امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا هیچ چیز جالبی در انجمن نیست؟!
Sad 
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سلام. من می گم خیلی وقته دیگه اصلا فروم حال نمی ده. اصلاً شبیه هیچ انجمن ایرانی یا خارجی ای نیست! از بس که سخت گیریه. کلاً فروم زده تو جاده خاکی. الانم این تاپیک رو می بندن ولی خواستم بگم جایی که همه چیز جدیه و اعضا فقط می خوان نویسنده و ناظم و اینجور چیزا بشن و محلی که فقط برای خبر و نقد و بررسی هست یه جای دیگه مثل سایت یا بخش کوچیکی از انجمن هست. :|
فروم جای حرف زدن هست همون طوری که قبلاً وقتی یه تاپیک می زدی هر چقدر هم که کَشکی بود چند صفحه ای می شد! 
چت روم هم اگه باز بشه دوباره، خیلی حال می ده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
نسبت به قبل سخت گیری خیلی کمتر شده.یه فروم میشناسم(اسم نمی برم)که کلا همه تاپیک هاش بغیر از 5-6تا قفل هستش.اینجا هم تاپیک خوب زیاد داریم.مثل برگه امتحانی اعضای گیمفا یا مسابقه حدس تصویر یا کامل کردن نام بازی یا مطالب جالب و خنده دار که باعث تنوع میشه.درباره ی چت روم هم نظری ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]البته قبول دارم یخورده داره بی روح میشه!!!

تاپیک خوبیه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چون متاسفانه سرعت میزان افزایش کاربر نــــــــــــــــــوب در فروم به شکل چشم گیری رفته بالا. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چون کاربران فعال یا مدیران سابق مورد بی احترامی توسط بعضی کاربران قرار گرفتند.
اتفاقاً یک مدت (که شما نبودی) عده ای مدیران سخت گیری کردند و واقعاً هم این استراتژی جواب مثبتی داد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الآن شما برید فروم های دیگه، نظرات اصلاً در حد اینجا نیستند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
باید یه ذره تعداد فروم جالب بیشتر شه که افراد به سمت خودش بکشونه که همه شرکت کنن
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
نظر من اینه که کاربر های نوب(!)، بشدت تو اینجا زیاد شدن. و همین کار، یکی از جذابیت های فروم رو زیر پا میزاره. متاسفانه یه سری آدم ها هستن که، برای خودشون، تایپک های حدس تصویر و اسم بازی و ... رو توی سلطه خودشون گرفتند و تقریبا اونجا یه چت رومی شده واسشون. این هم یکی از دلایلی ـیه که ما مدیرا، کاربرای فعال و ... ، از اونجا زده میشن و به هیچ عنوان دوست ندارن که توی اون مسابقات شرکت کنند.
آقای کیانی هم باید خودشون این مسئله رو قبول کنند. این یک حقیقته. الان اگر ما یه تکو.نی( اگر وسط کلمه نقطه نمیزاشتم، کلمه شیلتر میشد ) به خودمون بدیم و بریم فروم های همسایه ( نمیخام اسم بیارم. ولی اگه آدرسشون رو خواستید، پی.ام بدید ) رو ببینیم، یک تایپک هایی تحت عنوان یک مسابقه برپا کردند که اگر روزی بیست تا مهمان از اون انجمن دیدن کنند، صد در صد میرن و عضو میشن تا توی اون مسابقه شرکت کنند. ما هنوز خیلی خیلی جای پیشرفت داریم. مدیرها هم باید یکم کاربر ها رو آزادتر کنن تا بتونن آزاد تر باشند. البته یکم. همینجا از همه میخام فقط یک سری به تایپک های گوناگون و مختلف فروم های همسایه بندازید.
با تشکر از همگی ! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

1- کاربر های نوب اضافه شدن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
2- مدیر های نوب اضافه شدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3-قانون های مزخرف[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
4- همه رفتن[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
5- پارتی بازی ( که همه جا هست )[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
[تصویر:  b_13_Federer_197_AELTC_JG.jpg]
 من که فکر می‌کنم بخاطر صفحه‌اصلی باشه. سایت کلاً همه تمرکزش روی اینِ که تو خبرگزاری سریع باشه که اونم کم سوتی نداره؛ نمونش: فرانچایز MGSV: TPP / ایستگاه Kojima Station. همین بی‌توجهی از اون موقع استعفاء مدیر سابق باعث شده هر روز کاربرای تو رنج سنی 12 سال بیان سایت (تعدادشون خیلی زیاده، به جرئت می‌شه گفت از بین کاربرایی که تو صفحه‌اصلی نظر می‌دن 99% درصدشون تازه با نت آشنا شدن و فروم هم تقریباً همینطوره با درصد نسبتاً کمتر. FACT#) که اونم زیاد بهش رسیدگی نمی‌شه. نه باید اینقدر مدیرا سخت‌گیر باشن و تفاوت قائل بشن که به سرنوشت یکی از بزرگ‌ترین فروما که در حال حاضر نابود شده تبدیل بشه نه اینقدر بیخیال و بی‌تفاوت نسبت به باقی مسائل سایت و فروم که وضعیت الان بشه. (منظور مدیرای فروم نیست) کلاً هرچقدر هم سخت‌گیری کنین فایده نداره. ما که با این روش رفتیم جلو خوب شد اما فرداش دو نفر دیگه می‌اومدن و روز از نو. طرف از صفحه‌اصلی که حوصلش سر می‌ره میاد اینجا رو اسپم‌بارون می‌کنه و تذکر می‌دی، بعد اخطار می‌دی بعد ادامه می‌ده بن می‌کنی دوباره فرداش یکی دیگه میاد! تا چند سال این روند باید ادامه داشته باشه؟ مشکل از ریشهست و تا زمانی که مسئول گوشش بدهکار نباشه وضعیت درست نمی‌شه. مگر با پاک‌سازی اسپمرا از صفحه‌اصلی. کلاً زمانی که فروم به این وضع دچار شد مال همین بود که صفحه‌اصلی نوب‌کده شد و با بیشتر شدن این افراد به صفحه‌اصلی، همون‌قدر هم به اینجا اضافه شد! حداقل قدیما که صفحه‌اصلی بهتر بود و مدیریت و تحریریه به کامنتا توجه می‌کرد وضعیت فروم هم بهتر بود. برای همین فکر می‌کنم صفحه‌اصلی درست بشه اینجا هم درست می‌شه. شاید کاملاً نشه ولی شاید حداقل قابل تحمل بشه.

(11-20-2014, 12:39 PM)'Venom Snake' نوشته است:
 من که فکر می‌کنم بخاطر صفحه‌اصلی باشه. سایت کلاً همه تمرکزش روی اینِ که تو خبرگزاری سریع باشه که اونم کم سوتی نداره؛ نمونش: فرانچایز MGSV: TPP / ایستگاه Kojima Station. همین بی‌توجهی از اون موقع استعفاء مدیر سابق باعث شده هر روز کاربرای تو رنج سنی 12 سال بیان سایت (تعدادشون خیلی زیاده، به جرئت می‌شه گفت از بین کاربرایی که تو صفحه‌اصلی نظر می‌دن 99% درصدشون تازه با نت آشنا شدن و فروم هم تقریباً همینطوره با درصد نسبتاً کمتر. FACT#) که اونم زیاد بهش رسیدگی نمی‌شه. نه باید اینقدر مدیرا سخت‌گیر باشن و تفاوت قائل بشن که به سرنوشت یکی از بزرگ‌ترین فروما که در حال حاضر نابود شده تبدیل بشه نه اینقدر بیخیال و بی‌تفاوت نسبت به باقی مسائل سایت و فروم که وضعیت الان بشه. (منظور مدیرای فروم نیست) کلاً هرچقدر هم سخت‌گیری کنین فایده نداره. ما که با این روش رفتیم جلو خوب شد اما فرداش دو نفر دیگه می‌اومدن و روز از نو. طرف از صفحه‌اصلی که حوصلش سر می‌ره میاد اینجا رو اسپم‌بارون می‌کنه و تذکر می‌دی، بعد اخطار می‌دی بعد ادامه می‌ده بن می‌کنی دوباره فرداش یکی دیگه میاد! تا چند سال این روند باید ادامه داشته باشه؟ مشکل از ریشهست و تا زمانی که کسی گوشش بدهکار نباشه وضعیت درست نمی‌شه. مگر با پاک‌سازی اسپمرا از صفحه‌اصلی. کلاً زمانی که فروم به این وضع دچار شد مال همین بود که صفحه‌اصلی نوب‌کده شد و با بیشتر شدن این افراد به صفحه‌اصلی، همون‌قدر هم به اینجا اضافه شد! حداقل قدیما که صفحه‌اصلی بهتر بود و مدیریت و تحریریه به کامنتا توجه می‌کرد وضعیت فروم هم بهتر بود. برای همین فکر می‌کنم صفحه‌اصلی درست بشه اینجا هم درست می‌شه. شاید کاملاً نشه ولی شاید حداقل قابل تحمل بشه.

پس ما رفتیم فروم نابود کردیم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

[تصویر:  b_13_Federer_197_AELTC_JG.jpg]
(11-20-2014, 12:42 PM)smsm نوشته است:
 من که فکر می‌کنم بخاطر صفحه‌اصلی باشه. سایت کلاً همه تمرکزش روی اینِ که تو خبرگزاری سریع باشه که اونم کم سوتی نداره؛ نمونش: فرانچایز MGSV: TPP / ایستگاه Kojima Station. همین بی‌توجهی از اون موقع استعفاء مدیر سابق باعث شده هر روز کاربرای تو رنج سنی 12 سال بیان سایت (تعدادشون خیلی زیاده، به جرئت می‌شه گفت از بین کاربرایی که تو صفحه‌اصلی نظر می‌دن 99% درصدشون تازه با نت آشنا شدن و فروم هم تقریباً همینطوره با درصد نسبتاً کمتر. FACT#) که اونم زیاد بهش رسیدگی نمی‌شه. نه باید اینقدر مدیرا سخت‌گیر باشن و تفاوت قائل بشن که به سرنوشت یکی از بزرگ‌ترین فروما که در حال حاضر نابود شده تبدیل بشه نه اینقدر بیخیال و بی‌تفاوت نسبت به باقی مسائل سایت و فروم که وضعیت الان بشه. (منظور مدیرای فروم نیست) کلاً هرچقدر هم سخت‌گیری کنین فایده نداره. ما که با این روش رفتیم جلو خوب شد اما فرداش دو نفر دیگه می‌اومدن و روز از نو. طرف از صفحه‌اصلی که حوصلش سر می‌ره میاد اینجا رو اسپم‌بارون می‌کنه و تذکر می‌دی، بعد اخطار می‌دی بعد ادامه می‌ده بن می‌کنی دوباره فرداش یکی دیگه میاد! تا چند سال این روند باید ادامه داشته باشه؟ مشکل از ریشهست و تا زمانی که کسی گوشش بدهکار نباشه وضعیت درست نمی‌شه. مگر با پاک‌سازی اسپمرا از صفحه‌اصلی. کلاً زمانی که فروم به این وضع دچار شد مال همین بود که صفحه‌اصلی نوب‌کده شد و با بیشتر شدن این افراد به صفحه‌اصلی، همون‌قدر هم به اینجا اضافه شد! حداقل قدیما که صفحه‌اصلی بهتر بود و مدیریت و تحریریه به کامنتا توجه می‌کرد وضعیت فروم هم بهتر بود. برای همین فکر می‌کنم صفحه‌اصلی درست بشه اینجا هم درست می‌شه. شاید کاملاً نشه ولی شاید حداقل قابل تحمل بشه.

پس ما رفتیم فروم نابود کردیم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

شرمنده با صراحت تمام می‌گم اما بله. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دلیلش اینه که این نوب ها هستن که به صفحه اصلی سر سامون می دن! اگه بیان از صفحه اصلی حذفشون کنن و یا IP شون رو بن کنن که دیگه نتونن ثبت نام کنن اونوقت هیچ کس نیست که بحث راه بندازه و تعداد نظرات تو هر خبر بالای 100 تا بشه! که این هم یکی از ضعف ها هست(مثل این می مونه که هر کی نوب باشه امتیاز ویژه براش دارن |:  )

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,697 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا Javad RmR 39 15,014 05-23-2016, 06:12 PM
آخرین ارسال: MONSEF
  هدیه به مدیر کل انجمن Lightninghero 2 1,506 10-08-2015, 02:59 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  گروه کاربران سایت گیمفا و انجمن گیمفا در تلگرام CR Se7en ! 10 4,822 09-11-2015, 01:16 AM
آخرین ارسال: سبحان اسپایک
Lightbulb مسابقات فوتبال PES به همراه جوایز در انجمن گیمفا The Wolf Of Rivia 546 58,672 09-06-2015, 01:15 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان