امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاور شماره ی سوم مجله نوین گیمر منتشر شد
باسلام خدمت تمام رفیقای گلم امیدوارم حالا همتون در هر کجای این سرزمین که هستید خوب و خوش باشه خب دوستان با کاور شماره ی سوم مجله ی نوین گیمر خدمت شما رسیدم با توجه به استقبال بی نظیر از شماره ی دوم مجله نوین گیمر چه در سایت های دیگر چه در سایت گیم فا تصمیم بر این گرفته شد که برای جلب رضایت شما دوستان عزیز از این شماره بهبعد هم گرافیک مجله بهتر بشه و هم سطح مطالب بالابره .سایت نوین گیمر هم چند روزی هست که فعالیت خودش رو در زمینه ی اخبار و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای شروع کرده اگر شما دوستان هم مایل هستید به تیم تحریریه ی سایت بپیوندید به بنده پیام بدید تا بررسی بشه امیدوارم از دیدن کاور شماره ی سوم خوش تون بیاد در ضمن مثل همیشه منتظر نظرات سودمند شما هستم
سایت نوین گیمر 
http://www.novingamer.ir

[تصویر:  -گیمر-31.jpg]

همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
مجله خوبی دارید و امیدوارم که بتونید هرچه زودتر به اهدافتون برسید .در ضمن  تصویر جلد این شمارتون هم قشنگه خیلی ازش خوشم اومده
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(04-11-2013, 06:37 PM)'spartacus' نوشته است: مجله خوبی دارید و امیدوارم که بتونید هرچه زودتر به اهدافتون برسید .در ضمن  تصویر جلد این شمارتون هم قشنگه خیلی ازش خوشم اومده

خیلی ممنون اقا مرتضی امیدوارم همیشه پاینده باشید همون طور که میدونید تازه اول راهیم و مونده تا به مجله های دیگه برسیم اما می رسیم به هدفمون
پاسخ
آفرین مجله خوبی دارین اینده خوبی دارین.امیدوارم این مجله ای که منتشر کردیم مورد تو جه همه گیمرها عزیز قرار بگیره.
پاسخ
زیباست.دقیقا تصویر بک گراند دسکتاپ من هست این تصویر.منتظرش هستم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(04-11-2013, 07:21 PM)'mohammadjavad' نوشته است: زیباست.دقیقا تصویر بک گراند دسکتاپ من هست این تصویر.منتظرش هستم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خیلی ممنون محمد جواد جون در اینده خیلی بهتر میشیم تازه شماره ی سومه
پاسخ
خیلی خوبه پیشرفتتون عالیه امیدوارم موفق باشید
پاسخ
(04-11-2013, 08:45 PM)'new assassin' نوشته است: خیلی خوبه پیشرفتتون عالیه امیدوارم موفق باشید

ممنون ازاین که به مجله نظر دارید بله در آینده بهتر خواهیم شد
پاسخ
زیبا هست تقریبا به دلم نشست امیدوارم موفق باشید.
پاسخ
درود زیباست...موفق باشید :دی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,099 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,735 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,463 12-18-2018, 01:51 PM