امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروازی با شکوه بر فراز گاتام نمرات Batman: Arkham Knight (نمرات نسخه PC منتشر شد)
درحالی که تنها سه روز تا به انتشار آخرین قسمت از سگانه Batman باقی مانده امروز وبسایت metacritic نمرات این بازی را منتشر کرده و بنظر می آید که توانسته نظر منتقدین را نیز جلب کند ولی نکته ای که در این میان قابل توجه میباشد این است که وبسایت gamespot (لینک نقد) برای این عنوان نمره متوسط هفتاد را در نظر گرفته!
با متای این بازی با ما همراه باشید:

نسخه PS4:
[تصویر:  Capture.PNG]
[تصویر:  1.PNG]

باتوه به اینکه نسخه XBOX ONE همچنان متایی ندارد ولی دیدن دو نقد منتشر شده برای این عنوان خالی از لطف نیست:
[تصویر:  2.PNG]

و در ادامه متای نسخه PC را میبینیم:

[تصویر:  Capture.PNG]

[تصویر:  1.PNG]

نکته قابل توجه این است که نسخه PC این عنوان فقط یک نقد مثبت دارد!

منبع
پاسخ
گیم اسپات چرا اینطوری کرد ؟
همین نمیره رو یکم پایین آورد وقتی ign 92 داده یعنی ببین بازی چیه دیگه آخه ...
به هر حال متا مهم نیست . مهم اینه ما میدونیم که این بازی یک شاهکاره .
ممنون بابت قرار دادن نمرات این بازی .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
این گیم اسپات کلا چرا اینجوری نمره میده؟ به gta v هم 90 داده بود درحالی که اکثرا 100 دادن :-/
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
این نویسنده ی گیم اسپات رو به من معرفی کنین برم بزنم لهش کنم  :D
پاسخ
نمارتش که عالیه بازی چه نیازی به نمره ی گیم اسپات داره من عاشق این بازیم  :heart: تابستون چه شود
پاسخ
چقدر من game spot رو دوست دارم. به هر بازی که من خوشم میاد 10 میده ( ازجمله witcher 3 ) و به هر بازی که من بدم میاد زیر هشتاد میده از جمله ( Batman ) :D :D :D :D

عشق منی Game spot :blush:
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(06-19-2015, 07:06 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: این گیم اسپات کلا چرا اینجوری نمره میده؟ به gta v هم 90 داده بود درحالی که اکثرا 100 دادن :-/

آخه همینه که گیم اسپات رو از سایتای دیگه متمایز کرده دیگه ...
پاسخ
نقد فقط نقد IGN و تمام.....
بتمنم عملکرد مناسبی داشته....
پاسخ
نقد گیم اسپاتو بخونین بعد ایراد بگیرین 7 داده چرا فلانه، چرا اینطوره و... یکی از بهترین منتقدای این صنعت (کوین ون اورد) این بازیو نقد کرده و مطمئناً از روی شکم نمره نمیده!

اگه ایرادایی که گرفته درست باشه! این نمره هم حقشه. ولی بستگی به سلیقه ی افرادم داره. مثلا ویدئو گیمری که به بازی 10 داده گفته که بتمویبل میتونست بهتر باشه... گیم اسپاتی هم که به بازی 7 داده ایرادایِ زیادی به بتموبیل گرفته.  ولی خب متای بازی فعلا 91 ـه و این یعنی MasterPeace :heart:
پاسخ
متای بازی عالی هست ولی با این وجود من نمیدونم چرا الان تو سایت دعوا افتاده بین خلق! سر این نمره گیم اسپات
یه سوال ساده می پرسم
چرا گیم اسپات توی جهان انقدر معتبره و طرفدار داره؟
همین خبرنگارهای ما چرا همیشه پای منبع معتبر که میاد وسط یه کلمه میگن:گیم اسپات
کارگردان های بزرگ صنعت گیم اغلب با خبرنگاران کدوم سایت مصاحبه میکنن و خبرش میاد؟
شما ویدئوی کنفرانس های E3 رو با کیفیت بالا از کدوم سایت با افتخار دانلود می کردین؟
همین گیم اسپات به بایونتا هم سال قبل داد 10
اشتباه نکنید بازی بدون ایراد نداریم و بایونتا هم قطعا ایراداتی داشت ولی مسئله اصلی اینه که بازی توی سبک بایونتا هم خیلی نداریم!
در واقع بایونتا تو حد و اندازه های خودش بی نظیر درخشید و دلیل اون 10 هم همینه
یا همین گیم اسپات بود که به ویچر داد 100 در حالیکه IGN داد 93
همین سایت به تلو داد 8،که بعدها معلوم شد به خاطر اون مسائل مربوط به کپی برداری و هوش مصنوعی الی بود.
چرا ما فکر میکنیم منتقد ها باید جوری که ما میخایم نمره بدن؟
گیم اسپات رویه ای که در نظر گرفته اینه:
بازیهای آبکی و تکراری=سخت گیری
بازیهای نوآور و جدید=ارفاق حتی بیشتر از همه
که کاملا هم کار درستی میکنه به نظر من
[تصویر:  Falling_Desktop_1280x1024.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,711 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,659 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,686 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,531 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,289 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان