امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق الطایر قاتل بالفطره
منم هستم
پاسخ
(09-29-2013, 04:59 PM)'Michael Becket' نوشته است:
(09-28-2013, 11:25 PM)'amir taksir' نوشته است: اتفاقا به نظرم آلطایر زیاد مالی نبود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] { دوستان لطفا نزنید [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]}
نمیدونم چرا اینقدر طرفدار داره [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظرم اتزیو از همشون بهتر بود[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اتفاقا الطایر از همشون بهتر بودیه شخصیت خشک و مسمم که همیشه کاری رو که باید انجام میداد[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
برای اساسین بودن نشون داد که شجاعتشو داره و یکی از انگشتاشو داد مثل اتزیو دنبال خوشگذرونی نبود و برای انتقام یا یه همچین چیزی اساسین نشد با همون امکانات کم تونست با بزرگان جنگ در بیفته و شکستشون بده و از اساسین دیگه ای کمک نمیگرفت واگه آخرای 1 رو بازی میکردی باید تقریبا بیستو خورده ای آدمو یه جا میکشتی و وقتی فهمید استادش وسوسه قدرت apple of edden با اونم مقابله کرد و شکستش داد(با اینکه استادش سیب بهشتی رو داشت اما پیروز نشد!![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]) و مرگش خیلی درد ناک بود[img]images/smi/s0 (41).gif[/img](من که افسردگی گرفتم!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]) بهش خیلی ظلم شدبخاطر خراب کردن یه ماموریت همه ی قدرتش رو ازش گرفتن دنبال تموم کردن جنگ های صلیبی بود و علاوه بر اینااولین شخصیت اساسینز کرید بود و ما ازش خیلی خاطره داریم .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برای شادی روحش صلوات[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

آخ آخ،گفتی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]...کله خاطراتو یه جا آوردو جلو چشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]هیچ وقت صحنه ی مرگش رو صندلی یادم نمیره،بغض گرفته بودم نمی دونستم چی کار کنم،بابامم اونجا بود نمی شد دادی زد یا گریه کرد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خیلی ها می گن AC Revelations بی خوده و ارزش بازی نداره،ولی اینا از این دسته آدمایی هستن که به گیم پلی اهمیت میدن و داستان براشون خیلی مهم نیست،ولی از نظر داستانی به نظره من بهترین اساسین همین Revelations و AC I بود،کلی با این دوتا خاطره تا دارم به خصوص RE،از نظر داستانی پر از مفهوم بود،خیلی هم قشنگ بود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
یادش بخیر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
من کاملا با deatg22 موافقم
رولیشن با این که گیم پلی خاصی نداشت ولی اگه شما به داستانش عمقی نگاه کنی و به دیالوگای بازی به دقت توجه کنی میبینی یه نسخه ی بسیار عالی بود
مخصوصا اون اولش که اتزیو رو دارن میبرن دار بزنن و حرفایی که اتزیو تو همون صحنه تو نامش به کلاودیا میزنه هم خیلی تاثیر گذار بودن
و موسیقی بازی هم باعث میشد که خیلی عالی تر بشه
--------------------
الطائر به نظر من یه نوعی بزرگ و به قول معروف منتور همه ی اسسین هاست
اون منشی که داشت و اون تواضعش خیلی زیبا بود
غرورش و اون سرد بودن خاصش خیلی جالب و منحصر به فرد بود
البته اگه اسسین 1 رو با دقت بازی کرده باشین میبینین الطائر اول یه آدم خودخواه و لجوج و سر به هوا بوده که کم کم به این درجه میرسه که به نظر من همین ماجرا رو جذاب میکنه
در کل خیلی دوستش دارم
the degree is our bitterly ... the definition's blurred
if I'm to choose between one Evil and another ... I'd rather not choose it at all

[تصویر:  Untitled22.jpg]

some fight for Glory,Justice or Gold
I fight for those I hold dear
I'm Geralt of Rivia ... The Witcher
پاسخ
منم هستم
پاسخ
به نظر شما شخصیت الطایر باید در قسمت های بعدی اساسین بود یا نه؟

لطفا بگید اره یا نه و دلیلش روهم بگید.

نظر خودم اینه که نه همون بهتر که توی یه قسمت بود اگه بازم ادامه پیدا می کرد امکان داشت که الطایر کبیر زبونم لال از چشم ما میافتاد 

با نظرات خود ما را خوشحال سازید با تشکر فراوان از شما

:)
پاسخ
آره به نظر منم خوب شد
وقتی قسمت یک تموم شد همه گفتیم پس عاقبت الطائر چی شد
بعد که رولیشن اومد به این سوال پاسخ داده شد و داستان زندگی الطائر به خوبی و خوشی تمام گشت!!!!!
the degree is our bitterly ... the definition's blurred
if I'm to choose between one Evil and another ... I'd rather not choose it at all

[تصویر:  Untitled22.jpg]

some fight for Glory,Justice or Gold
I fight for those I hold dear
I'm Geralt of Rivia ... The Witcher
پاسخ
ب نظر منم نه.ولی اگه قرار باشه تکرار بشه بهتر بجاش ب زندگی دزموند یا اتزیو بپردازن.[تصویر:  ghelion.gif]
[تصویر:  54878936122617949085.png]
پاسخ
منم بنویس[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظر من نه.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
چون که شخصیتش تکراری شده بود من حتی زیاد خوشم نیومد که ما 3 نسخه درباره ازیو داشتیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
داداش اسم منو توی اعضا پاتوق اشتباه نوشتی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نوشتی javad1374 باید مینوشتی javad1754 [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

پاسخ
(10-13-2013, 05:11 PM)'Javad Rahimi' نوشته است: داداش اسم منو توی اعضا پاتوق اشتباه نوشتی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نوشتی javad1374 باید مینوشتی javad1754 [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

انجام شد

:)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,405 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,290 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,964 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne