امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 دلیل برای حمایت از خرید دیجیتالی مجله گیمفا+
(08-08-2013, 01:38 AM)'nathan drake' نوشته است:
(08-08-2013, 12:29 AM)'lord of shadow' نوشته است: بچه ها جمع کنید الان سعید نیک بخت میاد شما رو با جواباش سوراخ سوراخ میکنه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شما مشکلی داری با سعید نیکبخت؟
شوخی کردم بابا چرا بزرگ میکنی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
همه اینا درست،من تا پنج تومنم باشه میخرم ولی یه مشکل بزرگ:به احتمال زیاد مثلا کاربرای دروغین و نامردی که از سایتای دیگه میان ،میان اونو دان و اپ میکنن و اینجوری همه زحمات گیمفا به هدر میره و این خیلی ظلمه!
چو گیم نباشد تن من مباد  
پاسخ
با عرض سلام بر همگی
این نظر من تو سایته که اینجاهم مینویسم:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کارکنان و زحمت کشان گیمفا و گیم فا +
من تا اینجا که تمام و دونه به دونه ی این 188 نظر رو خوندم
به این نتیجه رسیدم که واقعا افراد نظر های متفاوتی دارن و همه ی نظر ها هم محترم هست
اما:
1- عموی بنده در کار نشر و دفتر و... هست و به خدا قسم با شاهد بودن تمام حرف هایی که میزنه و وضعی که از اوضاع کاغذ و ... میگه آقایون و خانما لطفا فکر چاپی شدن مجله رو حداقل فعلا فراموش کنید(ن می شه)
2-من یه پیشنهاد خوب براتون دارم ببینید خیلی از سایت ها و نرم افزار ها free هستن اما  باز هم میتونن تا یه حدی پول خودشون رو دربیارن اون هم به وسیله ی کمک های مردمی یا همون donate که همتون تا حالا دیدید
پس شاید بد نباشه که یه قسمت donate هم تو سایت برای یه مدت محدود مثلا 2 ماه قرار بدید و باز خورد اون رو هم ببینید
بنده شخصا حتما پول خوبی بابت تمام این زحمات حاضرم بدم
مطمءن هستم که خیلی ها هم هستن که وضعشون بهتر از ماهاست و میتونن یه کمک درست و حسابی بکنن
اونایی هم که نمی تونن خب حداقل از این مجله پیش دیگران و دوست هاشون تعریف و تبلیغ کنن
به نظرم این منطقی ترین راه حل هست
نظر شما چیه؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]/images/smi/new/112 (1).gif[/img][img]/images/smi/new/113.gif[/img]
سلامتی هم چیز خوبیه ها [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
باید پولی بشه اصن باید از همون اول ینی شماره 1 این کارو میکردن.شما خودت از وقتت بزن این همه زحکت بکش اونوقت هیچی بهت ندن؟؟!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
[تصویر:  54975550863165333068.jpg]

Nothing is true   every thing is permitted

پاسخ
ما که با این کار موافقیم 
پاسخ
البته من این چیزا رو که پایین نوشتم در سایت هم نوشتم !! ولی گفتم اینجا هم بزارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اصلا بهتره مجله رو به صورت تک به تک هزینه اش رو نگیرید یه بخش vip تو سایت درست کنید که مثلا سالیانه ۲۰ هزار تومان یا بیشتر یا کمتر!
از کاربرها بگیرید تا همیشه بتونند بدون پرداخت پول برای هر مجله
مجله رو دانلود کنند
اینطوری میتونید بخش های دیگه هم به قسمت vip اضافه کنید تا کاربرها بیشتر به عضو شدن در بخش vip تشویق بشند و هم سطع کیفی سایت بالاتر میره
میتونید کسب درامد بیشتری هم کنید و فقط محدود به مجله نباشید مثلا میتونید
بازی های مستقل کوچیک بازیسازهای ایرانی رو در قسمت vip بفروشید
یا تریلرهای full hd رو فقط به بخش vip اختصاص بدید
یا حتا میتونید کتاب ها و مجله های دیگه ای به جز گیمفا+ هم در قسمت vip قرار
بدید مثلا کتاب ترجمه کامل داستان cod یا بازی های دیگه
اینطوری خیلی بهتر میشه
البته قسمت vip بهتره چند بخش کنید مثلا برنزی .نقره ای. طلایی اینجوری
کسایی که نمیخواند بیشتر هزینه کنند عضو vip برنزی میشند که میتونند فقط مجله رو دانلود کنند
یا کسایی بیشتر میخواند هزینه کنند عضو vip طلایی میشند که میتونند هم مجله هم تریلر full hd هم غیره …
رو دانلود کنند
از نظر من اینطوری عالیه و پیشرفت خیلی بیشتر و سریع تر گیمفا رو میتونیم
ببینیم
البته بهتره یه مجله هم به صورت رایگان ولی با محتوا کم تر رو به صورت رایگان
برای دانلود برارید
به پیشنهادم فکر کنید
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(08-08-2013, 02:01 AM)'sahand76' نوشته است: با عرض سلام بر همگی
این نظر من تو سایته که اینجاهم مینویسم:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کارکنان و زحمت کشان گیمفا و گیم فا +
من تا اینجا که تمام و دونه به دونه ی این 188 نظر رو خوندم
به این نتیجه رسیدم که واقعا افراد نظر های متفاوتی دارن و همه ی نظر ها هم محترم هست
اما:
1- عموی بنده در کار نشر و دفتر و... هست و به خدا قسم با شاهد بودن تمام حرف هایی که میزنه و وضعی که از اوضاع کاغذ و ... میگه آقایون و خانما لطفا فکر چاپی شدن مجله رو حداقل فعلا فراموش کنید(ن می شه)
2-من یه پیشنهاد خوب براتون دارم ببینید خیلی از سایت ها و نرم افزار ها free هستن اما  باز هم میتونن تا یه حدی پول خودشون رو دربیارن اون هم به وسیله ی کمک های مردمی یا همون donate که همتون تا حالا دیدید
پس شاید بد نباشه که یه قسمت donate هم تو سایت برای یه مدت محدود مثلا 2 ماه قرار بدید و باز خورد اون رو هم ببینید
بنده شخصا حتما پول خوبی بابت تمام این زحمات حاضرم بدم
مطمءن هستم که خیلی ها هم هستن که وضعشون بهتر از ماهاست و میتونن یه کمک درست و حسابی بکنن
اونایی هم که نمی تونن خب حداقل از این مجله پیش دیگران و دوست هاشون تعریف و تبلیغ کنن
به نظرم این منطقی ترین راه حل هست
نظر شما چیه؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]/images/smi/new/112 (1).gif[/img][img]/images/smi/new/113.gif[/img]

البته فکر خوبیه ولی تو ایران
فکر کنم داری شوخی میکنی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از این کارها گیمفا بکنه که صد جور انگ میزنند بهش
متسفانه بیشتر ایرانی ها فرهنگ این چیزا رو ندارند و برای این چیزها یه کلمه ای رو استفاده میکنند که من نمیخوام به زبان بیارم
همون مجله رو بفروشند بهتره تا از اینجور کارها کنند کاش ما هم فرهنگه این طور
کارها رو داشتیم
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
یه فایل pdf رو میخوای بخری...
زیاد جالب نیست
و برای من فرقی نمی کنه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
هر کاری که دوستدارید بکنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 [تصویر:  04555771874202694874.jpg]
پاسخ
فایل pdf ارزش خریدن نداره در ضمن خیلی سایت های دیگه مجله رو برا دانلود میزارن که کلا تلاش تحریریه مجله تعطیل میشه قیمت مجله بازی رایانه تازه با تریلر ها و پوستر 4000 تومنه پس یعنی شما باید 2000 بفروشید من میگم آقای نوروزی که وسعش میرسه مجله رو کلا چاپ کنید بدید بیرون خیال همه رو راحت کنید.
پاسخ
بابااااااااااااااااااااااا
نظرسنجی دیگه چیه 
خو معلومه که خیلی ها دنبال یه چیز مجانی هستند

مجله باید پولی بشه چون خیلی ارزززززززززززش داره و خیلی هم پاش زحححححمت  میکشن 

1000 تومن دیگه چیه خیلی پایینه 

بخدا ارزش این مجله خیلی بیشتر از این حرفاست [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پاسخ
من که خودم حاضرم تا 5 هزار تومان بخرمش و اگه یک حلقه CD یا DVD هم کنارش بود که مثلاً کنفرانس E3 یا تریلر های بازی جدید توش باشه، تا 6500 یا 7000 تومان می دم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
با تشکر از تمام زحمت کشان سایت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,564 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,226 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,189 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,748 10-16-2016, 11:38 PM