امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفته آینده Patch جدیدی برای نسخه PS4 بازی Ultra Street Fighter 4 منتشر می شود
(05-31-2015, 11:52 PM)offboy نوشته است: معذرت میخوام وسط بحثتون میام ؛ فقط بگم مورتال از street سرتر نیست street هم از مورتال کمبات سرتر نیست .. 
اصلا نمیشه این 2 تا بازی رو با هم سنجید .. معیار که فقط سبک فایتینگ نیست که !! ؛ تو چند سال اخیر مورتال رو
نژاد غربی تصرف کرد . وقتی میگم نژاد غربی دلیل داره . الان قیافه سابزیرو اسکورپیان کجا شبیه آسایی هاست
بیشتر شبیهه ایتالیایی ها میمونه ...  کشورهای ژاپن و کره چین جمعیتشون رو در نظر بگیرید بعد اگه به دلیل اعتراض قرار
باشه بازی رو تحریم کنن نتیجش میشه فروش کمتر مورتال ..  بازی street هجوره وفادار بوده به سلیقه آسیایی ها
تیکین هم همینجور..  اما مورتال !!!! .. خودم مورتال بازم اما .. .. ..!! 

داداش من یه چیزی میگیا!
دو تا فایتینگ رو تو سبکشون نسنجیم پس تو چی بسنجیم؟
اولا این چیزی که شما میگی ربطی به قضیه نداره! مورتال از همون اولش هم تو شرق طرفدار آنچنانی نداشت ولی دلیلش تنفر ژاپنی ها از غرب نیست! کلا این سری بعد از رفتن جان توبیاس و از نسخه 4ـم به بعد، read! S0 (25)
تا نسخه3 خواستن مثل استریت فایتر باشن. بعد از اینکه تکن3 اومد و کولاک کرد، گفتن بزن بریم تو کار 3بعدی ولی از اینجا به بعد دوتا مشکل بزرگ پیش اومد:
1. قبلنا از آدمای واقعی فیلم میگرفتن و دیگه زحمت طراحی چهره به خودشون نمیدادن و ملت و خر میکردن ولی از این به بعد باید خودشون طراحی میکردن که readـن
2. استایل مورتال جوریه که همه ی کاراکترا فنون جادویی و تیرهای پرتابی دارن که تو تکن اینجوری نیست و بازی کاملا رزمی و تن به تنه حالا ترکیب اینا افتضاحی به بار آورد که اوجشو تو نسخه آرماگدون دیدیم. بعد از اون افتضاح MK vs DC و ورشکستگیه midway بدبخت! بعد تازه ادبون با اون ابروهاش (خوراک هایزنبرگ کبیره S0 (25)) تازه فهمید که باید دور تکن رو خط بکشه بزنه تو کار SF که همه تون دیدین تو نسخه 2011 یا به قول همه MK9 کاملا ترکوند ولی دیگه تهش همون بود و با یه نگاه به MKX کاملا مشخصه که همون 9ـه با یه سری تغییرات جزئی!
درباب مبحث تغییر چهره هم واقعا گند زدن! یعنی به اینا سوپراستار تحویل بدی، اورانگوتان تقدیمت میکنن! S0 (42)
چندتا میخوای نام ببرم؟
جانی کیج، سونیا، کسی کیج با اون مدل موی ضایعش، ارمک، فراتور، قیافه آدمیزادی اسکورپیون و ساب زیرو، جکس و الا آخر
حالا شما کانسپت آرت ها و طراحی های اولیه رو ببینی، میفهمی این نظرات بی نظیر ادبون بوده که کاراکتر ها رو یکی از یکی زشت تر تو نسخه نهایی درآورده!
مردها همه شدن بسیجی، زنا هم همه شدن محجبه (دقیقا برعکس قبل) حالا شما برو کمیکش رو بخون! قیافه اصلی اسکورپیون جذبه داره! کسی کیج عالیه و خود داستان اصلا تا اونجا که خونده بودم عالی بود برعکس داستان چرت خود بازی!
مورتال ایکس نه تنها از استریت بلکه از دیگر عناوین این سبک هم ضعیف تر عمل کرد!
شاید باید وایسیم ببینیم نسخه بعدی اینجاستیس تایید میشه یا نسخه بعدی و نسل هشتیه مورتال چون من هیچ بویی از نسل هشت تو MKX ندیدم
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(06-01-2015, 12:15 AM)PWLG نوشته است:
(05-31-2015, 11:52 PM)offboy نوشته است: معذرت میخوام وسط بحثتون میام ؛ فقط بگم مورتال از street سرتر نیست street هم از مورتال کمبات سرتر نیست .. 
اصلا نمیشه این 2 تا بازی رو با هم سنجید .. معیار که فقط سبک فایتینگ نیست که !! ؛ تو چند سال اخیر مورتال رو
نژاد غربی تصرف کرد . وقتی میگم نژاد غربی دلیل داره . الان قیافه سابزیرو اسکورپیان کجا شبیه آسایی هاست
بیشتر شبیهه ایتالیایی ها میمونه ...  کشورهای ژاپن و کره چین جمعیتشون رو در نظر بگیرید بعد اگه به دلیل اعتراض قرار
باشه بازی رو تحریم کنن نتیجش میشه فروش کمتر مورتال ..  بازی street هجوره وفادار بوده به سلیقه آسیایی ها
تیکین هم همینجور..  اما مورتال !!!! .. خودم مورتال بازم اما .. .. ..!! 

