاش مقدمه این شبیه مقدمه ی من[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
در ضمن دقت نکردی . 3 ساعت داری مقاله رو می خونی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

1. قوانین انجمن رو مطالعه کنید.
  2. کمی که پایین تر بیاید و به مقدمه ی نقدی که فردی به نام Joker نوشته دوباره دقت کنین یادتون میاد که چه زمانی کپی کردید.
  3. 3 ساعت داشتم به نظرات دقت می کردم ...
  4. موفق باشید.

حواسم نبود
از یه جای دیگه کپی کرده بودم ( مقدمه )
2- پایینش رو ندیده بودم
3- چیزی از تاریخچش نمی دونستم .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,802 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 992 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,943 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,138 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان