امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسرک گیمر
(08-16-2015, 02:27 PM)isapor123 نوشته است: دمت گرم من رو هم تو داستانت قرار بده  :D
باشه حتما قرار میدم.
پاسخ
(08-16-2015, 02:11 PM)Mahanking80 نوشته است:
(08-16-2015, 02:07 PM)Be the story نوشته است: خوب شد که من داستانم رو نوشتم و دوستان هم الحام گرفتن.
بد نبود ولی خوب هم نبود در حد معمولی بود توی داستان ادم زده میشد بخونتش چون واقعا بدون ایده اومدی جلو کم توضیح دادی بدون مقدمه شروع کردی اگه داستان های من رو خونده باشی (یک گیمر پردرد سر) میفهمی که شروع کار خیلب مهمه تو یک دفعه شروع کردی گفتی طرف نوبه خب نمیشه که بدون مقدمه رفت جلو میشه؟؟؟؟
تنها چیزی که میتونم بگم بد نبود ولی در کل امیدت رو از دست نده بزار داستان خودمو چند وقت دیگه مینویسم بعد ببین که مقدمه چطوریه.
ممنون
ممنون از نظرت.
اره هم از داستان تو الهام گرفتم هم از داستان های دیگه. دیگه مقدمه رو یادم رفت ایشالله تو قسمت بعد مقدمه خوب می نویسم. 
با تشکر

به نظرتون قسمت بعدی رو بعد از ظهر بنویسم؟

یکم یواش بزو فکر کن ببین چی خوبه من قبلا میگفتم اولین فکری که توی ذهنم بیاد درسته ولی بعد ها فهمیدم نه زود ترین زمان برای نوشتن فرداس ممتظرت هیتم ببینم چیکار میکنی وقتی داستانت تموم شد خبر بده تا من داستان طوفانی جدیدم رو شروع کنم
پاسخ
جالب بود
به نظرم واسه اینکه مخاطب پسند باشه و همه ببینن (یعنی بخونن)
به صورت کمیک درارش (با تصویر داستانو روایط کن) اینجوری باحال تر میشه تا متن خشک

ممنون
پاسخ
(08-16-2015, 02:32 PM)Be the story نوشته است:
(08-16-2015, 02:11 PM)Mahanking80 نوشته است:
(08-16-2015, 02:07 PM)Be the story نوشته است: خوب شد که من داستانم رو نوشتم و دوستان هم الحام گرفتن.
بد نبود ولی خوب هم نبود در حد معمولی بود توی داستان ادم زده میشد بخونتش چون واقعا بدون ایده اومدی جلو کم توضیح دادی بدون مقدمه شروع کردی اگه داستان های من رو خونده باشی (یک گیمر پردرد سر) میفهمی که شروع کار خیلب مهمه تو یک دفعه شروع کردی گفتی طرف نوبه خب نمیشه که بدون مقدمه رفت جلو میشه؟؟؟؟
تنها چیزی که میتونم بگم بد نبود ولی در کل امیدت رو از دست نده بزار داستان خودمو چند وقت دیگه مینویسم بعد ببین که مقدمه چطوریه.
ممنون
ممنون از نظرت.
اره هم از داستان تو الهام گرفتم هم از داستان های دیگه. دیگه مقدمه رو یادم رفت ایشالله تو قسمت بعد مقدمه خوب می نویسم. 
با تشکر

به نظرتون قسمت بعدی رو بعد از ظهر بنویسم؟

یکم یواش بزو فکر کن ببین چی خوبه من قبلا میگفتم اولین فکری که توی ذهنم بیاد درسته ولی بعد ها فهمیدم نه زود ترین زمان برای نوشتن فرداس ممتظرت هیتم ببینم چیکار میکنی وقتی داستانت تموم شد خبر بده تا من داستان طوفانی جدیدم رو شروع کنم
باشه پس فکر می کنم یه ایده خوب و عالی تو ذهنم رسید ادامه میدم. باشه خبر میدم تو هم اگه داستانت جا داشت ما هم توش قرار بده :D

(08-16-2015, 02:33 PM)BadBoy4Ever نوشته است: جالب بود
به نظرم واسه اینکه مخاطب پسند باشه و همه ببینن (یعنی بخونن)
به صورت کمیک درارش (با تصویر داستانو روایط کن) اینجوری باحال تر میشه تا متن خشک

ممنون

می خواستم بزارم ولی نمیدونم از کجا یه عکسی در رابطه با این داستان گیر بیارم
پاسخ
خودت باید بسازی (کمیک همینه دیگه) 
با برنامه ای مثل rage maker میتونی کمیک هایی که دوست داری رو بسازی تازه کلی هم تو نت عکس هست واسه الهام گرفتن
پاسخ
(08-16-2015, 02:38 PM)BadBoy4Ever نوشته است: خودت باید بسازی (کمیک همینه دیگه) 
با برنامه ای مثل rage maker میتونی کمیک هایی که دوست داری رو بسازی تازه کلی هم تو نت عکس هست واسه الهام گرفتن

باشه الان میرم پیداش میکنم و عکساشو میسازم
پاسخ
داستان خوبی بود
امیدوارم تو قسمت های بعد بهتر بشه
فقط لطفا تو قسمت های بعد مثل این اسپویل نکن من بتمنو تموم نکرده بودم ولی فهمیدم رابین میمیره
پاسخ
(08-16-2015, 04:45 PM)hossein225 نوشته است: داستان خوبی بود
فقط لطفا تو قسمت های بعد مثل این اسپویل نکن من بتمنو تموم نکرده بودم ولی فهمیدم رابین میمیره

نه نمیمیره گفتم کسری عادت داره اخر هر بازی رو بگه یه نفر میمیره
پاسخ
دیالوگ هایی از فیلم چارچنگولی به طور مستقیم و واصح کپی برداری شده بود و از خودت نبود :heart:

(08-16-2015, 04:54 PM)Mahanking80 نوشته است:

خو الان اسپویل کردی که نمیمیره  :D
فروش یک عدد اکانت اوریجین (بتل فیلد 4 و تایتان فال روی یک اکانت) 
پاسخ
(08-16-2015, 04:56 PM)kiankasaei نوشته است: دیالوگ هایی از فیلم چارچنگولی به طور مستقیم و واصح کپی برداری شده بود و از خودت نبود :heart:

(08-16-2015, 04:54 PM)Mahanking80 نوشته است:

خو الان اسپویل کردی که نمیمیره  :D
درسته از همون فیلم کپی کردم اینو که همو میدونن.

:D :D :D
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,693 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  من یک گیمر هستم ... سجاد محمدی پور 50 11,561 01-14-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: ReZa JiMmY
  یک گیمر پردردسر /فصل 2 قسمت 3 Be the story 15 3,599 11-18-2015, 09:09 PM
آخرین ارسال: Be the story
  یک گیمر پردردسر /فصل 2 قسمت 4 (اخر) Be the story 5 1,766 10-09-2015, 11:08 PM
آخرین ارسال: Be the story
  ازدواج=پایان یک گیمر؟؟؟((((قسمت دوم)))) Rise of Duty 4 1,804 10-05-2015, 08:51 PM
آخرین ارسال: Rise of Duty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان