امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه چند بازی ساده استیم !
سلام

چند کد بازی ساده استیم موجوده که هر بازی به اولین کسی که به سوالی که میپرسم جواب بده، داده میشه.

این بازیها بیشتر بدرد کسانی میخوره که میخوان یک بازی توی اکانتشون فعالسازی کنن و به بعضی از قابلیتهای استیم دسترسی پیدا کنن.

سوال اول بزودی .

در ضمن، اگه کسی از من خرید کنه، (تاپیکم توی بخش بازارچه هست)

همه ی این بازیها هم هدیه فرستاده میشه. اما باید عجله کنید.

لطفا یه نفر پست بذاره چون پستهای جدید ادغام میشن.
پاسخ
بیا اینم پست
پاسخ
من این تاپیک رو بیشتر برای سرگرمی و دور هم بودن زدم.

فقط یه نکته، همونطور که گفتم بازیها ساده هستن پس انتظار بازیهای آنچنانی نداشته باشید. (بین 2 تا 6 دلار توی استیم قیمت دارن)

خب میخواستم تک سوال بذارم ولی برای هر بازی 3 سوال میذارم:

3 سوال اول:
1- کدام شخصیت معروف، جزو شخصیتهای تاریخی ACS نیست، (همه انتظار داشتن که توی بازی باشه ولی ظاهرا نیست)

2- روی اولین مدل از Playstation3 نام این کنسول (که روی کنسول نوشته شده بود) چه ویزگی ای داشت؟

3-کدام شخصیت مورتال کمبت بیشترین حضور را در تاریخ سری بازیهای مورتال کمبت داشته؟

پاسخهاتون رو همینجا بدید. باید به هر 3 سوال پاسخ بدید.
پاسخ
(10-18-2015, 12:42 AM)|Dark Knight| نوشته است: من این تاپیک رو بیشتر برای سرگرمی و دور هم بودن زدم.

فقط یه نکته، همونطور که گفتم بازیها ساده هستن پس انتظار بازیهای آنچنانی نداشته باشید. (بین 2 تا 6 دلار توی استیم قیمت دارن)

3 سوال اول:
1- کدام شخصیت معروف، جزو شخصیتهای تاریخی ACS نیست، (همه انتظار داشتن که توی بازی باشه ولی ظاهرا نیست) جک قاتل (jack the reaper)

2- روی اولین مدل از Playstation3 نام این کنسول (که روی کنسول نوشته شده بود) چه ویزگی ای داشت؟ S0 (2)

3-کدام شخصیت مورتال کمبت بیشترین حضور را در تاریخ سری بازیهای مورتال کمبت داشته؟اسکورپیون و ساب زیرو هر دو باهم بقیه هر کدوم تکاتوک تو بعضی نسخه ها نبودن

[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(10-18-2015, 01:23 AM)PWLG نوشته است:
(10-18-2015, 12:42 AM)|Dark Knight| نوشته است: من این تاپیک رو بیشتر برای سرگرمی و دور هم بودن زدم.

3 سوال اول:
1- کدام شخصیت معروف، جزو شخصیتهای تاریخی ACS نیست، (همه انتظار داشتن که توی بازی باشه ولی ظاهرا نیست) جک قاتل (jack the reaper)

2- روی اولین مدل از Playstation3 نام این کنسول (که روی کنسول نوشته شده بود) چه ویزگی ای داشت؟ S0 (2)

3-کدام شخصیت مورتال کمبت بیشترین حضور را در تاریخ سری بازیهای مورتال کمبت داشته؟اسکورپیون و ساب زیرو هر دو باهم بقیه هر کدوم تکاتوک تو بعضی نسخه ها نبودن

قبول دارم که سوال اول ممکنه سخت باشه، چون آدم باید توی خیلی از خبرها و گفتگوها و پادکست ها و نظرها و .... عمیق بشه که بتونه به این سوال پاسخ بده. پس سوال اول رو بی خیال خودم جواب میدم:
جک قاتل که دو سه هفته پیش تایید شد. جواب سوال 1 : شرلوک هولمز

دو سوال بعدی دیگه آسون هستن و باید برای هرکدوم یک جواب مشخص (فقط یک جواب) بدید.
پاسخ
(10-18-2015, 01:42 AM)|Dark Knight| نوشته است:
(10-18-2015, 01:23 AM)PWLG نوشته است:

3 سوال اول:

قبول دارم که سوال اول ممکنه سخت باشه، چون آدم باید توی خیلی از خبرها و گفتگوها و پادکست ها و نظرها و .... عمیق بشه که بتونه به این سوال پاسخ بده. پس سوال اول رو بی خیال خودم جواب میدم:
جک قاتل که دو سه هفته پیش تایید شد. جواب سوال 1 : شرلوک هولمز

دو سوال بعدی دیگه آسون هستن و باید برای هرکدوم یک جواب مشخص (فقط یک جواب) بدید.

آخه هم اسکورپیون هم ساب زیرو تو همه شون بودن. نسخه ای نیست که یکیشون نباشه!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
ای بابا.... :D 
اینم یه راهنمایی: یکی از این دو نفر بیشترین حضور رو داشته. ;)
پاسخ
RAIDEN
پاسخ
(10-18-2015, 02:43 AM)Dead ■ Man نوشته است: RAIDEN

داداش پست قبلو بخون. از بین سابزیرو و اسکورپیون.
پاسخ
نقل‌قول: 2- روی اولین مدل از Playstation3 نام این کنسول (که روی کنسول نوشته شده بود) چه ویزگی ای داشت؟ 
هارد های 20 و 40 و 60و 80 و 160 گیگابایتی داشت :D
وای فای مدل IEEE 802.11 داشتش :D
یه Mini USB و USB Cable داشت :D
و توسال سال 2006 هم عرضه شد  :D
قیمتش هم از 499 دلاز تا 599 دلار بود  :D

(10-18-2015, 02:54 AM)|Dark Knight| نوشته است:
(10-18-2015, 02:43 AM)Dead ■ Man نوشته است: RAIDEN

داداش پست قبلو بخون. از بین سابزیرو و اسکورپیون.
خوب معلومه ساب زیرو
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 129 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  ساده ترین روش به روز رسانی تنظیمات گوشی mohadeseesmaeeli 0 837 04-24-2022, 02:58 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  آموزش ساده ترین راه های دانلود فیلم از اینستاگرام mohadeseesmaeeli 0 823 04-19-2022, 12:58 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  کاردستی با کاغذ رنگی و مقوا؛ معرفی ایده های زیبا با روش ساده happyman01993 0 670 03-16-2022, 10:52 AM
آخرین ارسال: happyman01993
Heart شماره مجازی استیم و دیسکورد alihastam 0 1,157 06-29-2021, 07:18 AM
آخرین ارسال: alihastam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان