امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنهان پشت نقابی از یاس و نومیدی! | 5 شخصیت برتر ماسک‌دار انیمه‌ای
(06-17-2016, 03:22 PM)M.ichigo نوشته است: خسته نباشی داداش S0 (29)
مقاله خیلی خوبی بود
جای خالیه توبی از انیمه ناروتو بشدت احساس میشه

قربان شما برادرم!
خوشحالم خوشتون اومده و لذت بردید!
بله متاسفانه یک شخصیت ماسک دار دیگه هم از یه انیمه کوچیک 6 قسمتی بود که واقعاً شخصیت جالبی داره و بنده عکساشو مشاهده هم کردم و کمی از داستانش هم مطالعه کردم! ولی چون انیمه رو ندیدم نمی شد گذاشت! در مورد ناروتو هم می شه چنین چیزی گفت! اون هم ندیدم متاسفانه! ولی بعد از مشاهده انیمه سعی می شه در مقاله های بعدی از شخصیت های اون هم استفاده بشه چون واقعاً شخصیت های بسیار جذابی داره!

(06-17-2016, 03:41 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: مثل همیشه عالی و زیبا و دلنشین، امیدوارم همیشه موفق باشی، و همینگونه مقاله‌های متفاوت بنویس.

قربان شما!
خوشحالم خوشتون اومده!
بله حتماً کاری رو که بدونم موجب خوشحالی بقیه و علاقه شون هرچند کم به انیمه هست انجام می دم! از نقد گرفته تا توضیح و بررسی و تاپ 5 و اینا! و حتی آموزش ها!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
سلام خدمت YNW عزیز ( پدر انیمه انجمن گیمفا) S0 (2)
مقاله ی بسیار عالی و پرمحتوایی بود و از نظر نگارشی کم نقص
از بین انمیه هایی که معرفی شد به غیر از انیمه توکیو گول که اونم از روی بی اطلاعی از فصل دوم دیدم با یکسری اصلا آشنایی ندارم و با یکسری هم فقط در حد اسم
اول بزار قبل از اینکه مشکلات رو بهت بگم یه چیزی رو بگم. وقتی داشتم مقاله رو می خوندم و مشکلات رو می دیدم چون دیدم محتوای مقاله بسیار عالی و کم نقص هست قصد داشتم این مشکلات جزئی رو از طریق پیام خصوصی بهت بگم ولی وقتی به آخر مقاله رسیدم و نوشته ی خودت که گفته بودی مشکلات رو بگیمنظرم عوض شد و مشکلات رو همین جا میگم. مشکلات مقاله خیلی خیلی کم بود و این واقعا پیشترفت بسیار عالی ای هست و از این بابت باید بهت تبریک بگم.
یکسری مشکلات رو دوستان گفتند مثل نیم فاصله و نکات نگارشی که زیاد کاری ندارم با این قضیه چون این موضوع با تمرین به مرور زمان حل میشه.

نقل‌قول: می‌تواند یکی از قوی‌ترین و خطرناک‌ترین گول‌های ممکن است.
می‌تواند یکی از قوی‌ترین و خطرناک‌ترین گول‌های ممکن شود.
اگه بری و این جمله رو کامل بخونی می بینی که این "است" اصلا هماهنگی توی جمله نداره و خوندن رو برای خوننده سخت و مفهوم رو گنگ می کنه.

نقل‌قول: (زانپاکتوها نیز مانند افراد اسم دارند و شینیگامی که اسم زانپاکتویش را بنداند می‌تواند از 2 قدرت او، یعنی شیکای و بانکای استفاده کند)
اینجا منظورت "بِداند" هست؟

نقل‌قول: تصمیماتی که او می‌گیرد باعث می‌شود در هربار نظر بیننده نسبت به اول تغییر کند؛
الان این قسمت "اول" درسته یا "او"؟

و آخرین مشکل از نظر من که شاید یکسری بگند غلطه ولی میگم هم برای اطلاع از این قضیه

نقل‌قول: در لیست زیر، پنج عدد از به بهترین شخصیت‌های ماسک‌دار انیمه‌ای با روایتی فوق العاده و شخصیتی عمیق را نام برده، و در مورد آنان، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.
این انیمه شخصیت‌های به یاد ماندنی و داستان‌های جالبی را در خود دارد که در هر فصل به روایت دو یا سه عدد از آن‌ها می‌پردازد.
طبق چیزی که من می دونم و اطلاع دارم واحد شمارش برای اشیا و میوه و کلا هر چیزی به غیر از انسان عدد هست و برای انسان یا آدم که دارای هویت و شخصیت هست از "تن" یا "نفر" استفاده می کنند.

نقل‌قول: در لیست زیر، پنج تن از به بهترین شخصیت‌های ماسک‌دار انیمه‌ای با روایتی فوق العاده و شخصیتی عمیق را نام برده، و در مورد آنان، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

این انیمه شخصیت‌های به یاد ماندنی و داستان‌های جالبی را در خود دارد که در هر فصل به روایت دو یا سه نفر از آن‌ها می‌پردازد.

خیلی معذرت می خوام اگه مقاله ات رو به خاطر این مشکلات خراب کردم اگه دیدم توی بازدید از مقاله ات به خاطر این نظر من اختلالی ایجاد شد سریع اون رو ویرایش می کنم.
موفق باشی و منتظر کار های بیشتری ازت هستم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(06-17-2016, 09:26 PM)مجیدنصر نوشته است: سلام خدمت YNW عزیز ( پدر انیمه انجمن گیمفا) S0 (2)
مقاله ی بسیار عالی و پرمحتوایی بود و از نظر نگارشی کم نقص
از بین انمیه هایی که معرفی شد به غیر از انیمه توکیو گول که اونم از روی بی اطلاعی از فصل دوم دیدم با یکسری اصلا آشنایی ندارم و با یکسری هم فقط در حد اسم
اول بزار قبل از اینکه مشکلات رو بهت بگم یه چیزی رو بگم. وقتی داشتم مقاله رو می خوندم و مشکلات رو می دیدم چون دیدم محتوای مقاله بسیار عالی و کم نقص هست قصد داشتم این مشکلات جزئی رو از طریق پیام خصوصی بهت بگم ولی وقتی به آخر مقاله رسیدم و نوشته ی خودت که گفته بودی مشکلات رو بگیمنظرم عوض شد و مشکلات رو همین جا میگم. مشکلات مقاله خیلی خیلی کم بود و این واقعا پیشترفت بسیار عالی ای هست و از این بابت باید بهت تبریک بگم.
یکسری مشکلات رو دوستان گفتند مثل نیم فاصله و نکات نگارشی که زیاد کاری ندارم با این قضیه چون این موضوع با تمرین به مرور زمان حل میشه.

نقل‌قول: می‌تواند یکی از قوی‌ترین و خطرناک‌ترین گول‌های ممکن است.
می‌تواند یکی از قوی‌ترین و خطرناک‌ترین گول‌های ممکن شود.
اگه بری و این جمله رو کامل بخونی می بینی که این "است" اصلا هماهنگی توی جمله نداره و خوندن رو برای خوننده سخت و مفهوم رو گنگ می کنه.

نقل‌قول: (زانپاکتوها نیز مانند افراد اسم دارند و شینیگامی که اسم زانپاکتویش را بنداند می‌تواند از 2 قدرت او، یعنی شیکای و بانکای استفاده کند)
اینجا منظورت "بِداند" هست؟

نقل‌قول: تصمیماتی که او می‌گیرد باعث می‌شود در هربار نظر بیننده نسبت به اول تغییر کند؛
الان این قسمت "اول" درسته یا "او"؟

و آخرین مشکل از نظر من که شاید یکسری بگند غلطه ولی میگم هم برای اطلاع از این قضیه

نقل‌قول: در لیست زیر، پنج عدد از به بهترین شخصیت‌های ماسک‌دار انیمه‌ای با روایتی فوق العاده و شخصیتی عمیق را نام برده، و در مورد آنان، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.
این انیمه شخصیت‌های به یاد ماندنی و داستان‌های جالبی را در خود دارد که در هر فصل به روایت دو یا سه عدد از آن‌ها می‌پردازد.
طبق چیزی که من می دونم و اطلاع دارم واحد شمارش برای اشیا و میوه و کلا هر چیزی به غیر از انسان عدد هست و برای انسان یا آدم که دارای هویت و شخصیت هست از "تن" یا "نفر" استفاده می کنند.

نقل‌قول: در لیست زیر، پنج تن از به بهترین شخصیت‌های ماسک‌دار انیمه‌ای با روایتی فوق العاده و شخصیتی عمیق را نام برده، و در مورد آنان، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

این انیمه شخصیت‌های به یاد ماندنی و داستان‌های جالبی را در خود دارد که در هر فصل به روایت دو یا سه نفر از آن‌ها می‌پردازد.

خیلی معذرت می خوام اگه مقاله ات رو به خاطر این مشکلات خراب کردم اگه دیدم توی بازدید از مقاله ات به خاطر این نظر من اختلالی ایجاد شد سریع اون رو ویرایش می کنم.
موفق باشی و منتظر کار های بیشتری ازت هستم.

درود بر آقا مجید مدیر ارشد انجمن گیمفا! S0 (2)
نظر لطفتونه استاد! بله متاسفانه این مشکلی که براتون توی توکیو گول پیش اومد کلاً جالب نبود و از جذابیت انیمه مطمئنم براتون کم کرد! به خاطر همین می گم پیش از انجام هر کاری با من مشورت کنید! S0 (2)
خوشحالم از این که ذکر کردید! ایرادی نیست استاد بیشتر بهتره توی مقاله ذکر بشه! تا نویسنده بفهمه مشکلاتش چی بوده و چرا این جوری بوده!
Wall واقعاً درست می فرماید اصلاً اینو ندیدم! دفعه بعد بیشتر دقت می کنم!
اینم یه غلط املایی هست! بنداند! چی نوشتم اصلاً! S0 (2)
اون اول هست استاد! درسته! یعنی نظر بیننده نسبت به اولین نظرش عوض می شه! مثلاً بنده به خاطر برخی از کارهای لولوش به شدت ازش متنفر شدم!! ولی بعد که یه سری کار دیگه انجام داد نظرم عوض شد! و واقعاً عاشقش شدم و باعث شد این رتبه رو بهش بدم!
والا گفتم چون شخصیت انیمه ای هست و انسان نیست از عدد استفاده کنم ولی چشم در دفعات بعدی رعایت می شه!
ولی منظورم از جمله دوم بیشتر داستان های جذاب بود که از عدد استفاده کردم! چون شخصیت ها بیشتر همون قدیمی ها هستن تو آرک های انیمه و معمولاً یک یا دو شخصیت جدید و البته قابل توجه اضافه می شه! ولی داستان بعضی وقتا بسیار زیبا هست! مثل آرک Mother's Rosario! آرک پایانی فصل دوم انیمه! از اول به نظر معمولی میاد ولی در پایان کاملاً بیننده نظرش رو عوض می کنه و به داستان فوق العاده این آرک پی میبره!
نه لطفاً چنین کاری نکنید! ایرادی نیست که حتی بازدید مقاله هم به این خاطر کم بشه (که هیچ وقت تاحالا نشده!)! بهتره که خواننده و خود نویسنده از مشکلات مقاله اطلاع داشته باشند! و باز هم ازتون خیلی ممنونم که وقت گرانبهاتون رو صرف مطالعه مقاله بنده و گوشزد کردن ایراداتش کردید! و باور کنید بنده بی نهایت از این کار خوشحال خواهم شد!
ممنونم ازتون!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست انیمه های برتر جهان mohadeseesmaeeli 10 3,325 08-03-2022, 07:08 PM
آخرین ارسال: javad0765
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 18,070 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 13 5,550 09-25-2021, 04:19 PM
آخرین ارسال: abzarone
  اسم اون انیمه که پسره کارمند فروش کرکره برقی بود رو می‌دونید؟ hvonisenbourne 0 2,181 09-06-2021, 05:12 PM
آخرین ارسال: hvonisenbourne
  دانلود انیمه Vampire Knight فصل اول و دوم Lamar Davis 7 18,136 02-28-2021, 01:01 AM
آخرین ارسال: Deli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان