امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق بازی کلش اف کلنز(Clash Of Clans)
Exclamation 
سلام به دوست داران بازی محبوب کلش اف کلنز.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]واقعا حیفه که پاتوقی تو انجمن گیمفا واسه کلشیا نباشه و اونا همین جور بدون پاتوق باشن.[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خلاصه این پاتوق مخصوص بازی کلش اف کلنزه و یه بحث یا نظر سنجیو من شروع میکنم و بعد یه هفته هم دوباره آپدیت میشه.
امیدوارم اسقبال کنید.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
قوانین و نکته ها:
1-لطفا پیام های اسپم ندید.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
2-فقط درباره ی همین بازی به بحث بپردازید و پای بازی های دیگه رو به هیچ وجه(تا زمانی که چیزی مثل مقایسه اعلام نشده) وسط نکشید.[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
3-از معرفی کردن کلن خودتون یا بقیه بپرهیزید.(تا وقتی که معرفی کلن اعلام نشده)[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
4-لطفا فقط به سوالات و بحث هایی که من مشخص میکنم جواب و حتما کامل جواب بدید.(تا زمانی که یه کم راه بیفتیم و من اجازه بدم تا افراد دیگه هم بحث یا نظر سنجی بزارن)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

موضوع بحث تا پایان هفته آینده:
اوپن کلن!!!!!!!!!یعنی هر کس میتونه کلن خودشو معرفی کنه و میتونه امتیاز هایی رو که به کسانی که تو کلنش عضو بشن به اونا میده رو هم بگه.
 امید وارم استقبال کنید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

:Joker
.If you specialize in something,do not do it for free
پاسخ
از همه لحاظ بربرین چون هم damageش (نسبت به تروپس شبیه به خودش مثل archer) زیاده سرعتش هم که به نسبت خوبه hit pointش هم بالاهه اکسیر هم کم می خواد

پاسخ
P.E.K.K.A چون هم قدرت ضربه زنی بالایی داره(Damage) و هم سرعت خوبی داره.از همه مهم تر جون زیادی داره(Hitpoint).فقط یه نقطه ضعف داره؛Hidden Tesla نابودش می کنه!!!!

تو Clan War به نظر من مهم ترین و کارآمد ترین Troops ها، GIANT و WALL BREAKER هست...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
فکر کنم آرچر چون از دور می زنه و نسبتا دیوار جلوش رو نمی گیره و این که برای جمع کردن الکسیر خیلی خوبه

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
بچه ها میخام شما رو با بهترین سرباز بازی کلش آف کلنز آشنا کنم
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] WIZARD [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
به قدرت و تاثیرگزاریش شک نکنید. اونو آپگرید کنید تا به تنهایی براتون سه تا ستاره بگیره. اگه بتونید درست ازش استفاده کنید خیلی ازش بهره میبرید
البته تک تک سربازهای کلش آف کلنز خصوصیات خودشونو دارن و به قول معروف قلق دارن که اگه بتونین ازشون درست استفاده کنید هرکدومشون برا خودش بهترین سرباز بازی هستن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]​

[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
خب به نظر من بهترین نیرو هایی که موتونید برای یک حمله ی معمولی استفاده کنید اینا هست.
Giants Archer Goblin Wall Breaker Healer
من خودم با اینا میرم حمله و یک بیس رو کلا جمع یکنم البته اکثر مواقع 
Giants چون جون و قدرت تخریب زیادی داره میتونه اول کار بره و و یکسری از نیرو های دفاعی رو از بین ببره تنها مشکلی این نیرو سرعت کم و خنگ بودن اونه و لازمه جمع کردن کل بیس با Giants اینه که به موقع Healer رو برای جون دادن به اون ها بفرستید.
Wall Breaker هم جز نیرو های کلیدی و کمکی Giants ها هست که دیوار ها رو خراب کنه و نگذاره Giants ها پشت دیوار ها بمونند.این نیرو توی Level های بالا واقعا قویه.
Archer نیرو خوبیه ولی اصلا جون نداره و به درد حمله ی تنها فقط با این نیرو نمیخوره ولی برای پشتیبانی از Giants ها نیرویی فوق العاده کاربردیه.
Goblin هم واقعا نیروی توپیه برای دزدی یعنی خیلی کیف میده دزدی با این نیرو از نظر قدرت تخریب و جون و سرعت هم از Archer و Barbar خیلی بهتره.
خب حالا بقیه ی نیرو ها 
Wizard واقعا نیروی خیلی خوب و قدرتمندی هست ولی تنها ایرادش زمان زیاد و پر هزینه بودنش هست و اینکه فقط به درد کسایی که Town Hall هشت به بالا دارند میخوره.
Dragon از LVL 2 به بالا ی اون خیلی خوبه و بیشتر به درد Clan Wars میخوره تا حمله ی معمولی اونم به خاطر زمان زیادی که میبره.
Ballon نیروی خوبیه ولی فقط از LVL 5 به بالای اون قدرت زیادی داره و باالون هم بیشتر به درد Clan Wars میخوره.(عده ی خیلی کمی استفاده میکنند ولی حمله باهاش خیلی حال میده و قدرت تخریب زیادی داره.)
P.e.k.k.a نیروی فوق العاده قوی ای هست و از همه نظر این نیرو تکه بخصوص در LVL های بالا.قدرت تخریب و جون فوق العاده زیادی داره ولی به درد حلهی معملی نمی خوره و بیشتر توی Clan Wars استفاده میشه.
خب اینم دلایل من برای نیرو هایی که استفاده کردم.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اقا یه سوال clash من وقتی میخوام با یه ایدی جیمیل بهش وصل بشم از طریق google play وقتی exiting رو میزنم وقتی ایدی و پسوورد رو میزنم وصل نمیشه میزنه to acces could not sign چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(12-23-2014, 07:38 PM)'morteza00981' نوشته است: اقا یه سوال clash من وقتی میخوام با یه ایدی جیمیل بهش وصل بشم از طریق google play وقتی exiting رو میزنم وقتی ایدی و پسوورد رو میزنم وصل نمیشه میزنه to acces could not sign چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید آخرین نسخه از تمام برنامه های زیر رو رو گوشیت نصب کرده باشی:
Google Services Framework I
Google Services Framework II
Google Play Store
Google Play services
Google Play Games
Google Account Manager
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]​

[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
من بالاخره تونستم کلش رو ترک کنم
باید تو گینس ثبت شه اسمم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  36222795918070891517.png]
پاسخ
(12-23-2014, 06:33 PM)مجید نصر نوشته است: خب به نظر من بهترین نیرو هایی که موتونید برای یک حمله ی معمولی استفاده کنید اینا هست.
Giants Archer Goblin Wall Breaker Healer
من خودم با اینا میرم حمله و یک بیس رو کلا جمع یکنم البته اکثر مواقع 
Giants چون جون و قدرت تخریب زیادی داره میتونه اول کار بره و و یکسری از نیرو های دفاعی رو از بین ببره تنها مشکلی این نیرو سرعت کم و خنگ بودن اونه و لازمه جمع کردن کل بیس با Giants اینه که به موقع Healer رو برای جون دادن به اون ها بفرستید.
Wall Breaker هم جز نیرو های کلیدی و کمکی Giants ها هست که دیوار ها رو خراب کنه و نگذاره Giants ها پشت دیوار ها بمونند.این نیرو توی Level های بالا واقعا قویه.
Archer نیرو خوبیه ولی اصلا جون نداره و به درد حمله ی تنها فقط با این نیرو نمیخوره ولی برای پشتیبانی از Giants ها نیرویی فوق العاده کاربردیه.
Goblin هم واقعا نیروی توپیه برای دزدی یعنی خیلی کیف میده دزدی با این نیرو از نظر قدرت تخریب و جون و سرعت هم از Archer و Barbar خیلی بهتره.
خب حالا بقیه ی نیرو ها 
Wizard واقعا نیروی خیلی خوب و قدرتمندی هست ولی تنها ایرادش زمان زیاد و پر هزینه بودنش هست و اینکه فقط به درد کسایی که Town Hall هشت به بالا دارند میخوره.
Dragon از LVL 2 به بالا ی اون خیلی خوبه و بیشتر به درد Clan Wars میخوره تا حمله ی معمولی اونم به خاطر زمان زیادی که میبره.
Ballon نیروی خوبیه ولی فقط از LVL 5 به بالای اون قدرت زیادی داره و باالون هم بیشتر به درد Clan Wars میخوره.(عده ی خیلی کمی استفاده میکنند ولی حمله باهاش خیلی حال میده و قدرت تخریب زیادی داره.)
P.e.k.k.a نیروی فوق العاده قوی ای هست و از همه نظر این نیرو تکه بخصوص در LVL های بالا.قدرت تخریب و جون فوق العاده زیادی داره ولی به درد حلهی معملی نمی خوره و بیشتر توی Clan Wars استفاده میشه.
خب اینم دلایل من برای نیرو هایی که استفاده کردم.

ممنون از پست و توضیح کامل شما.

(12-23-2014, 05:54 PM)V4SS نوشته است: بچه ها میخام شما رو با بهترین سرباز بازی کلش آف کلنز آشنا کنم
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] WIZARD [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
به قدرت و تاثیرگزاریش شک نکنید. اونو آپگرید کنید تا به تنهایی براتون سه تا ستاره بگیره. اگه بتونید درست ازش استفاده کنید خیلی ازش بهره میبرید
البته تک تک سربازهای کلش آف کلنز خصوصیات خودشونو دارن و به قول معروف قلق دارن که اگه بتونین ازشون درست استفاده کنید هرکدومشون برا خودش بهترین سرباز بازی هستن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]​

تشکر از جواب شما.
:Joker
.If you specialize in something,do not do it for free
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,402 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,287 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,625 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,787 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,950 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان