امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق طرفداران مایکروسافت
در چند روز گذشته XBOX ONEمعرفی شد و خیلی ها خوششان امد خیلی ها هم خیر.اکنون در اینجا میتوانید راجع به XBOX ONEحرف بزنید.
1.اسپم ممنوع.
2.در مورد سونی و فراورده های ان حرف نزنید.به هیچ عنوان.

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
کسایی که میگن Xbox One به دلیل استفاده از DRAM DDR3 ضعیفه باید بدونند این همه ماجرا نیست. Xbox One با استفاده یه چیپ خاص به اسم SRAM ضعف خودش رو در این زمینه جبران می کنه. پهنای باند گرافیکی PS4 چیزی در حدود 172 گیگابایت بر ثانیه هستش. Xbox One به دلیل استفاده از مموری DDR3 پهنای باند گرافیکیش 68 گیگابایت بر ثانیه هست. ولی از اون طرف 30 مگابایت SRAM موجود، 102 گیگابایت پهنای باند اضافه میده و این ضعف رو جبران می کنه. یعنی هر وقت احتیاج به پهنای باند اضافه باشه این قابلیت فعال میشه. مزبت این قابلیت اینه که بازی هایی که گرافیک درست درمونی ندارن با همون گرافیک پایه اجرا میشن. بازی هایی هم که گرافیک سنگین دارند به کارت گرافیک فشار زیادی نمیارن و باعث گرما و نویز فن کمتر میشه! خوب الان این می تونه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان باشه! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ولی خوب این هم همه ماجرا نیست و عوامل مختلفی در موفقیت یک کنسول تاثیر میذارن. به نظر من مایکروسافت کنسول خودش رو هوشمندتر طراحی کرده والا شرکت به این بزرگی اونقدرا احمق نیست که برای نسل بعد 68 گیگابایت پهنای باند بده. پهنای باند کلی Xbox One در حدود 170 گیگابایت بر ثانیه هست. خود این می تونه باعث کاهش قیمت هم بشه. چون پردازش گرافیکی Xbox به نوعی تلفیقی محسوب میشه ولی پردازش گرافیکی PS4 فقط یک چیپ هست که بار پردازش بر دوشش هست و این چیپ گرون قیمت تر محسوب میشه!
پاسخ
(05-24-2013, 07:33 PM)'Expellite' نوشته است: کسایی که میگن Xbox One به دلیل استفاده از DRAM DDR3 ضعیفه باید بدونند این همه ماجرا نیست. Xbox One با استفاده یه چیپ خاص به اسم SRAM ضعف خودش رو در این زمینه جبران می کنه. پهنای باند گرافیکی PS4 چیزی در حدود 172 گیگابایت بر ثانیه هستش. Xbox One به دلیل استفاده از مموری DDR3 پهنای باند گرافیکیش 68 گیگابایت بر ثانیه هست. ولی از اون طرف 30 مگابایت SRAM موجود، 102 گیگابایت پهنای باند اضافه میده و این ضعف رو جبران می کنه. یعنی هر وقت احتیاج به پهنای باند اضافه باشه این قابلیت فعال میشه. مزبت این قابلیت اینه که بازی هایی که گرافیک درست درمونی ندارن با همون گرافیک پایه اجرا میشن. بازی هایی هم که گرافیک سنگین دارند به کارت گرافیک فشار زیادی نمیارن و باعث گرما و نویز فن کمتر میشه! خوب الان این می تونه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان باشه! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ولی خوب این هم همه ماجرا نیست و عوامل مختلفی در موفقیت یک کنسول تاثیر میذارن. به نظر من مایکروسافت کنسول خودش رو هوشمندتر طراحی کرده والا شرکت به این بزرگی اونقدرا احمق نیست که برای نسل بعد 68 گیگابایت پهنای باند بده. پهنای باند کلی Xbox One در حدود 170 گیگابایت بر ثانیه هست. خود این می تونه باعث کاهش قیمت هم بشه. چون پردازش گرافیکی Xbox به نوعی تلفیقی محسوب میشه ولی پردازش گرافیکی PS4 فقط یک چیپ هست که بار پردازش بر دوشش هست و این چیپ گرون قیمت تر محسوب میشه!

یعنی چی ؟ بالاخره کدوم قوی تره تو یه سایت می گه ps تو یکی دیگه میگه xbox 
در ضمن اون بخش مشت و اینا رو فکر کنم منظورتون با من بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی من خودم هم تو چندتا سایت معتبر خوندم که گفته بودن ps4 قوی تره . 
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ
(05-24-2013, 08:35 PM)'wanted' نوشته است:
(05-24-2013, 07:33 PM)'Expellite' نوشته است: کسایی که میگن Xbox One به دلیل استفاده از DRAM DDR3 ضعیفه باید بدونند این همه ماجرا نیست. Xbox One با استفاده یه چیپ خاص به اسم SRAM ضعف خودش رو در این زمینه جبران می کنه. پهنای باند گرافیکی PS4 چیزی در حدود 172 گیگابایت بر ثانیه هستش. Xbox One به دلیل استفاده از مموری DDR3 پهنای باند گرافیکیش 68 گیگابایت بر ثانیه هست. ولی از اون طرف 30 مگابایت SRAM موجود، 102 گیگابایت پهنای باند اضافه میده و این ضعف رو جبران می کنه. یعنی هر وقت احتیاج به پهنای باند اضافه باشه این قابلیت فعال میشه. مزبت این قابلیت اینه که بازی هایی که گرافیک درست درمونی ندارن با همون گرافیک پایه اجرا میشن. بازی هایی هم که گرافیک سنگین دارند به کارت گرافیک فشار زیادی نمیارن و باعث گرما و نویز فن کمتر میشه! خوب الان این می تونه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان باشه! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ولی خوب این هم همه ماجرا نیست و عوامل مختلفی در موفقیت یک کنسول تاثیر میذارن. به نظر من مایکروسافت کنسول خودش رو هوشمندتر طراحی کرده والا شرکت به این بزرگی اونقدرا احمق نیست که برای نسل بعد 68 گیگابایت پهنای باند بده. پهنای باند کلی Xbox One در حدود 170 گیگابایت بر ثانیه هست. خود این می تونه باعث کاهش قیمت هم بشه. چون پردازش گرافیکی Xbox به نوعی تلفیقی محسوب میشه ولی پردازش گرافیکی PS4 فقط یک چیپ هست که بار پردازش بر دوشش هست و این چیپ گرون قیمت تر محسوب میشه!

در ضمن اون بخش مشت و اینا رو فکر کنم منظورتون با من بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی من خودم هم تو چندتا سایت معتبر خوندم که گفته بودن ps4 قوی تره . 

روی کاغذ PS4 قوی تره. اون مشت هم برا دشمن هست!
پاسخ
(05-24-2013, 09:18 PM)'Expellite' نوشته است:
(05-24-2013, 08:35 PM)'wanted' نوشته است:

روی کاغذ PS4 قوی تره. اون مشت هم برا دشمن هست!

اره روی کاغذ[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] حالم از سونی و فراورده هاش به هم میخوره. فن بازی در نمیارم تست کردم که میگم 
من ps1 و ps3 داشتم ولی هردوشونو فروختم  هر دوشونم در دو هفته ی اول. چون در برابر xbox هیچی برای گفتن نداره 
موو هم که اصلا حرفشو نزن[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

Time is power
پاسخ
میگما درسته کخ می گن بیشتر امکانات ایکس باکس وان آنلاینه؟
[تصویر:  14773658334594348412.jpg]
پاسخ
منم هستم.
با اینکه خودم یکی از فن های بزرگ Xbox هستم ولی ترجیح میدم تا E3 صبر کنم و بعد نظرم رو بگم.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
نام نویسی نمیشه.

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
تنها چیزی که میتونه من رو مجاب کنه توی همین نسل هم ایکس باکس  بخرم کینکت 2 هست چون کینکت قبلی رو داشتم و با اومدن این جدیده کار ها شو دیدم وچقدر سریع تر و حرفه ای تر شده شاید نیم نگاهی هم به خرید xbox one داشته باشم.
پاسخ
(05-25-2013, 09:54 AM)'javad' نوشته است: تنها چیزی که میتونه من رو مجاب کنه توی همین نسل هم ایکس باکس  بخرم کینکت 2 هست چون کینکت قبلی رو داشتم و با اومدن این جدیده کار ها شو دیدم وچقدر سریع تر و حرفه ای تر شده شاید نیم نگاهی هم به خرید xbox one داشته باشم.

کاملا با حرفت موافقم....کینکت دو بسیار زیبا کار شده . البته جای پیشرفت خلی زیادی داره...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,415 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,295 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,992 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  پاتوق طرفداران PS4 Tyrion 59 16,633 11-25-2015, 05:04 PM
آخرین ارسال: Sadegh Snake