داداش من یه چیزی میگیا!
دو تا فایتینگ رو تو سبکشون نسنجیم پس تو چی بسنجیم؟
اولا این چیزی که شما میگی ربطی به قضیه نداره! مورتال از همون اولش هم تو شرق طرفدار آنچنانی نداشت ولی دلیلش تنفر ژاپنی ها از غرب نیست! کلا این سری بعد از رفتن جان توبیاس و از نسخه 4ـم به بعد، read! S0 (25)
تا نسخه3 خواستن مثل استریت فایتر باشن. بعد از اینکه تکن3 اومد و کولاک کرد، گفتن بزن بریم تو کار 3بعدی ولی از اینجا به بعد دوتا مشکل بزرگ پیش اومد:
1. قبلنا از آدمای واقعی فیلم میگرفتن و دیگه زحمت طراحی چهره به خودشون نمیدادن و ملت و خر میکردن ولی از این به بعد باید خودشون طراحی میکردن که readـن
2. استایل مورتال جوریه که همه ی کاراکترا فنون جادویی و تیرهای پرتابی دارن که تو تکن اینجوری نیست و بازی کاملا رزمی و تن به تنه حالا ترکیب اینا افتضاحی به بار آورد که اوجشو تو نسخه آرماگدون دیدیم. بعد از اون افتضاح MK vs DC و ورشکستگیه midway بدبخت! بعد تازه ادبون با اون ابروهاش (خوراک هایزنبرگ کبیره S0 (25)) تازه فهمید که باید دور تکن رو خط بکشه بزنه تو کار SF که همه تون دیدین تو نسخه 2011 یا به قول همه MK9 کاملا ترکوند ولی دیگه تهش همون بود و با یه نگاه به MKX کاملا مشخصه که همون 9ـه با یه سری تغییرات جزئی!
درباب مبحث تغییر چهره هم واقعا گند زدن! یعنی به اینا سوپراستار تحویل بدی، اورانگوتان تقدیمت میکنن! S0 (42)
چندتا میخوای نام ببرم؟
جانی کیج، سونیا، کسی کیج با اون مدل موی ضایعش، ارمک، فراتور، قیافه آدمیزادی اسکورپیون و ساب زیرو، جکس و الا آخر
حالا شما کانسپت آرت ها و طراحی های اولیه رو ببینی، میفهمی این نظرات بی نظیر ادبون بوده که کاراکتر ها رو یکی از یکی زشت تر تو نسخه نهایی درآورده!
مردها همه شدن بسیجی، زنا هم همه شدن محجبه (دقیقا برعکس قبل) حالا شما برو کمیکش رو بخون! قیافه اصلی اسکورپیون جذبه داره! کسی کیج عالیه و خود داستان اصلا تا اونجا که خونده بودم عالی بود برعکس داستان چرت خود بازی!
مورتال ایکس نه تنها از استریت بلکه از دیگر عناوین این سبک هم ضعیف تر عمل کرد!
شاید باید وایسیم ببینیم نسخه بعدی اینجاستیس تایید میشه یا نسخه بعدی و نسل هشتیه مورتال چون من هیچ بویی از نسل هشت تو MKX ندیدم

67 % حرفاتو قبول دارم و توشون هیچ چیزی ندارم بگم . حده اقل ما طرفدارای مورتال آدمای منطقی هستیم بر عکسه ...   :)
من نگفتم که نباید تو معیار فایتینگ نسنجیم ؛ من میگم فقط معیار فاتینگ بودن نیست که . به عنوان مثال تیکن رو میشه Sf سنجید اما کمبات یه کوچولو داستانش فرق داره
باور کن من این بازی رو از نیتندو شروع کردم تا به ابنجا که دارم X بازی میکنم  و همیشه هم تو قضیه تغییر چهره ها مشکل داشتم . تا میمودی به این چهره عادت کنی میزدن
هرچی حافظه بصری رو می پوکوندن ؛ اینو قبول دارم . در مورده فروشش جدی گفتم . از نسخه کمبات 3 هشدار نهایی سگا به موجی تو ژاپن راه افتاده بود که من یادمه دقیقا
تو ایران خیلی هم اون زمان سرو صدا کرده بود . کل داستان کمبات بر گرفته از افسانه های ژاپنی هستش و از اون نسخه به بعد آمریکا رسما بازی رو مصادره کرد و ژاپن هم بازی رو تحریم کرد (مردم ژاپن)
از اونجا که فرهنگ ژاپن با کره جنوبی و چین نزدیکه اونا هم بازی رو تحریم کردن و با توجه به جمعیت زیاد این موجودات !! ؛ فروش کم مورتال دور از انتظار نیست . . 

یه قسمت گفتی که تو کمبات فنون جادویی دارن اما تو تیکن نه !! خوب اگه قرار بود بازی ها شبیه هم باشن که دیگه میرفتیم منچ بازی میکردیم بهتر بود که داداش !! ..  اصلا 
زیبایی باز ها به متفاوت بودنشون هستش . شما مگی قشنگی بازی به نبرد تن به تنشونه این یعنی که تیکن چون تیر پرتاب نمیکنه و فقط فایت هستش باحال تر و طبیعی تره
اما کمبات به خاطره جادو این داستانا نه .. خوب حده اقل مورتال با 4 تا لگد خون رو تو صورت طرف میبینی اما تیکن با گرز رستم هم بری تو صورت طرف ؛ صورت مبارز مثل بچه 6 ساله صاف میمونه ;)

یه جا دیگه هم گفتی بعد از اینکه تکن3 اومد و کولاک کرد، گفتن بزن بریم تو کار 3بعدی .. نه داداش اینطور نیست تیکن اولین ورژن 3 بعدی خودشو تو کنسول سونی به بازار داد اما کمبات نه
این که کار شاقی نیست . اگه تیکن تو سگا خلاقیت رو میکرد اون وقت حرفتو قبول میکردم . خوب معلومه ps1 دست ادم رو باز تر می زاره تو ساخت بازی نسبط به سگا ..  البته قبول دارم که sf
از گیم بوی بازیش همیشه خوب بود تا به الان .. کمبات تو نیتندو و سگا خوب بود ، تو ps1 ضعیف تو ps2 عالی و ت ابه الان که . . ... 
باز از صدقه سری ادبون استوری مد های بازی  گیمر ها رو با شخصیت ها بیشتر آشنا کرد . ضعیف ترین استوری مد کمبات بهتر از نداشتن استوری مد sf هستش . .  :idea:

کمبات x نمونه بارز از نسل هشتم بازی هاست اینو نقد ها و امتیازاتش میگه نه من . . 
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 1,075 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,967 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,950 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,719 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,191 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان